Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 21, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 21, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל!

כבר יש מספר רב של בני אדם על הפלנטה שלכם ,שמתעוררים למציאות החדשה. למעשה, תמיד הייתה רק מציאות אחת. מה שקורה הוא שכל יצור חווה מציאות בדרך מסוימת . "מציאות" לנמלה אינה דומה לזו של הפיל, הלוויתן , הציפור או בן אדם. כל אחד חי וחש חיים -חייו שלו- בהתאם להתנסויותיו ,לסביבה שבתוכה הוא נע, לאירועים המקיפים, וכו'. כפי שזמר אופרה שזוכה לתשואות הקהל שעומד על הרגליים ומוחא כפיים , אחרי רסיטל מוצלח , אינו חי באותה המציאות של נידון למוות בתא הכלא, שיושב ב"מסדרון המוות" ומחכה להוצאתו להורג.

כמה מציאויות יכולות להיות אם כן? אחד? שתיים? אלפים? מיליונים? מה שמבדיל הוא , האופן שבו הצופה משקיף על המציאות. "הכול תלוי בסוג העדשה שדרכה הנך מתבונן", או כפי שאומר המשפט, "תלוי איך מסתכלים על הדברים" אך המציאות היא , זו שהנה הממשית, זו שהנה האמת , בלא קשר לעיני המתבונן האינדיבידואלי, או כל יצור חי היא ממשית. האמת היא שהממשות היחידה הקיימת הנה אלוהים. כל דבר שאנו רואים ,שומעים, מריחים, טועמים, ונוגעים, זה רק התפישה שלנו את הבמה שאלוהים עיצב עבורנו, הכול המוכל בבריאתו. החושים שלנו, אם אלו חמשת החושים הפיזיים, או האחרים המעודנים יותר, שמשתמשים בהם במישורים , או בממדים המעודנים, משדרים לנו תפישות שבהן אנו ממוקדים, תפישות שעשויות להיות שגויות , לא אוטנטיות, ולא אמת. כך שלא נראה או נתפוש ממשות , אלא מציאות סובייקטיבית,[פרשנות*] תוצר של המינד האישי שלנו.

כשם שנטעם משהו, לדוגמא זית, והוא יהיה מר מדי עבורנו, או נטעם יין שהפך לחומץ, תגובתנו תהיה כזו שמביעה סלידה, דחייה. אולי חבר שלכם מכיר לכם את חבר\חברה שלו: ואולי אינכם אוהבים את האדם הזה, משום שהוא נראה יהיר מדי , או לא נעים, או אפילו קצת צעקני. בדוגמא הראשונה ,הייתה לנו תגובה לא נעימה על ידי שימוש בחושי הטעם. בשנייה חשנו את ההתנגדות מנקודת הראיה של המינד שלנו. שניהם הנם כלים בשימושנו כי הם עוזרים לנו להשתלב בסביבתנו זו המקיפה אותנו , או במילים אחרות עם העולם החיצון. ולכן נוכל לומר שהמינד שלנו הנו כמו החוש השישי, כי הוא מאפשר לנו לעשות הבחנות המבוססות על מצבים שבהם אנו חיים, ומגדיר אם החוויה שאנו מתנסים בה הנה חיובית [ולכן גורמת לנו שמחה] או שלילית [גורמת לנו אי שמחה מרובה].

מה שאני רוצה לומר, אחי לדרך, שהמוח שלנו הוא כמו חלון לעולם החיצון , מתבונן דרך כל מה שסביבנו, וגורם לנו לחוש טוב או רע , או במילים אחרות שמחים או לא שמחים. ולכן אנו מסיקים שכדי להיות שמחים , הכול תלוי באופן שבו אנו תופשים את המציאות . אז השמחה שלנו, השמחה של כל האנושות, כישות חושבת, בעלת רצון חופשי לא תהיה כה תלויה במצבים שבם אנו מתנסים, [אפילו שיש להם מידה מסוימת של השפעה], אך במידה רבה יותר על איך המוח שלנו חש ומנתח[ומפרש*] את הרשמים, את הנתונים שאנו מקבלים מבחוץ.

מדוע אדם אחד מגיב בצורה מסוימת בסיטואציה מסוימת, ואדם אחר מגיב לגמרי אחרת לאותה סיטואציה בדיוק? אדם מופרע פסיכולוגית, הלך ברחוב ניגש למישהו וסטר לו בפנים. זה שקיבל את הסטירה התעצבן שהסטירה הייתה בלתי מוצדקת והחזיר לו חזק יותר כתגובה. האדם המופרע הלך לאדם אחר וסטר גם לו בפניו. הקורבן נעלב על ההתקפה הפתאומית של המשוגע הזה ונזף וצווח עליו מרים את אגרופו מולו אך לא הכה אותו. שוב ,אותו אחד התנפל וסטר לאדם שלישי על הפנים. האדם המותקף הבין שהאיש הזה אינו יציב בנפשו, ולא מודע למעשיו, כך שהוא לא סטר לו חזרה ולא כעס עליו. הוא שאל את המופרע האם הוא זקוק לעזרה.

שלושת האנשים הללו חוו את אותה החוויה , אך שלושתם הגיבו בדרך שונה . בני אדם בעולם הזה הם כאלו. יש כאלו שמגיבים לאחרים לפי הגישה של "עין תחת עין שן תחת שן" , בעוד שאנשים מפותחים יותר מתעצבנים, אך לא תוקפים. ולבסוף היותר מפותחים והרוחניים הם אלו שיציעו עזרה לאחרים, ושומרים על רגשותיהם תחת שליטה, ואפילו יציעו לתוקפן את עזרתם מיישמים את השיעור המעודן של מורי החכמה , כמו מאסטר ישוע, ישות קוסמית מעודנת, דוגמא לאייך לחיות באהבה חמלה וחסד , כפי שהוא לימד את תלמידיו "לתת את הלחי השנייה" אם מישהו יכה אותם.

אהבה שאי אפשר להתנגד לה, והכמיהה לעזור, הנם הרגשות שנובעים מתוכנו, מתוך ליבנו הרוחני, והם נובטים באופן טבעי באדם המפותח. ככה זה יהיה באמת עבור בני האדם שיאכלסו את כדור הארץ החדש , כשכל הצרות ייעלמו והוא\היא יפסיקו להיות אנוכיים, ויחיו על מנת לעשות את כל הנדרש כדי לעזור לאחים ואחיות אחרים בכל דרך אפשרית.

באהבה ושלום.
שוהין, מפקד אלפא ספינת חלל.

מתקשר: קריס-וון.

מאנגלית: עדן


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge