Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 31. července, 2016Montague Keen - 31. července, 2016

V této době velkých změn je důležité, abyste dělali Revokace Andrew Bartzis-zde Zrušení smluv duše - Andrew Bartzis (May 15 2014) jak často jen můžete, abyste si vybudovali vnitřní sílu a osvobodili se ode vší kontroly, kterou do vás vložily náboženství nebo stát. Výsledky vás ohromí. Budete se cítit silní a pevní. Odstranění zkorumpované kontroly přinese velké změny. Musíte být připraveni se s těmi změnami vyrovnat. Nečekejte, že vám vaše vlády pomohou či poradí, protože ony jsou součástí problému. Bezpodmínečně nutné jsou Síla mysli a sebedůvěra. Za pomoci Revokací dosáhnete posílení sebe sama.

Většina toho, co bude odhaleno, vás bude šokovat a rozruší vás to, ale musíte propustit staré prohnilé způsoby minulosti. Ti, vůči nimž jste byli vychováni v úctě a důvěře, jsou ti samí lidé, kteří vás drží v nevolnictví. Říkám vám to znovu, nic není, jak se zdá být, vždy to mějte na paměti.

Vlády slouží pouze SKRYTÉ RUCE, nikdy lidem, tak nečekejte, že vás ochrání. Vlády vznikly, aby vás smetly z povrchu země. Oni nechtějí 80% lidstva. Musíte si uvědomit, kdo a co jsou vaše vlády a poctivě se podívat na to, jak jsou zapojeny do ničení lidské rasy. Otřese to vámi do morku kostí, když si uvědomíte, že jim možná vy osobně pomáháte s jejich ďábelskými plány. Když plně pochopíte rozsah zkaženosti, pak a pouze pak budete schopni podniknout potřebné kroky a odmítnete se podílet na jejich ďábelských plánech.

Široko daleko rozprostírá svá křídla probuzení. Kolem lidí vidíte energii světla, jak se osvobozují od omezení temné minulosti. Znovu se naučíte usmívat, protože k tomu máte mnoho důvodů. Probouzíte se z nočních můr, které Kabal pro lidstvo vytvořila. Když spadnou okovy a mříže vězení se rozpadnou, pozvedněte tvář k léčivým slunečním paprskům a uvítejte ve svém životě jejich světlo.

Vy, kdo jste se narodili v posledních 2 000 letech, jste nikdy nepoznali svobodu. Tehdy začala okupace. Vatikán a spol. na to od té doby dohlíželi. Se svobodou přijde obrovská odpovědnost, nesmíte padnout do pasti a chovat se stejně, jak to dělala Kabal. Ne, přátelé, je zapotřebí nového myšlení, abyste se ujistili, že staré způsoby jsou mrtvé a navždy pryč. Přemýšlejte trochu nad tím, jak chcete, aby vypadal život na Zemi, aby byl nádhernou zkušeností pro celé lidstvo, nejenom pro pár jedinců. Musíte zajistit, aby lidé již nikdy nebyli bez jídla a bez domova. Chudoba byla používána k tomu, aby vyprodukovala typ energie, kterou Kabal potřebovala pro přežití na Zemi. Pochopte, že celé lidstvo společně prochází velkým posunem a pro někoho bude těžké se s tím vyrovnat. Společně to překonáte. Na toto jste čekali, v toto jste doufali, za toto jste se modlili, a nyní to máte na dosah. Užijte si každou chvilku, protože jste pro to těžce pracovali. Vy jste tvůrci Nového Věku.

Vy, kdo máte sehrát zvláštní roli, víte, kdo jste a víte, že musíte být v pravý čas na správném místě. Bohužel, Kabal také ví, kdo jste a dělá co je v jejich silách, aby vás zničila. Prosím, pomozte, kdykoli je to možné-posílejte lásku a energii a sílu všem, kdo jsou v rukou Kabal. Vězte, že Kabal může Přechod jenom pozdržet, nemůže mu zabránit. Je to vytesáno v kameni, mnozí to předpověděli, již od dávných dob. Stane se to, protože nastal čas. To je chvíle pro vás, abyste skutečně pozměnili budoucnost lidstva. Máte šanci stvořit svět, kde budou normou láska, úcta, spravedlnost, mír a čest pro všechny.

Má drahá, stres té situace tě ničí. Mysli na to, proti komu stojíš, a že je to skoro zázrak, že jsi to až doposud zvládala. Bude nalezen způsob, jak překonat to, co se teď zdá být nepřekonatelné. To, co teď zažíváš, je velký boj mezi lidstvem a Kabal, mezi světlem a temnotou. Páni Kabal ztrácejí půdu pod nohami. Věř, že se správné řešení objeví a vše bude dobré.

Tvůj navždy oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge