Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 18, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 18, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת החלל !

גילינו מעט חרדה ודאגה, אצל רבים מביניכם משום שנראה לכם שהרגע של המפגש הראשון, לעולם לא יגיע, ושאנו רק יוצרים תקוות כוזבות. זה בהחלט לא ככה, זה רק שאנו מבקשים מכם להיאזר בסבלנות ולהמתין עד שהזמן יהיה בשל עבורכם, התושבים של כדור הארץ , של גאיה, ואנו נתראה אחד עם השני , פנים אל פנים, להתחיל עידן חדש של שלום , אור, ואהבה כמוה האנושות מעולם לא ידעה כמותה.

הבינו , שלא היינו מדברים עמכם בהיקף גדול כזה ,ומשתמשים בכזה מספר של ערוצים מתקשרים, מביניכם ,שנבחרו על ידינו, לו לא היה זה עבור הרגע שהולך ומתקרב מאוד. אחרת לאיזה צורך גייסנו כה הרבה אנשים שמשקיעים כה הרבה זמן ואנרגיה?

אף אחד מאתנו ,אינו יודע בוודאות את התאריך המדויק למפגש הראשון, ואם משהו אומר אחרת , זוהי השלייה: אף אחד איננו יכול לדעת ואי אפשר להגיע לכזו רמת דיוק. והסבה היא שזה תלוי בנסיבות רבות,---- טוב אולי לא ברבות, אך בכמה שהן חשובות. ישנן אחרות שאינן כה חשובות שגם מעורבות . הללו שבאמת קשורות צריכות להיערך היטב , בעקביות, וחופפות בו זמנית,כך שאף אחד מהתנאים לא ייעדר ,משום שאם אחד מהתנאים יעדר ,זה אומר שהזמן אינו אידיאלי . והכול אמור להתקדם בזהירות באופן כזה שהכול מכויל בהתאם , ומחושב היטב, כך שהמהלך הכולל-- שלנו ושלכם-- יפיק בשקדנות את הרגע המיטבי במרחב הזמן, שלכם.

מאסטר מוריה, מורה החכמה מעולמכם שמוכר בינינו היטב ומאוד אהוב על ידינו מכנה זאת בשם "המומנטום"- התנופה-: תקופת הזמן האידיאלית ליצירת קשר. זה שמצפים לו עורגים אליו וכמהים אליו בנחישות וללא ללאות ,לוחמי האור באותן תרבויות שבהן ביקרנו, בהנהגתו של קומנדר אשתאר שרן ובהדרכתו הרוחנית של מאסטר סאננדה, שגם נקרא "שאמאנה" , האחד שחי ביניכם לפני יותר מאלפיים שנה כישוע מנצרת. ביחד הם מוליכים את צבאות האור הללו, אשר יהיו עדים לאיך שמלאך אלוהים יעלה על ראשו של הדרקון בסנדלו ויעיף אותו החוצה מהעולם הזה אל עולם התחתיות, שמשם הוא לא היה אמור מעולם לצאת.

אלו הם תוכניותיו של אלוהים, יקירי האהובים. ומי אנחנו,שנרצה שזה יתרחש אחרת? אנשים רבים היו כבר רוצים לראות שהפקודה כבר ניתנה, ושנתערב בכוח, ונשתמש בכל הנשק הטכנולוגי שידוע שהוא הרבה יותר משוכלל מזה של צבא האופל, בעולם. אך האם לא תהיה בכך משום כפיה מצדנו, וכתוצאה של התערבות בוטה? האם לא נשים בכך את עצמנו בנעליהם של חורשי המזימות האפלות, שאותם אנו מנסים להרוס ולהרחיק מעל פני האדמה , אולי לעולמים? זה לא יהיה הוגן להוריד את חורשי המזימות האפלות משליטתם, בשימוש באמצעים תוקפניים נגד הגזע שלהם, ולהשתמש באותה הדרך שלהם כדי לגרשם.האם לא יהיה זה אי צדק משווע לעשות כמותם?

ביטחו בדרכים שהאב האוניברסאלי הנצחי ,תכנן עבורכם לעליה לרמה התפתחותית גדולה יותר, שבה אין יותר אלימות, שנאה ואינטרסים כלכליים,שהפכו למניעים שמצדיקים מלחמות שמהן סבלתם אלפי שנים, וששעבד את העולם שבו אדם טוב נחשב שוטה,ושדיבור אודות אלוהים , בוראנו, שהינו אהבה טהורה וחמלה, נתפש כסימן לפנטיות לא מתפשרת.

אלו שרוצים שהשינוי יתרחש באמצעות השימוש בכל דרך שכוללת אלימות, סובלים מאותו העיוורון שסבל הפנט, כולל יהודה איש קריות, [השליח] בתקופת ישוע. מה לימד המורה מנצרת נביא הנביאים, סמל האהבה והעדינות,שנולד בבשר בדבריו? האין הוא ענה שהוא בא להביא את מלכות האהבה והשלום ,שאין להשיגם בנשק? ושאלימות גוררת אלימות וש "מי שהורג בברזל יומת בברזל"?

יקרים, חישבו איך הייתם רוצים שהעולם יתפתח למקום אידאלי שבו שורר שלום והרמוניה ,שבו אין מקום לרעב, צער, ואימת המלחמה. האם תרצו לחיות בעולם כזה? אז התחילו לדמיין אותו! נוכל לעשות זאת יחד , בעבודה יד ביד! והוא יהיה שלכם! סמכו על עזרתינו, ויחדיו נצליח.

שלום ואהבה

מתקשר: קריס-וון.

מאנגלית: עדן


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge