Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 25. října 2015Montague Keen - 25. října 2015

Život na Zemi se stává každým dnem obtížnější, když jsou mnozí z vás zmateni a zhrozeni tím, jak je odhalována korupce a informace o těch, kdo tajně ovládají Zemi. Těm skutečnostem je nutno čelit a je s nimi třeba nějak naložit. Mnohokrát jsem poukazovala na to, že ti, kdo ovládají Zemi, NEJSOU ZE ZEMĚ, takže nemají žádný respekt k lidskému životu. Pohání je to, co chtějí: totální kontrola Země a zbavení se těch, kdo jim stojí v cestě. Oni berou, nemají v povaze dávat. Ovládají lidstvo prostřednictvím BANKOVNICTVÍ a NÁBOŽENSTVÍ, obojí je vytvořeno, aby ničilo životy a omezilo život na Zemi na boj o existenci. Můžete to změnit, když odmítnete vyhovět jejich požadavkům. Je důležité si připomenout, že to nemohou udělat bez vaší pomoci. Jakmile přijmete, že moc je ve VAŠICH rukách, je s nimi konec, Nemohu dost zdůraznit, jak je to důležité. Vše, co potřebujete vědět, je vám k dispozici, protože vše, co bylo skryto, je nyní přístupné těm, kdo hledají. Život bude mnohem lehčí, když najdete odvahu a odmítnete podporovat banky a náboženství a odmítnete hrát jejich nebezpečné hry.

Kabala žene čím dále víc lidí z Východu do Evropy. Je jasné, jaký je jejich plán. Dvě světové války nestačily na to, aby zničily Evropu. Tak museli přijít s jiným způsobem, jak to udělat. Pokoušejí se své plány schovat. Ale vy jste nyní probuzeni, takže to sami vidíte. Je zřejmé, že minimálně 80% procent těch lidí NEJSOU UPRCHLÍCI. Tak bezohledné jsou temné síly. Použijí vše a všechny ve své snaze udržet se u moci. Vědí, že když se vás vzbudí dostatečný počet, jejich plány padnou a oni pak budou muset Zemi opustit.

Získali toho na Zemi mnoho. Byl to převrat. Lidstvo bylo snadno ovládáno náboženstvími, která oni vytvořili. Bankovnictví byl jejich nápad, pouze jejich. Bylo to vítězství. Celé země bylo možné ovládat prostřednictvím peněz. Proč stále prokazujete úctu těm, co využívali váš svět a zapříčinili tolik utrpení a válek, atd. PENÍZE NEDĚLAJÍ ČLOVĚKA. Nádherná duše vyzařuje duchovnost a její světlo vidí všichni. Ti, co nemají duši, jsou každým dnem více rozpoznatelní, jsou jako prázdné lodě. Jejich čas na Zemi se rychle chýlí ke konci. Jak roste vaše světlo, odhaluje vše, co je temné a zkažené.

Zaměřujte se na to, abyste šířili světlo, sdílejte svá zjištění a spojujte se proti zlu. Za starých časů to bylo normou, a tak byly sdíleny vědomosti. Věřte mi, funguje to. Vedli vás k tomu, abyste zůstávali doma, dívali se na OVLADAČ MYSLI (televizi) a poslouchali jen to, co vám radí. Televize Kabale ulehčila kontrolu mas. Také jsou používány sport a hudba; i ty jsou ovládány Kabalou. Další metoda je MEDICÍNA, medicína založena na chemických lécích. Chlubí se, že očkování je používáno na VYHUBENÍ LIDSTVA- viz Henry Kissinger a Bill Gates, jak o tom hovoří na YOUTUBE. Rakovina se stala jedním z jejich úspěchů a je to velký byznys. Zajistí, abyste ji dostali, a pak vám zničí život, když se postarají o to, abyste maximálně trpěli, zatímco vše, co potřebujete, je SODA BIKARBONA, která zabíjí rakovinné buňky. TI ZLODUCHOVÉ, KTEŘÍ VÁS OVLÁDAJÍ, VÁS PODVEDLI TÍM NEJSADISTIČTĚJŠÍM ZPŮSOBEM. Pouze vy sami byste měli řídit svůj život. Nepřenechávejte to druhým, ať jsou to lékaři, nebo knězi, je to jedno.

Připravuje se volná energie pro všechny. Bude pohánět vaše auta, použijete ji v domácnostech, atd. Ti korupčníci se vás pokusí udržet ve starém systému, ale nebudou úspěšní. Jakmile se jednou rozhodnete vzít si kontrolu nad sebou zpátky, vše do sebe zapadne. Velmi rychle se přizpůsobíte novému a mírumilovnějšímu způsobu života bez stresu a útrap, které vám způsobila Kabala. Ptejte se sami sebe, jak mohlo jen pár jedinců ovládat takové masy? Jak mohlo lidstvo uvěřit takovým zcela zřejmým lžím? Jaká zlá síla pomohla Kabale převzít váš svět? Jak Kabala této zlé síle slouží?

Dělají to prostřednictvím SATANISTICKÉHO OBĚTOVÁNÍ LIDÍ. Děje se to každý den, všude po celém vašem světě. DĚTI SE NEZTRÁCEJÍ, BEROU JE, ABY JE OBĚTOVALI. Kabala na Zemi nemůže existovat bez masa a krve těchto dětí. Její úspěch je závislý na tomto praktikování. Abyste se hnuli kupředu, musíte tuto informaci přijmout.

My v duchu, jsme vděčni všem dobrým lidem, kteří reagovali na výzvu vzít zpátky pro lidstvo energii z ley linií a posvátných míst. Život na Zemi je na této energii závislý. Vaše vlády, jak se zdá, jsou rozhodnuty zničit ji prostřednictvím TLAKOVĚ TĚŽBY NEROSTŮ. To ukazuje, komu slouží, a jistě ne lidstvu. Žádám, aby vás co nejvíce dělalo tuto práci-.jak pro lidstvo, tak pro samotnou Zemi. Závisí na tom vaše budoucnost. Když budete moct zapnout televizi a zaslechnete pravdivé zprávy, budete vědět, že jste byli úspěšní.

Irský lid se na své vlastní kůži učí, jak zkorumpovaný a ilegální je bankovní systém. Mnozí muži jsou dohnáni k sebevraždě a rodiny jsou zcela zničeny chamtivostí bank. Dnes je to Irsko, ale stane se to v mnoha dalších zemích, protože banky se pokoušejí zničit lidstvo. To musí být zastaveno. Poučte se z toho, co se děje v Irsku a buďte připraveni. Banky a jejich zkorumpované činy musí být odhaleny. Půjčí vám peníze, které nemají a pak, když se dostanete do potíží, vás potrestají. Když jsou násilně zavřeny podniky, lidé přijdou o práci a nemohou platit hypotéky. Bankovní systém byl vytvořen korupčníky, aby mohli ovládat masy. Všechny banky musí odejít, být ze Země odstraněny. Již to by odstranilo větší část systému kontroly. Jste připraveni společně povstat a říct: „Již ani minutu nebudu žít dle vašeho diktátu“? Můžete to udělat. Kabala se spojuje, aby vytvářela chaos. Lidstvo se může spojit, aby z jejího chaosu vytvořilo mír a harmonii.

Má drahá Veroniko, věř, že vše se propojí a že tam budou ti praví lidé, aby pomohli. Potíže, které pro tebe vytvořili, jsou pokusem, jak tě odvrátit od tvého poslání. Probouzení pokračuje, protože nemůže být zastaveno. Jeho čas přišel.

Tvůj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge