Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 1, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 1, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ניסינו לשכנע זה לא מכבר מספר ממשלות בעולמכם ,להפסיק את איומיהם להשתמש בנשק גרעיני,אך העבודה של כוחות האופל נעשתה כל כך טוב, שלא הגענו להצלחה ביכולת לגרום ולשכנע מנהיגים להבין, שהטוב ביותר להעדיף פירוק נשק גרעיני, של כל המדינות, ללא יוצא מן הכלל, והתחייבות נחושה של פתרון מתמשך שלעולם שוב לא לייצרם או לאחסנם.

ברכות מאלפא ספינת חלל בינכוכבית!

כן, ברכות לכל אחינו על הארץ שעמם יש לנו קשר של רגשות אחווה , ועמם יש לנו קשרים ברמה הפנימית. איך נוכל להשאירכם ללא עזרה בזמנים כה קריטיים כאלה, שבהם הנכם חיים עכשיו ותמשיכו לחיות הלאה , עוד ועוד , כששינויים עומדים להתרחש. תוך זמן קצר? איך לא נעזור לכם להתמודד עם הייסורים שיגרמו על ידי כוחות האופל, שבתשוקתם המטורפת מתכוננים להשתמש במקורותיהם האחרונים להביס את המנחים והמארחים של הטוב והאהבה? לא נעזוב אתכם לגורלכם, ביודענו כל מה שמתרחש עתה בעולמכם, ובכל המקומות האחרים הסובבים את עולמכם, כי עליכם לדעת שאם תתרחש שואה גרעינית,לא רק אתם תיפגעו, זה יסב נזק עצום לאזור נרחב סביבכם, שיגרום תוצאות איומות למסלולי הפלנטות שחגות סביבכם ואפילו למערכות כוכבים ופלנטות אחרות . וזהו דבר שאנו,כל אלה שמאוגדים בקונפדרציה הגלקטית של פלנטות וכוכבים, לא נהיה מוכנים לסבול.

ניסינו לשכנע זה לא מכבר , מספר ממשלות בעולמכם, להפסיק את איומיהם להשתמש בנשק גרעיני, אך העבודה של כוחות האופל, נעשתה כל כך טוב, שלא הגענו להצלחה ביכולת לגרום לשכנע מנהיגים להבין, שהטוב ביותר להעדיף פירוק נשק גרעיני, של כל המדינות, ללא יוצא מן הכלל, והתחייבות נחושה של פתרון מתמשך שלעולם שוב לא לייצרם או לאחסנם.

הממשלות החשאיות על הפלנטה , שהזכרנו, עובדים ללא לאות , ביודעם שכוחם טמון בעיקר בגרימת פחד באוכלוסיה, כי הפחד מתקיפה של כוחות זרים, הופך את העמים לתומכים ומעודדים של ארצם להחזיק מספר עצום של כוחות צבא וחיילים, ששטפו את מוחותיהם בצדקתם עד שהם מוכנים "למות בעד המולדת".

הם מתבקשים{החיילים}להקריב את חייהם למען ארצם ששולחת אותם למוות אפשרי, למען ערכים שאינם מובנים טוב, אך שכל חייל של כל מדינה מאמין בהם. אין הם קולטים שהם רק חיילים פשוטים על לוח השחמט, שרב חלקיו נשמרים מוסתרים אך שולטים על גורלות של אלפים מכם על מנת לספק את תאוות הבצע והתאווה לשלטון. אך אפילו אנשים אלו השולטים בגורלות של אומות מתוך הבונקרים החבויים שלהם, מושפעים על ידי כוחות לא מוחשיים עתיקים כמו האנושות עצמה.

האנרגיות הרעות הללו, בעלות עוצמה ממשית רבה, {הן חייבות להיות ,כדי להחזיק את עצמם בעמדת הכוח יותר ממילניה} - אך המחזור הסתיים, זמנם עבר, והם יודעים זאת. ובכל זאת הם יודעים שהם בעלי עוצמה והם התענגו ארוכות על מלכותם, ושלטונם על אומות ועמים על האדמה, שאין להם כלל רצון לוותר על השלטון המצחין והמרקיב שלהם, ולפנות מקום לכוחות המוארים שניצחו בכל מקום בכל הפלנטה, מונהגים על ידי הכוחות הנהדרים והמנצחים בקרוב של אשתאר שרן, שמוקף בהילה אלוהית של אור , שהגיע לדרוש חזרה את הפלנטה שלו לטובת כוחות הטוב.

אשתאר שרן , מפקד ראשי של כל הכוחות הקיימים בזמן הזה, להגן עליכם מפני המאבק חסר התועלת וחסר התקווה של כוחות האופל, כבר העביר מספר תשדורות לאנושות, דרך מספר מתקשרים , שפועלים כדוברים וכשליחים של כולכם. את התשדורות שלו ניתן למצוא באינטרנט ואתם יכולים לחפש אותם וללמוד אודות משימות ההצלה הראויות לשבח שלו.

מטרתנו היא להעביר לכולכם דרך התשדורות האלו, את הביטחון והוודאות שאתם כולכם זקוקים להם בזמנים כה קריטיים הללו, עכשיו. זה הנשק שאתם זקוקים לו על מנת להביס את הפחד , שכפי שהזכרנו קודם, הנו כלי העבודה המנטאלי הראשי של כוחות האופל. הוודאות בידיעה שתצליחו להשיג סדר חדש של הרמוניה , צדק, ושוויון על פני האדמה הוא מה שירחיק לתמיד את הפחד והספקות ממוחכם, שעייף כבר מכה הרבה לידות ומיתות באותה המסגרת של פחד וסבל מתמשך ועבודה קשה של הישרדות.

היינו רוצים, על כן להעביר לכם שוב פעם, -- ולא נתעייף מכך משום שכבר שמעתם זאת-- שיש לכם את כל תמיכתנו ועזרתנו במסעכם האחרון, נגד הכוחות האפלים,. דעו שאנו כולנו מעורבים בקרב האחרון הזה, אתם ואנחנו, כולנו יחד עד שנצליח להביס לתמיד את כל מה שאינו רצוי ושלא שייך יותר לכדור הארץ החדש ולאנושות החדשה.

האמינו וביטחו בסיועינו ובתמיכותינו. לא ננטוש אתכם לגורלכם, כי אלוהים איחד אותנו בייעוד משותף , של הדר ושמחה שהאנושות טרם חוותה על האדמה.

אנו מאחלים לכם שלום ואהבה, מהמרחב הסמוך של אלפא, ספינת חלל בינכוכבית.

ברוכים תהיו.

Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge