Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 30, 2010

אלפא ספינת חלל בינכוכבית, January 30, 2010

יוצר רושם של אלפא ספינת חלל בינכוכבית

הם כבר נמצאים ביניכם ,מזה זמן מה, מעורבים עם כמה מכם , מבלי שתהיו מודעים לכך, וכשהם יסיימו את משימתם, הם ישובו חזרה לספינתנו. המבקרים הללו, הפזורים ביניכם, רק לעתים נדירות יזדהו בפניכם , הם יזדהו בפני מספר מאוד מצומצם מכם, אם משימתם תצריך זאת. אך בדרך כלל הם ישלימו את משימתם באנונימיות, באותה עיר, יישוב או כפר שאליו הם הגיעו למטרת המשימה שלהם.

ברכות מאלפא ספינת חלל בינכוכבית!

משימתנו שהינה להדריך אתכם כולכם בידיעה על קיומינו, מצד אחד, ומצד שני לספר לכם על כל הפעולות והמטרות שלשמן אנו כאן על הפלנטה,

מגיעה לנקודה קריטית באופן מיוחד, בנקודה הזו בזמן. לספינה אלפא יש משימה מאוד מסוימת להגשים, בתכנית האלוהית, וכשנגיע לחלק הבא בתקופה הקרובה, נוכל להמשיך לעדכן אתכם דרך האינטרנט, נשתמש בכלי השימושי הזה , למטרותינו להודיע לכם על כל אחת מפעולותינו , כדי שתהיו מודעים להם. אנו רוצים לעשות זאת ככה , משום שאנו מקווים שכולכם, אלו שכבר התעוררתם, ואלו שעדיין לא, ושיתחילו להתעורר בזמני השינוי הללו, תבינו שהשינוי ברמה הפלנטארית של האנושות , נוגע לכולנו , אלו שילידי הפלנטה הזו, כמו גם אלו מאיתנו שהגענו ממחוזות כוכבים רחוקים, כולנו יחד מאוחדים כגוף אחד למען הבאת השינוי הבין ממדי , שתוכנן על ידי אלוהים, בזמן הנוכחי.

ישנו מגוון רב של יחידים על הפלנטה, שלמעשה נולדו בגוף אנושי, שעובדים עבור האנושות ולמען הפלנטה ויודעים על קיומינו, אפילו שהם לא יכולים להוכיח זאת, משום שבתוכם הם יודעים שמסייעים להם מתרבויות פלנטאריות שמחוץ לעולמכם. ומדוע יש לכה רבים מכם, כה רבים,ביטחון מסתורי, שאנו כאן , למרות העובדה שלא הצגנו עצמנו באופן רשמי? אתם יודעים "הלו אני הנני קריון, אני הנני סאלוסא, אני הנני אשתאר שרן, אני הנני סיליסיוס מכאן או משם מערכת פלנטארית זו וזו"- "הלו הנני אלכס, מאוריציו, מריה, או ג'ניפר , ונולדנו על הפלנטה הזו" משהו כזה, נכון?

האם המחשבה על זה שאתם בטוחים לגמרי שאנו נוכחים ומסייעים לכם, אפילו שלא הצגנו את עצמנו במישור הפיזי, עברה במוחכם? הגו בכך, הרהרו בכך. ומדוע אנשים אחרים ,שניחנו באינטליגנציה גבוהה ואפילו בעלי ידע רוחני גבוה, פשוט לגמרי לא מאמינים בקיומינו או שמגיבים בצורה משפילה, כגון " או אל תספר לי על אלו מהמאדים, יש לי מספיק בעיות לפתור כאן על האדמה!" {כאילו אנו כאן כדי לגרום לכם בעיות, ישמור השם!} אנו מכירים את כל השיחות הללו שלכם, ואנו מודעים לכך משום שאנו משגיחים עליהם מספינתנו, ולכן אנו מכירים כל אחד ואחד מכם טוב מאוד, יותר משאתם משערים! ובגלל זה ,זה נכון שאנו קרובים , מאוד קרובים אליכם, קרובים כמו ליבכם!

ואני מזמין אתכם להגות ולהרהר במשהו אחר, מדוע רובכם , אלו שקוראים את מסרינו, שחשים שהיא אמת, תמיד חשו כזרים בעולמם, שמערכות הערכים שלו וצורת פעולתם לא מתאימה למה שאתם חושבים צריך להיות? רבים אחרים מתכננים את כל חייהם בתוך המסגרת של הקיום הארצי, והם חשים בנח ורגילים לדרך החיים על הארץ. ומצד שני , רבים אחרים כמוכם הקוראים מסר זה עכשיו, תמיד חשתם זרים כאן, לגמרי לא מאושרים מהדרך שבה אנשים חיים וחושבים כאן על האדמה. ולמה שייכת עובדה זו לדעתכם?

מאז העשור האחרון, ישויות מעולמות אחרים, עובדים להכין את האנושות שעל האדמה הזו . הם פועלים , בלי שיבחינו בהם באנונימיות בסביבתם. הם כבר נמצאים ביניכם זמן מה, ומעורבים עם כמה מכם, מבלי שתהיו מודעים לכך. וכשהם יסיימו את משימתם, הם ישובו חזרה לספינתנו. המבקרים הללו, הפזורים ביניכם רק לעתים נדירות יזדהו בפניכם, הם יזדהו בפני מספר מצומצם מאוד מכם, אם משימתם תצריך זאת, אך בד"כ הם ישלימו את משימתם באנונימיות, באותה העיר, או יישוב או כפר שאליו הם הגיעו למטרת המשימה שלהם.

ויש גם את המקרים האחרים, שנפוצים יותר מהקודמים, שרבים מכם באו עמנו בהסעה של ספינותינו לקואורדינאטות האלה של מרחב וזמן, אך שי להם משימה בטווח נרחב וגדול יותר , שלוקח יותר הרבה זמן לקלוט אותה, מאלו שהוזכרו קודם. במקרה זה , הם מוגשמים בגוף פיזי , נכנסים לתוך רחם האם, בדיוק כמו שעושות יתר נשמות אנושיות, עוברים דרך תהליך לידה וחינוך שכל ילד אנושי אחר עובר, עם אב ואם ארציים, מבלי לעורר חשד, משאר יצורי האנוש שסביבם. הם יתורו אחרי חברים שחשים וחושבים כמותם, {ועתה כשיש את האינטרנט , זה אפשרי וניתן למימוש}, והם יחושו נח לשוחח רק על עבמ"ים, על אירועים חריגים מהנורמה, ועל ישויות אור אחרות. ונושאים שמלהיבים את הילידים של האדמה הזו, כגון ספורט, פוליטיקה, או חייהם של מפורסמים, ישעממו אותם עד מוות.

אני תקווה שהייתי לעזר, כך שתחושו שאתם מזדהים עם הקבוצה האחרונה שהזכרנו היום. זוהי אחת מהמשימות שיש לנו, ובעצם מאוד מספקת: לעזור לכם להכיר את עצמכם טוב יותר, ולתת לכם רמזים על מקורכם ועל מה תוכלו לעשות כדי להפעיל כלים פנימיים מסוימים, שיעצימו וישאו אתכם למילוי מטרתכם ביתר התלהבות ,וישאו תוצאות מוצלחות יותר.

אני אומר לכם שלום עכשיו, ומאחל לכם יום נהדר. וכמובן שתבלו בנעימים בהרהורים על המסר הזה.

שלום ואהבה.

מתקשר: כריסטיאן

Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge