Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 16, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 16, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל !

יש אפשרות ,או שנעביר לכם תיקשורים יומיים ברצף, או שנדחה למספר ימים. ובאופן כללי הם יהיו באורך דומה, ולפעמים קצרים יותר כשבימים אחרים הם יהיו ארוכים יותר, כמו התיקשור האחרון, למשל.
תודות למתרגמים שעושים עבודה מצוינת ! הם מה שאנו קוראים לו "זוכים בניקוד". זאת אומרת כפי שנתן לומר, מטים את הכף , של האיזון הקארמי לכוון "הזכות" יותר מאשר לכיוון ה"חובה", או במילים אחרות , משנים את הקארמה מנמיכים את הרע ומגביהים את הטוב. אלו הם חדשות טובות, וכל אחיהם על האדמה יכולים לראותם כדוגמא ,וכמודל לחיקוי , בדרך שבה הם מקדישים את זמנם הפנוי כך שחבריהם הדוברים בשפתם יוכלו לקבל את התישדורים ויוכלו לקרוא אותם ! השקעתם ראויה להערכה, ואנו עוקבים אחרי פעולותיהם מקרוב מאוד כשהם מסייעים לנו להפיץ את המסרים. וזה יילקח בחשבון! לטובתם, כמובן,,,[אנו מחייכים]

הם גם עוזרים בחיזוקו של המפגש הראשון ,כך שיוכל להתממש בהרבה יותר מאשר רק הסתברות עתידית. אנו אומרים זאת כי ,רגע ההווה הוא הרגע היחידי הקיים, כי הוא קורה עכשיו [אין ספק בכך, נכון?], ובעוד שהעתיד מאחר ואינו וודאי, מציע קשת רחבה של אפשרויות .כך שאפשר לדבר על כמעט אינסוף אפשרויות של עתידים הסתברותיים, בעוד שרגע ההווה הוא הממשות היחידה , משום שאנו חיים בדיוק ברגע הזה שאינו ניתן לוויכוח, זו האמת הלא כך?

על כן ככל שאתם פועלים יותר לסייע לאנושות להתעורר כך שיוכלו לחיות סוף כל סוף בהכרה מודעת במקום בחשיבה מוטעית ומוח ערמומי, כך יהיה יותר סיכוי למפגש הראשון עמנו ,להתרחש מוקדם ככל האפשר. בכל מקרה אין צורך למהר. הכול מתרחש בזמן הנכון,לא מוקדם יותר ולא מאוחר יותר. הכול, אבל ממש הכול ביקום ,ללא יוצא מן הכלל, קורה בזמן הנכון ובהתאמה בקומפלקס ,שהינו המעטה של האם הקוסמית. היקום הפיזי, כל מה שקורה במישור הממד השלישי, מתרחש תחת גלימתה של האם האלוהית, המשגיחה על ילדיה ומפזרת עליהם אהבה וחסד שאין כמותם. בכל אופן אין היא שונה מהאב האלוהי, אין הם שתי ישויות שונות. יש רק אלוהים אחד, רק אחד, וזה מה שכל האנושות על האדמה חייבת להבין. היו לכם מלחמות בהן כל צד הגן על אותו הפן אלוהי, ואפילו כיום ישנם בני אדם רבים השונאים אחד את השני בגלל שייכות "לדת" אחרת. באיזו בורות ,ובאיזו חשיכה רבים חיים, אלו שמאמינים שבידם האמת מכחישים את אמונתם של אנשים אחרים.

לו היינו חושבים שבידנו האמת האקסקלוסיבית היחידה, שלא כמו אחינו האחרים ביקום, אז גם הייתה מתרחשת מלחמה עצומה ביקום בין התרבויות הפלנטאריות! אך זה לא המקרה, המחשבות האגוצנטריות הללו מצויות רק בין ישויות שחיות בממד השלישי , תודה לאל !

ככל שתקדים האנושות על הפלנטה הזו , להגיע לעבר הקונספט של אחוד, או אחדות, כך תורשו מוקדם יותר להיות במגע עם האחים מהכוכבים האחרים. ברור שאם תקבלו את פניהם, של אורחים מנקודות אחרות של הגלקסיה ,בירי לעבר ספינות החלל המאוישות שלהם, זהו סמן שאינכם מוכנים עדיין שניצור עמכם קשר. לעומת זאת אם תקדמו את אחיכם מהכוכבים באהבה ובהערכה, בחמימות ובתחושת אחווה, לא תהיה מצדנו כל בעיה לבסס עמכם תקשורת , ואנו נעשה זאת בשמחה רבה מאוד , משום שכוונותינו היו תמיד לעזור לכם! לכן אנו צריכים שממשלות מדינותיכם ישנו את המדיניות של חוסר האמון שלהם נגדנו ולהפסיק את שליחת מטוסי הקרב שלהם ליירט אותנו כשאנו מופיעים בראדאר שלהם! השולטים בממשלות, בכל העולמות המיושבים, תמיד ייצגו את העם שלהם, ולכן לא היינו מעלים בדעתנו ליצור מגעים ישירות עם העם ,ללא התחשבות באישורם של המוסדות השולטים , ובחוקיהם של המנהיגים הפוליטיים.לו היינו נוהגים כך היינו מעוררים את איבת האחד ,נגד השני, וכל מה שהיינו משיגים היה רק יותר תוהו ובוהו,בין התושבים של הפלנטה הזו, או של כל פלנטה אחרת!

אין לכם מה להתייאש, שאין כל מוצא אחר ,אם אנו חייבים לחכות עד שהממשלות שלכם ישנו את גישתם כלפי הללו שבאים מ"בחוץ שם".
הבינו שאין כל דרך אחרת! המפגש הראשון בינינו יתרחש רק כאשר יתפוגג החשד וחוסר האמון כלפינו מהאנשים שמחזיקים בעמדות הכוח, וכאשר אנשים אלו יפסיקו לתת הוראות למטוסיהם לירות בספינותינו .
אך אל לכם לאבד תקווה, שלא נשיג זאת בהקדם, כי אם תשימו לב היטב תיווכחו שעולה כמות האנשים שכמהים לעולם ללא נשק, ללא חיילים,ללא צבאות, וללא מלחמות .
כיום הצעירים כבר לא מאמינים בעיניים עצומות למה שהדתות השמרניות הכריחו אותם להאמין, והם מתחילים לחשוב בעצמם ולהעלות רעיונות על דעת עצמם, וליצור יחסים עם הכי גבוה,ללא האמונה שמישהו צריך לתווך ביניהם ובין האמת:
אין הם חשים שהם חייבים להתייצב במקום מסוים לתפילה, בין ארבע קירות, והם יודעים אינטואיטיבית שבית מקדשם ,הוא בתוך ליבם שלהם.

והאמינו לנו כשאנו אומרים לכם שהמסה של התנועה האינטליגנטית הזו ,תביא את הנס המבוקש, ויאלצו את המנהיגים לשנות את צורת פעולתם ,על ידי פירוק הנשק הצבאי,ולהעביר את הכספים שנוצלו ליצירת נשק וכל התעשייה סביב זה,לעבר פרויקטים הרבה יותר הומניטאריים .המדינות העשירות יחלקו את עושרם עם אלו העניות. עד שיום יגיע ולא תהיינה מדינות עשירות , ומדינות עניות, והמונח "עולם שלישי" יהיה מוזכר רק בספרי ההיסטוריה. יש לכם דוגמא לכך ,איך מדינות נחלצו לעזרה בהאיטי , אחרי האסון שקרה שם. המחשתם בברור שהינכם יודעים איך לשלב מאמצים ולעזור לחלק האוכלוסייה, שסבל אסון בהיקף כזה. המחשתם שהינכם יכולים להזדהות עם רגשותיהם של אחרים ולא נשארתם אדישים.

כל מה שאנו מספרים לכם , מוכיח לנו שאתם מתקרבים בצעדי ענק לרמה של אהבה ומסירות ההכרחית עבורנו לחשוף את עצמנו בגלוי לאוכלוסיית העולם.רק ביטחו, ופעלו באותה הדרך וכך הנכם מחזקים את התקווה למפגש בינינו ,אתם ואנו.

שלום ואהבה


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge