Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 4, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, February 4, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

ברכות מאלפא ספינת חלל בינכוכבית

טוב, המתקשר שלנו כבר מוכן לקבל את המסר שלנו. חיכינו קצת, אבל אנו מודעים לכך שיש לו את העבודה שלו ומחויבוית אישיות שעליו לקחת בהן חלק. וגם הוא מחכה לנו עד שאנו מוכנים להעביר מסר, לא משנה באיזו שעה, [לפעמים זה יכול להיות בשעות המאוד מוקדמות של הבקר], לכן אנו נוהגים אותו הדבר .

אנו יודעים שיש לכולכם ציפיות , על מפגש עם אחיכם מכוכבים אחרים, ואפילו מגלקסיות אחרות , עמכם, תושבי כדור הארץ,[ילידי האדמה והללו שרק מבקרים], והאם זה באמת יהיה מפגש בצורה פיזית. ואנו מציינים מפגש בצורה פיזית, משום שזה בדיוק מה שחסר לרבים מכם,משום שהיינו במגעים עמכם במישור שמעבר לפיזי, בזמן שהגוף שלכם ישן.לפעמים רק תנומה קטנה מספיקה למגעים בינינו להתרחש- זה לא מחויב המציאות שזו תהיה שנת הלילה שלכם, - כך שאם קורה שאתם חשים לפתע עייפים או מנומנמים , אם התנאים הולמים לכך,לכו למקום שקט שבו לא יפריעו לכם,ונמנמו מעט. מדוע? משום שקרוב לוודאי שהסיבה למה שהנכם מרגישים היא שעליכם לקבל הוראות , או רק לעשות התאמות של הגופים האנרגטיים שלכם [משהו שאתם זקוקים לו לעתים די קרובות ממה שנדמה לכם, משום שגופכם הפיזי ויתר הגופים המעודנים שלכם, מתעייפים מהצורך להתגונן בפני מספר רב של אנרגיות שבסביבתכם ששואפות לחדור אל תוך המערכת האנרגטית האישית שלכם]. לכן, אם אתם חשים מנומנמים, בכל הזדמנות נסו לקחת תנומה קלה : אתם תראו שרק כמה דקות , יועילו מאוד, כאילו ישנתם שעתיים שלוש. והסיבה היא שאולי אנו עובדים על אחד הגופים המעודנים שלכם, - או על כולם- אנו "מנפחים לכם את הגלגלים" !

אנו ממש מתרגשים כמוכם לרגע בו שנוכל לתת לכם חיבוק ולפגוש אתכם סוף סוף , האמינו לנו, בדיוק כמוכם, ואולי יותר ! עבורנו זו תהיה שמחה ענקית, לדבר עמכם ישירות , ללא הצורך לעשות זאת בדרך זו, דרך מספר קטן של אלו שנבחרו ומשמשים בתפקיד זה עבורכם, ומפרסמים את המסרים שלנו באינטרנט. אתם לא מדמיינים לכם את הדברים שנוכל ללמד אתכם אחרי מפגש פיזי עמנו.

בכל אופן רבים מן הדברים שנלמד אתכם, כגון עיצובם של מספר חפצים וטכנולוגיה מאוד מתקדמת, או הדרכים ליצור אנרגיה ממקורות הרבה יותר ידידותיים מאלו שהשתמשתם עד עכשיו, לא ניתן ללמדם דרך המסרים הללו, משום שקדם כל אתם צריכים להבין את העקרונות של התפקוד הבסיסי שלהם: מלבד זאת שבניית חפץ כזה מצריך שתכירו טכניקות ושיטות מסוימות , כך שלא תוכלו להשתמש בהם אפילו אם תרצו. לכן , היו סבלניים וחכו, ציפייתכם המתמשכת לפגישתנו,תגיע לסיומה בעתיד.

אנו מודעים לספקות שעולים בכם , בקשר למפגש, האם הוא באמת יתרחש או לא. אני רק אומר לכם האזינו ללחישת ליבכם, והוא ילחש לכם בבת-קולו העדינה , מה עומד לקרות בקרוב. אנו למעשה שם : זה לא סרט מדע בדיוני , ולא סיפור על מפגשים עם חוצנים, גם לא ירחון פאראפסיכולוגי , או חטיפות . האמת , המציאות הנהדרת היא ,שמעולם לא הייתם לבד. אם אנו אחיכם הבוגרים , לא היינו דואגים לכם, ומגינים עליכם, כעל בבת עינינו , הפלנטה שלכם היתה מתפוצצת בפיצוץ גרעיני מחריד לא רק פעם אחת, אבל מספר פעמים . בתקופות מסוימות ,היו מספר מקרים שבהם מספר בני אדם בעלי עמדות כוח , שהיו מופעלים מתוך פחד מפני אי הוודאות, מתוך חוסר אמון או חשד במדינות אחרות , נתנו את ההוראה להטעין נשק קטלני ולירות אל מטרות במדינות אחרות שנחשבו "אויבות" או "מסוכנות בפוטנציה" ואולצנו להתערב , ולפרוק את ראשי הנפץ הגרעיניים, למנוע שואה גרעינית ותוצאות מוות לפלנטה ,שהיתה נהרסת בגלל הנזק של אותם ראשי נפץ גרעיניים. אנו מספרים זאת על מנת להרגיעכם, משום שלא נרשה לשום פעולה של חוסר מודעות שעולה בדעתו של מישהו,מתוך הפחד של הכוחות האפלים שתגבר על החוקים של האהבה ואחווה . וכפי שכבר אמרנו מספר פעמים, דרך כל המתקשרים שעומדים לשרותנו, אין הם עומדים להצליח בתוכניתם להמשיך את שליטתם על תושבי הפלנטה הזו: אנו הם אלה שנצליח , שלא יהיה לכם שום ספקות בנוגע לזה !

את ההצלחה הזו איננו זוקפים רק לזכותנו ,כי לא היינו מצליחים בה ללא העזרה של כה רבים שעובדים כמו אלו ,"שם למטה" . העזרה הזו בין בני הברית שלנו ואנו, יוצרת כוחות אור כה עצומים שיטאטאו בכזו עוצמה את הניסיונות הנואשים של האופל להשליט את אחיזתם על תושבי כדור הארץ, שהם לא יצליחו. בהחלט אין אפשרות אחרת לעתיד. ימיהם של כוחות הרשע ספורים.

האמינו, ומעל הכול שימרו על התקווה.אנו, כולנו יחד, לא ניכשל.

המפקד שוהין מאלפא ספינת חלל בינכוכבית מברך אתכם.

מתקשר כריסטיאןDear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge