Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Mike Quinsey - SaLuSa, December 10, 2012

SaLuSa, December 10, 2012

Doufáme, že každý, kdo si je vědom významu dne 12.12. se připravuje, aby mohl přivést novou energii. Do určité míry to ovlivní každého, ale bude mnohem lepší, pokud se toho budete účastnit vědomě. To, co budete dělat, nepomůže jen vašemu vlastnímu povznesení, ale také uzemní energie pro ostatní včetně Matky Země. S vaším vědomím a soustředěním se na energie byste měli cítit jak vstupují do vašeho těla. Měli byste mít pocit intezivního klidu a míru. Užívejte si to a vězte, že jste byli pozvednuti na novou úroveň vědomí, která s vámi již zůstane.

Ostatní kolem vás budou cítit vaše nové energie a zjistíte, že velmi malé děti jsou často schopné vidět Světlo ve vaší auře. Zjistíte také, že vaše nová úroveň klidu vám umožní mít úplnou kontrolu nad vašimi emocemi. Šance na to, že budete prožívat negativní emoce, je velmi vzdálená a ve skutečnosti pouhá vaše přítomnost je bude přeměňovat. Než si zvyknete na nové energie můžete pociťovat neodolatelnou touhu je vyjádřit objímáním lidí. Když cítíte lásku k vaší rodině duší, je pouze přirozené, že ji chcete s nimi sdílet.

V současné době jste mezi dušemi na všech možných úrovních, ale představte si jak báječně se budete cítit, až budete jen mezi svými. Až budete úplně vysvobozeni z duality, tak to zaručí Zákon Přitažlivosti a život se stane uvolňující a radostnou zkušeností. Díky tomu se po Povznesení začnou změny urychlovat, protože ti, kteří by jim bránili, již nebudou na vaší úrovni. Jak víte, byl to nejsložitější rok pro všechny ty, kteří se snažili tyto změny urychlit. Očekávalo se, že temná klika opustí scénu a umožní, aby Povznesení začalo bez překážek. Místo toho opakovaně odmítli spolupracovat a naposledy se pokusili zničit již dosažený pokrok. Nyní jsou jejich zásahy pouhou nepříjemností a oni vědí, že velmi brzy budou jejich dny na Zemi sečteny.

My z Galaktické Federace jsme vždy zvažovali každou možnost týkající se Povznesení. Buďte ujištěni, že ačkoliv jsme doposud nebyli schopni vám představit mnoho výsledků, nezbytná práce byla vykonána tak, aby jsme okamžitě po Vzestupu mohli všechno spustit.Tentokrát může být všechno otevřeně vykonáno a můžeme vás ujistit, že vaše média jsou otevřená a schopná vás svobodně a pravdivě informovat. Je zbytečné říkat, že se toho bude na mnoha místech po celém světě opravdu hodně dít a my budeme moci rychle odstranit všechno zbývající znečištění ze vzduchu, vody i země. Ve skutečnosti jsme jej po dlouhou dobu drželi pod kontrolou, ale kvůli karmickým důvodům jsme nemohli zajít příliš daleko. Velmi brzy již jimi nebudeme omezováni a budeme moci volně pracovat s vámi i s bytostmi mimo vaši planetu.

Změny, které máte zažít, odstraní všechny zbývající napojení na staré vibrace a paradigmata. Hodně z toho, co potřebuje změnit, bude během na dlouhou trať kvůli množství požadované práce. Nicméně základní věci jako jsou například chudoba ,bezdomovectví a ostatní základní potřeby získají naši okamžitou pozornost. V minulosti jste mohli mít plno potřeb a temní vám po dlouhou dobu záměrně bránili v tom, abyste měli podíl na hojnosti a bohatství světa. Nový cyklus přinese naprosto nový přístup k životu, kdy vše bude sdíleno a nebude žádná chamtivost, korupce nebo pravidla díky kterým je povoleno se obohacovat na úkor jiných.

Bude potivost a čestnost při všech obchodech a za služby se bude platit rozumná cena. Pravda často byla vzácnou komoditou, ale v Novém Věku bude normou, jelikož bude zřejmé pokud někdo nebude naprosto poctivý. Jak můžete vidět, bude potěšením setkávat se s lidmi a vědět, že jsou důvěryhodní a ze Světla stejně jako vy. Rok 2013 bude rokem velkých pokroků, jelikož vše co je naplánováno, bude probíhat bez jakýchkoliv problémů. Během roku se budete stále vyvíjet třebaže pomalejším tempem a budete zažívat další růst svého vědomí. Vaším cílem je Supervědomí, které vás zavede do úplně jiné úrovně. Budete toho mít hodně, na co si budete muset rychle zvyknout, takže se prosím nestarejte o vzdálenou budoucnost.

Spolu s ostatními civilizacemi vás a vaši Zemi pozorně sledujeme jak z vědeckého tak z osobního úhlu pohledu. Každý z vás je výjimečný a byl vybrán pro zkušenost Vzestupu. Bylo například potřeba mnoho pracovníků světla, aby vytvořili podmínky, které umožnili Světlu převzít kontrolu a porazit Temné. V tom jste byli znamenití a dokázali jste, že naše víra ve vás nebyla zrazena a pamatujte že to byla vždy vaše svobodná vůle. My i ostatní bytosti jsme vám pomohli, ale pamatujte, že v konečném důsledku máte všechny zásluhy na tom, čeho jste dosáhli. Časem se dozvíte více o vašem času v dualitě a o vašich mnoha životech, kdy jste zažívali všechny extrémy, které si dokážete představit. Brzy to všechno hodíte za sebe a nikdo vám již nebude zazlívat vaši předešlou nerozumnost. Karmicky řečeno všechny dluhy budou splaceny a pro vzestupující nebude po konci tohoto cyklu dál nic přeneseno.

Drazí, jednoduše nechte věci plynout a buďte jejich součástí a vězte, že vzestoupíte a pak budete moci odložit všechny starosti a obavy. O každého bude postaráno podle jeho potřeb a se všemi bude jednáno s úctou a respektem k jejich nezávislosti. Jelikož zbývá již jen pár dní, máte všechny důvody k tomu, abyste byli vzrušení. Dlouhé čekání je téměř u konce a velké události jsou na spadnutí, což již víte. Víme, že někteří z vás se obávají o osud svých přátel nebo rodiny,ale dovolte nám znovu potvrdit, že každá jednotlivá duše bude přesně tam, kde má být podle smlouvy, kterou uzavřeli před vstupem do tohoto života. Pamatujte také, že nikdy nemůžete být úplně odděleni, pokud je mezi vámi pouto lásky.

Jsem SaLuSa ze Síriusu a věnuji svou lásku vám všem krásným duším.

Děkuji ti SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Překlad: Jiri - Nefrit.cz


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge