Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 22. listopadu, 2015Montague Keen - 22. listopadu, 2015

V dnešním světě existuje mnoho skupin, které usilují o nadvládu; nelze věřit ani jedné. Nevědomky jste dopustili, aby se věci takto vyvinuly. Zapomněli jste, že každý z vás je suverénní bytost, oprávněná žít na Zemi. Byli jste podvedeni vetřelci, kteří vás přesvědčili, abyste jim odevzdali svou sílu. Politika byl jejich nápad, a také náboženství a bankovnictví, to vše bylo speciálně vymyšleno, abyste jim podléhali. Vzali si vše, co je právem vaše. Nyní si musí KAŽDÝ Z VÁS VZÍT OD NICH SVŮJ SOUHLAS ZPÁTKY. Musíte to říct nahlas, pokud možno ve skupinách, tak je to mocnější. Bez vašeho souhlasu nemohou náboženství ani politika fungovat. Politika a náboženství existují pouze proto, aby kontrolovaly vaše životy. Každý den vás zabijí trochu víc; vzduchem, vodou, potravou a léky. Někdy také používají pušky a bomby, aby ve vás vytvořili strach. Co vám ještě dalšího musí udělat, abyste se probudili a odmítli je poslouchat?

To, co se stalo v Paříži, je pouze malou částí jejich hry. Dříve než uvěříte v tohoto posledního strašáka, vzpomeňte si na Usámu Bin Ladena. Tolik lidí oklamali tímto mýtem, ještě dlouho poté, co zemřel a byl pohřben. Věděli, že je mrtvý. Tentokrát jejich pohádkám nevěřte.

Vaši nepřátelé mají přístup k vědomostem, které kdysi patřili vám. Odebrali vám je a nyní je používají proti vám. Mnohokrát jsem se pokoušel otevřít vám oči, abyste viděli, že mezi vámi jsou tací, kteří, přestože vypadají jako vy, nejsou jako vy. Chtějí Zemi pro sebe. MICHAEL TSARION to vysvětluje na You Tube.

Paris, Islam, Zionism and the Red Papacy

Seznamte se těmito cennými informacemi, sdílejte je, a dle toho jednejte. Vždy jsem říkal: „nic není takové, jak se zdá“. To, co je ve vašem světě vyobrazováno jako dobro, je zcela zlé. Mají v plánu mnohem více útoků, jako byly ty, co se staly v Paříži. Je to účinně, protože jim to umožňuje ještě víc omezit vaši svobodu pohybu. Když je vláda spoluviníkem při zabíjení vlastních lidí, pak se dobří lidé musí spojit, aby takovým akcím čelili. Pamatujte, že mohou jednat pouze s vaším souhlasem, takže, nepřímo, máte také vy krev na rukou. Zprávy, které vidíte v televizi, jsou čistou fikcí. Všechny říkají ten samý příběh, protože všichni poslouchají pokyny kabaly.

Je připravováno očipování US armády, aby se z vojáků stali dokonalí roboti. To může být velmi nebezpečné, protože pak by mohli být ovládáni Umělou Inteligencí. Oni lidi na Zemi nechtějí. Chtějí svůj Nový Světový Řád.

Zmanipulovali vaše mysle, abyste považovali za NORMÁLNÍ to, co dělají, aby vás zabili a zmrzačili. Nemoci, které se nyní vyskytují nejčastěji, vytvořili oni, a rozšířili je, aby zničili lidstvo, ale stále vám říkají, že vás chrání. Jak je to ďábelské! Nemůžete si dovolit zůstat zticha, a být poslušnými otroky. Musíte pozvednout svůj hlas. To je vše, co je zapotřebí. Řekněte nahlas a jasně: „ODMÍTÁM VÁM POMÁHAT PŘI LIKVIDOVÁNÍ LIDSTVA A PŘEVZETÍ NAŠEHO SVĚTA OD NÁS. JE ČAS, ABY SE VRÁTLI NA PLANETU, KTEROU ZNIČILI PŘEDTÍM, NEŽ PŘIŠLI NA ZEM“. Nejsou na Zemi vítáni. Řekněte jim, aby si s sebou vzali i falešná náboženství. Zničili všechno, co bylo na Zemi dobré a zdravé. Žijí jenom pro BOHATSTVÍ. Aby ho získali, nutí je to dělat nevyslovitelné věci. Oni nemají duši, ani svědomí, takže lehce zabíjejí a kradou.

Buďte vděčni těm laskavým duším, které si vyhradily čas a meditují na ley liniích a na posvátných místech, aby osvobodili posvátnou energii, která lidstvu umožní najít sílu k odstranění všeho, co je zlé a zkorumpované. Lidé začínají říkat pravdu. Dva novináři, jeden Ir a druhý Němec, se odmítli podílet na dalších lžích. Odhalili pravdu. Modlete se za to, aby jejich příklad následovali další novináři. Když se to stane, budete vědět, že se to dostalo k masám.

Nepřipusťte, aby ve vás vytvořily strach události pod falešnou vlajkou a další hrůzy, které používá Kabala, protože to je přesně to, co chtějí. Mnozí si zvolili, že se obětují, aby ochránili lidstvo a Zemi. Vašich nepřátel je mnoho. Používají různá přestrojení, aby skryli svůj pravý záměr: náboženství, bankovnictví a politiku; ale vy, mí přátelé, vás je 99%. Bez vás nejsou ničím.

Naslouchejte těm, kdo vysvětlují, jaká je pravda. Ti, kteří jdou zpět do historie, do doby, kdy „oni“ přišli na Zemi a ovládli ji. Jakmile pochopíte, potom, a pouze potom, dostanete celý obraz. Společně můžete zastavit zabíjení ve všech nesmyslných válkách, které slouží k ničení lidstva a vašeho dědictví. Přemýšlejte o tom. Mluvte o tom. Jednejte dle toho. Je to ve vašich rukách.

Moje drahá, máš pravdu. Ta malá laserová světla, která na tebe blikají, jsou formou útoku. Oni ztrácejí svou sílu. To vede k chybám. Měj se na pozoru. Soustřeď se na to, aby si pro něj získala svobodu. I když to tak nevypadá, světlo se šíří. Odstraňuje vliv temných.

Dávej na sebe dobrý pozor, protože máš ještě práci.

Tvůj navždy oddaný Monty


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge