Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 4. října 2015Montague Keen - 4. října 2015

Dochází k obratu. Kabala si již není tolik jista úspěchem. Nyní musí před vámi své plány skrývat, a doufat že nikdy nepojmete podezření, co mají za lubem. Místo zaručených plánů, které vám chtěli předložit v průběhu papežovy návštěvy v USA, museli vše utlumit a tajně udělat změny a doufat, že si toho nevšimnete. Důležitá zpráva pro vás: nevěřte a nepřijímejte výsledky těchto setkání, které by vás zavedly do Nového Světového Řádu. Vše, co navrhují, by vás polapilo, bez ohledu na to, do čeho by své návrhy a sliby zabalili. Nedovolte, aby vás zlákali. Věřili jste jim a přijímali jste je v minulosti. Podívejte se na výsledek: VÁLKA ZA VÁLKOU. Vybíjení lidstva VZDUCHEM, VODOU, POTRAVINAMI a LÉKY.

Destrukce Evropy probíhá před vašima očima. Také toto bylo naplánováno. Podívejte se na lidi, utíkající z oblastí zasažených válkou. Je to pouhý zlomek lidí, kteří si vynutí vstup do Evropy. Proč se na to nikdo neptá? Vše, co čtete v novinách, je propaganda. Ti, co vás kontrolují, sledují svou vlastní agendu. Pamatujte: Nic není, jak se zdá.

Do očkovacích vakcín přidávají hliník a rtuť, aby vám způsobili ještě víc problémů, než jste měli. Jste polapeni v MOŘI KLAMU od kolébky až po hrob. Musíte se probudit a toto vše si uvědomit, abyste si zajistili bezpečí. Po mnoho let ti, co vás ovládají, čekali, ale nyní vás chtějí chytit, jako rybu na háček. Protože jste začali pokládat otázky, stali jste se pro ně nebezpeční a oni teď potřebují urychlit své plány.

Za takových okolností se dělají chyby a oni je udělají. Již nebudou schopni se skrývat. Pak uvidíte, že ti, vůči kterým jste byli vychováni, že je máte milovat a ctít, vámi vlastně pohrdají. Chtějí se vás zbavit, aby měli Zemi pro sebe. Zcela otevřeně vám říkají „darmožrouti“ a „potrava pro děla - Kanonnenfutter“. Mají k vám odpor a pohrdají vámi. Chtějí to, co máte vy. Je pro ně zdrojem zábavy to, jak se před nimi skláníte a plazíte, zatímco ve skutečnosti vy jste lidstvo a planeta vám patří. VY máte skutečnou moc. Když to přijmete a uvidíte, co všechno můžete udělat, tak vše, co Kabala dělá, aby vás udržela při zemi, zmizí.

Kontrola mysli jim dobře fungovala. Používají hudbu, sport a vzdělávání. Když si přečtete jejich plány a porozumíte jim, již vás nepolapí. Budete probuzeni a bdělí. KONEČNĚ SVOBODNÍ. Systém vás již nebude moct udržet v postavení sluhy. Je čas, abyste se podívali na nepříjemná fakta o těch, kterým jste věřili. Nikdy to není lehké, ale musí to být.

To, jak si tito lidé uzurpovali moc, je tak úděsné. Hluboce to vámi otřese. Miliony těch, kdo každým rokem přicházejí o život při satanistických rituálech, rostou, protože roste jejich zoufalství, že ztrácejí moc. To musí přestat. Tito nevinní potřebuji vaši pomoc a podporu, aby mohli na Zemi přežít. Vy všichni jste obětmi těchto parazitů. Vy všichni v jejich rukách trpíte. Viděli jste, co se stane těm, co se pokusili Kabalu odhalit; mají způsoby, jak se k nim dostat a zavřít je. Kladou vám do cesty tolik překážek, že život se stal neustálým bojem již pouze proto, abyste ho mohli žít.

Prosím, nenechte se zlákat plány Kabaly. Bez vás jsou bezmocní. Mohli byste se zbavit veškeré korupce a vykročit do nového způsobu života, který se bude týkat všeho lidstva. Rozlučte se s korupčníky a popřejte jim vše dobré, když opustí Zemi. Pak budete moct pokračovat a posbírat rozbité kousky a začít znovu, s čistým štítem. Vše, co potřebujete, bude k mání, včetně VOLNÉ ENERGIE, kterou před vámi Vatikán skrýval. Tolik se toho pro vás změní. Obejměte budoucnost, protože bude tím, o čem jste snili, že by mohl život na Zemi být. Věřte si, protože to můžete dokázat a dokážete to. Je čas, abyste převzali vládu od těch, co jsou zkorumpovaní.

Měl jsem velkou radost v srdci, když jsem poslední víkend viděl Veroniku v Irsku. Děkuji všem, kteří tu tak důležitou a vzrušující cestu uskutečnili. To, co jste tam viděli a zažili, je pouze začátek. Irsko se brzy povznese, vysvobodí se ze zkorumpovaných rukou Vatikánu. Irsko se nadechne a dosáhne svého plného potenciálu. Vše, co bylo ukryto pod vodou, se znovu zvedne. Ty, má drahá, jsi cítila tu ENERGII a spojila ses´ s ní. Zažila jsi to v Taře. Země reaguje na touhu lidí osvobodit se od korupce a neustálých válek. Ti, co nepatří na Zem, nebudou schopni zde zůstat. Je to tak jednoduché.

Děkuji ti, má drahá, za vše, co děláš. Musíš odpočívat, jak jen to je možné. Má láska je stále s tebou. Vím, že jsi si toho vědoma. Rád ti ji projevím, vždy když to je možné.

Tvůj navždy oddaný Monty


Vzkaz od Veroniky:
Jsem velmi vděčna G, že mi umožnil být poslední víkend v Irsku. Nikdy předtím jsem neviděla Irsko tolik naplněno ENERGIÍ. Bylo úžasné potkat se s tolika z vás a popovídat si s vámi. V neděli odpoledne jsem se zúčastnila Krystalového obřadu v Royal Marine hotelu v Dublinu.

V neděli ráno nás šest (z toho jsem čtyři nikdy předtím nepotkala) šlo na Taru. Rychle jsem si uvědomila, že jsem se svoji Rodinou Duší, přestože jsme se potkali až v tomto životě. Znali jsme se a ladili jsme spolu jako jeden hlas. V Taře jsme ODVOLALI SVŮJ SOUHLAS ODE VŠEHO, CO NÁM BYLO UKRADENO. ODMÍTLI JSME JAKOUKOLIV ROLI PŘI NIČENI ZEMĚ A LIDSTVA.

G, J, a I, jsme Irové; P je z Norska, A je z Turecka a A je z Holandska; ale byli jsme JEDNA ENERGIE! Byl to tak úžasný zážitek. Děkuji jim za jejich přispění a za to, že jsou opravdovými Bytostmi Světla. Vzpomínka na nás šest na Taře bude se mnou ještě mnoho dalších let. Děkuji vám. Udělali jsme změnu!

S láskou do našeho příštího setkání. Veronika


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge