Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Montague Keen - 27. prosince 2015Montague Keen - 27. prosince 2015

I když to tak možná nevidíte jasně, udělali jste v r. 2015 velký pokrok. Přestože se náboženství a Stát snažily udržet vás pod kontrolou, mnozí z vás jste odvážně vystoupili do světla a odmítli jste se nechat podrobit. Nyní jasně vidíte, jak je vše, co jste v minulosti přijímali a čemu jste věřili, součástí Velkého plánu na odstranění lidstva ze Země. Podněcovali vás, abyste se sami podíleli na svém zničení. Jak ŠPATNÉ to je? Dobrovolně jste si navlékli jejich uniformy a zabíjeli pro ně. Zničili jste posvátná místa a předměty, které z určitého důvodu přetrvaly, abyste se mohli dovědět, kým jste a jaká je vaše pravá historie. Kabala chce ze Země odstranit všechny důkazy o lidstvu. Ti z vás, kdo mají ovládanou mysl, to pro ně rádi dělají. Hrdě ukazují své medaile, a odměny, za ničení lidstva. Není to choré? Ve chvíli, kdy si obléknete jejich uniformu, ať armádní či policejní, ztrácíte svou lidskost. Stáváte se roboty poslouchajícími ty, kterým slouží.

Prostřednictvím meditace se můžete spojit se svým vyšším já a nalézt svou sílu. Mnozí, co žili v době Atlantidy a Lemurie se vrátili na Zemi, aby zajistili, že neuděláte ty samé chyby, jaké jste udělali kdysi. Propojte se s nimi v meditaci anebo nějak jinak, co vám funguje. Kabala zajistila, že jste v každé chvíli svého života bombardováni kontrolou mysli, za použití jazyka, symbolů, „hudby“ a vzdělávání. Pokud nežijete na odlehlém, neobjeveném místě, kde neexistují léčky moderního života, bojujete boj se systémem kontroly. Dokud to jasně nevidíte, nemáte šanci tomu odolat. Jakmile si to uvědomíte, ZTRATÍ TO NAD VÁMI MOC A JSTE SVOBODNÍ. Pak vidíte, kdo vám vládne a nutí vás žít jako zvířata v kleci, která jsou příliš vystrašena, než aby vystoupila z řady. Divíte se, jak se mohla lidská rasa dostat do takového stavu. Ano, každý z vás, kdo toto čte, v srdci ví, že jste na Zemi proto, abyste udělali potřebné změny pro lidstvo, aby si vzalo zpátky svou moc a abyste zajistili přežití lidstva na Zemi. Ti, co na Zemi nepatří, mohou volně odejít. Ti, kdo vás chtějí požádat o odpuštění, kdo chtějí sloužit a pomáhat lidstvu při obnovení kvality života pro všechny, to mohou udělat. Když již nebudou žádné nemoci, které Kabala vyrobila v laboratořích a uvalila na lidstvo, život bude snadnější. Kabala zničila kvalitu života všech lidí. To vše přestane. Je pro ně těžší zavádět jejich zlovolné léky a vakcíny pro probouzející se lidstvo. Moc má 99% a oni to vědí. Spojte se a udělejte rok 2016 rokem, kdy bude ze Země odstraněna korupce ve všech formách. Nepomáhejte při jejich operacích pod FALEŠNOU VLAJKOU, ani při jejich propagandě. Vašim cílem je SVOBODA.

Veroniko, musíš si uchovat sílu. Očekává se od tebe hodně. 2016 je rokem, kdy Irsko dokončí, co začalo v r. 1916. ÚPLNÁ SVOBODA, NIC MENŠÍHO. Osvobození od státu a náboženství, které nad Irskem tak ďábelsky vládlo. Když bude Irsko svobodné, bude osvobozeno všechno lidstvo a již nikdy nebude zneužíváno bankami ani náboženstvím. Buďte stateční, mí drazí irští přátelé, již jste skoro tam. Vaše budoucnost je ve vašich rukách.

Obklopujeme tě láskou, má drahá, aby´ s odolala útokům zla. Bezpochyby víš, že jsme na správné cestě.

Tvůj navždy oddaný Monty.

The Silver Legion

Transcripts (oba odkazy jsou na stránky k meditacím na propojení se s Atlantidou - v angl. - pozn. překl.)


Website: The Montague Keen Foundation
Překlad: Zelmira


Na zaslání příspěvku Nadaci k pořízení nového Centra v Irsku, můžete použít Paypal.
Jakýkoliv příspěvek, i malý, s díky oceníme. Veronika Keen

Paypal

PS. Žiji v Londýne, Anglie. Je nutné zdůraznit, že americké poštovní poukázky mohou být vyplaceny pouze ve Spojených státech, NEMOHOU být požity zde v Anglii.
Níže jsou uvedeny IBAN a BIC kódy :

IBAN; GB11NWBK60233682587809
BIC; NWBKGB2L
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge