Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 3. ledna 2016Montague Keen - 3. ledna 2016

"Ze závěrečné analýzy vyplývá, že jsou to, RODY ELIT, které vytvořily PARAZITICKÝ SYSTÉM:GLOBÁLNÍ VĚZENÍ, vězení bez mříží. Nikdo nemůže vysvětlit PODVOD logickou cestou. Jak by mohl někdo vysvětlit KLAM tak OBROVSKÝ a VŠUDYPŘÍTOMNÝ, ŽE JE PRO VĚTŠINU LIDÍ NEMOŽNÉ, ABY NA NĚJ PŘIŠLI?

Jeden z věznitelů se směje: „Pouze malá tajemství potřebují ochranu. VELKÁ SE CHRÁNÍ SAMA TÍM, ŽE JIM NIKDO NEVĚŘÍ.“

"DRAVCI NÁM DALI NÁŠ SYSTÉM VÍRY V DOBRO A ZLO.

POSVÁTNÁ ÚMLUVA- BUDE TO ILUZE, TAK VELKÁ, TAK OBROVSKÁ, ŽE TO NEBUDOU SCHOPNI VNÍMAT.“

"Nezapomeňte, že cokoliv chce PARAZITUJÍCÍ ELITA zničit, nejdříve to DÉMONIZUJE. Přemýšlejte o tom sami.“

"Poslední část skládanky zapadne na místo a bude ukončena Starodávným číslem, zakódovaným ve školách mysterií, aby vůbec poprvé odhalila překvapující místo POZEMSKÉHO KRÁLOVSTVÍ OSIRISE-ATLANTIDU, MÍSTO ZROZENÍ ZÁPADNÍ CIVILIZACE, JE TO IRSKO, ZEMĚ FARAONŮ.“

Veronica: Monty mne opět přivedl ke knize "IRSKO, ZEMĚ FARAONŮ“ OD ANDREWa POWERa.
V té knize je toho tolik důležitého pro naše probuzení.


Má drahá, rok 2016 bude rokem akce. Již nemůžete sedět a dovolit, aby vám byl váš svět ukraden, a lidstvo vyhubeno. Aby´ s pochopila, co musíte dnes udělat, musíte se podívat na minulost a na to, jak a kdy bylo vše změněno a lidé se stali pouhými otroky svých utlačovatelů. Teď můžete jasně vidět, kdo jsou vaši utlačovatelé, a jaké metody používají, aby vás drželi v temnotě, bezmoci a pod úplnou kontrolou. Jasně vidíte metody, používané k vašemu zotročení. Nyní musíte společně jednat a říct: „Odmítáme, abyste převzali náš svět.“

Nemohou to udělat bez vašeho souhlasu a pomoci. Nedejte již ani vindru na podporu NÁBOŽENSTVÍ, protože to, co káže, není pravda. Již nikdy více se nenechte obelhávat náboženstvím. Ve chvíli, kdy se uvolníte zpod nadvlády církve a státu, se stanete svobodným duchem, schopným poprvé vidět pravdu. Je to opravdu osvobozující.

Vaše světlo bude jasně svítit a přitahovat další. SVOBODA je vaše právo, dané Bohem. Vše, co kolem sebe vidíte, je vlastně výtvorem FALSIFIKACE A FANTAZIE, kterým jste bláhově naletěli. V r. 2016 máte sílu, abyste vypověděli všechny, kdo nepatří na Zemi a kdo se snažili uvěznit mysli lidstva, aby vás zotročili. Žijete v nádherném světě, který nevidíte. Vy všichni jste obětmi kontroly mysli, jinak byste se museli ptát, jak jste mohli hlasovat pro ty, kdo zabíjejí vaše bližní a dělají ze života na Zemi boj o přežití.

Poslušně hlasujete pro ty, co dávají chemikálie do vzduchu, který dýcháte, do vody, kterou pijete, do potravin, které jíte a kteří prostřednictvím zkorumpovaného bankovnictví ovládají každý okamžik vašeho života. Je snadné vzít si zpátky řízení vašich životů. Přestaňte CTÍT ty, co udělali pro mnohé z vás život na Zemi téměř nemožným. Nezáleží na tom, koho zvolíte, protože všichni poslouchají vaše utiskovatele. Je čas vzít si zpátky vládu a obnovit mír. Lze to udělat. V Irsku jsou teď čtyři politici, kteří podnikají akci. Chtějí PRAVDU. Podpořte je, protože mluví upřímně. Podle činů poznáte je. Máte odpovědnost, abyste vybrali správné lidi, kteří věci posunou dopředu.

Jak rád bych byl zrovna teď na Zemi, a věděl, co vím, když jsem na této straně života. Musíte mít odvahu, abyste za sebe bojovali, a odmítli ZABÍJET anebo podporovat ničení vašeho světa. PARAZITI odejdou, když jim řeknete, aby odešli. Již jste v jejich rukách trpěli dost. Boj o přežití na Zemi PŘESTANE ve chvíli, kdy se spojíte a zastavíte to. Je to ve vašich rukách. Informace proudí ze všech stran, otevírají vám oči a jasně vám ukazují, co vše bylo podniknuto, aby vás drželi v otroctví. Vy a pouze vy sami se můžete osvobodit. My vám můžeme a chceme pomáhat, ale především vy sami se musíte chtít OSVOBODIT od vašich utiskovatelů a musíte být připraveni podniknout potřebné kroky, abyste toho dosáhli. Museli byste být slepí, hluší a němí, abyste neviděli, co bylo podniknuto, aby bylo lidstvo zničeno. Buďte ujištěni, přijdou si pro vás, když budou chtít zničit vaši část světa. Nemají slitování. Podívejte se na jatka, která se vám dějí přímo před očima. To nelze trpět. Je čas říct jim:“ Odmítám se podílet na zničení lidstva. Odmítám vám pomáhat uskutečnit vaše ďábelské plány.“ Udělejte si z toho heslo pro rok 2016.

Má drahá, život je velmi těžký. Nechtějí, aby se mysli otevřely pravdě. Nemilosrdně buší do Tebe a Tobě podobných.

Kráčej vpřed s vědomím, že nakonec uspěješ, přestože zrovna teď je cesta trnitá.

Navždy tě budu milovat a podporovat.

Tvůj oddaný Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge