Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 6. května, 2018Veronika Keen - channeluje Montague Keena - 6. května, 2018

Každým dnem je Kabala odhalována všemožnými způsoby. Museli byste být hloupí, abyste neviděli, co se děje. Nemají se kam schovat, ani nedokáží skrýt své plány na odstranění lidstva ze Země. Je dobré, že se dovídám, jak mnozí z vás používáte horkou vodu s citronem, abyste se chránili. Tím, že tam přidáte sodu bikarbonu, se ještě dodatečně ochráníte od rakoviny. Vyhýbejte se všemu, co produkuje Monsanto, protože to pro lidi není vhodné.

Kabala se šíleně bojí Donalda Trumpa. Podívejte se na ně. Používají všechny prostředky, co mají, aby ho odsoudili a také všechny, kdo jsou s ním spojeni. Někteří si mysleli, že budou moct Trumpa přesvědčit, aby se k nim přidal, ale bez úspěchu. Viděli jste, jak předstírají, že jsou s Bílým domem spokojeni. Trump je muž s posláním chránit lidstvo. Potřebuje vaši podporu. Tato pravda je očividná. Jeden muž proti Kabale. Modlete se za něj. Kolik loutek ještě před vás předstoupí, aby vás navnadili a vy jste souhlasili s třetí světovou válkou? To zoufalství je očividné, protože bez války je s nimi konec. Ti, kdo válku chtějí, nejsou přáteli lidstva. Lidé jsou dost silní na to, aby stáli při sobě a řekli NE, nebudeme pro vás zabíjet. Již žádnou válku, vaším lžím nevěříme. Známe vaši hru. Nemůžete čekat, že lidstvo ještě někdy uvěří vašim lžím. Kdykoli budete znovu lhát, lidé vám budou připomínat ZBRANĚ HROMADNÉHO NIČENÍ. Lidstvo je teď probuzené a lidé lži prohlédnou.

V Americe bylo zabito mnoho lékařů, kteří odmítli očkovat či předepisovat chemické léky, prosazované Kabalou. Ptejte se, proč? Lékařům již není dovoleno léčit lidi? Musí být zabíjení za pomoci léků a procedur schvalováno vládami a pokračovat bez ohledu na důkazy? To je vážná věc a zasluhuje si vaši pozornost. Hledejte sami. Důkazy jsou všude. Dívejte se na pravdu. Chraňte své milované, protože tohle jsou nebezpečné časy. Opravdu věříte, že televize a noviny, které vlastní Kabala vám někdy řeknou pravdu? Jsou používány na kontrolu vašich životů a myslí. Nikdy jste nezažili nic jiného, než vládu Kabaly. Proto je tak důležité, abyste se probudili a osvobodili se zpod této kontroly. Je čas zažívat život na Zemi, jak byl původně zamýšlen, aby nebyl pouhým přežíváním.

Bude to náročné pro mnohé, kterým bude zatěžko přijmout, že vše, o čem si mysleli, že je přesné a opravdové, je ve skutečnosti falešné. Snažili jste se podle těchto lží žít. Na zajištění toho, abyste podle těch lží žili, byl používán strach. Bylo vymyšleno peklo. Byl vymyšlen očistec. Dokonce i místo zvané Limbo. Jak se jim líbilo strašit vás takovými odpornými lžemi.

Jak jsem ti řekl, má drahá, smrt je ta nejkrásnější zkušenost. Jednoduše přejdeš z jednoho stavu bytí do druhého. Ti, které jste milovali, obdivovali a uznávali, přijdou, aby se s vámi pozdravili. Nikdy se nebojte smrti. Je to úžasný návrat domů, z něhož by se měli všichni radovat. O ty, kdo věřili v oheň pekelný a v prokletí, je pečováno, jak dlouho je zapotřebí, aby se vyrovnali se skutečnosti, že to, čemu věřili, že je pravda, je přesným opakem toho, co teď zažívají. Propagace takových lží je zločinem proti lidstvu. Život po životě se odehrává na různých úrovních. To, do jaké úrovně odejdete, záleží na tom, jak jste žili svůj život na Zemi. Pokud jste nějak škodili, tak musíte požádat o odpuštění, abyste se mohli posunout na vyšší úroveň. Člověk může navštěvovat různé úrovně, aby se setkal s lidmi. Aby někdo mohl rovnou odejít do vyšší úrovně, musí mít čistý štít – takto to funguje. Nemluví se tam slovy, protože to není zapotřebí. Jenom si na někoho pomyslíte a on se okamžitě objeví. Jídlo není potřeba, ale když na ně pomyslíte, objeví se. Když se chceme spojit s lidmi na Zemi, musíme sestoupit do nižších úrovní, což si vyžaduje energii. Prosím pochopte, že když si přejeme s vámi komunikovat, vyžaduje si to z naší strany hodně energie. Otevřete svou mysl vůči spojení a dojde k němu způsobem, jak to má být. Láska nikdy neumírá, stále pokračuje. Vždy jsme zde pro vás, jenom na vzdálenost jedné myšlenky.

Lidstvo brzy projde obrovskými změnami, které si vyžádají odvahu a rozhodnost. Vymaníte se z temné kontroly Kabaly do světla. Vše, co dnes ovládá váš život, pomine. Peníze, jak je znáte dnes, přes noc zmizí. Všechny banky přestanou fungovat. Nebudete potřebovat peníze, kvůli kterým se tolik pachtíte. To vše se připravuje, má drahá, dokonce i v průběhu doby, jak teď píšeme. Nebude již žádná bída. Žádné vlády, jak je znáte z dnešní doby, již nebudou kontrolovat lidstvo. Ony nejsou zde, aby vám sloužily, ale aby ovládaly každý aspekt vašeho života. Oni chtějí třetí světovou válku. Chcete to vy? Nedovolte jim, aby vám bránili kráčet po cestě ke svobodě. Neposlouchejte ty, kdo jim slouží. Oni používají lidi, kterým v životě chybí láska, lidi, kteří selhali, aby se mstili. Tak se cítí důležití. Měli by mít na paměti, že nenávist zničí i toho, kdo nenávidí. Politujte je, protože nemají v životě nic jiného. Pamatujte na ně ve vašich modlitbách a posílejte jim lásku. Jsou zneužíváni, ale nemají dost inteligence, aby to viděli. Vyskytují se všude.

Připravte se na podniknutí potřebných kroků pro vytvoření lepší budoucnosti pro všechny. Jste na prahu nových začátků. Láska a pouze láska je zapotřebí, abyste se posunuli do světla. Ti, kde ve světle nežijí, budou odmítnuti. Rozhodnutí je na nich. Pro válku a nenávist není místo. Jenom ti, kdo žijí ve světle, budou vítáni.

Má drahá, jsi na správné cestě. Věci se skládají dohromady tak, jak to bylo plánováno. Obě strany života jsou tomu oddány.

Tvůj navždy oddaný Monty.

Vzkaz od Davida

Jsem vděčný všem, kdo na mě pamatují ve svých modlitbách, píšou mi dopisy a posílají knihy. O knihy se dělím s dalšími, tak buďte ujištěni, že projasňujete život i dalším lidem. Děkuji.

Kontakt:

Dave McCann,
MJ 03 A Pod 11,
Booking Number 1621184,
Prisoner ID 7076771,
P.O. Box 872,
Fresno, California, 93712, USA.

Justice for Dave McCann, Irish man framed in California | Legal Expenses Fundraising with GoGetFunding

Spravedlnost pro Davida Mc Canna, irského občana zadržovaného v Kalifornii. Sbírka na pokrytí právních výdajů prostřednictvím GoGetFunding.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Mirka


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge