Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Česky > Mike Quinsey - SaLuSa, December 12, 2012SaLuSa, December 12, 2012

Největší den v celém Vašem životě nastal a je dokončením celé série životů, které vám velmi brzy dá příležitost opustit cyklus duality. Povede to do doby, na kterou jste čekali a která představí Zlatý Věk a pozvedne vás do vyšší dimenze štěstí a radosti. Vaše problémy a starosti budou brzy za vámi a mnozí z vás se brzy zapojí do různých projektů spojených s povznesením Matky Země. Po několik příštích dnů budete hodnotit a porovnávat zkušenosti ostatních lidí se svou vlastní a naleznete smíšené reakce. Lidé Světla nevyhnutelně zjistí, že přijmuli přísun energie, což je uvnitř posune na novou úroveň.

Nikdo nemůže zabránit novým energiím, aby na ně neměli nějaký vliv, ale ne všichni si toho všimnou. Vaše civilizace nebude již nikdy stejná, jako byla v dualitě, což bude ale požehnáním. Nyní zjistíte, že kroky, které se podnikají, mají smysluplnější význam a záměr. Naplní touhu se posunout dál a znovu vytvořit společnost založenou na lásce. Stane se tak, protože síla stvoření je s vámi nyní mnohem silněji než kdykoliv předtím. Nyní jsou na řadě lidé Světla, kteří určí, jak se změníte a odstraníte ty, kteří stojí v cestě opravdovému pokroku. To, co bylo zadržováno, musí být uvolněno ve prospěch všech a ne jen několika.

S vyššími vibracemi na Zemi je také pro vaše Galaktické přátele snadnější, aby se mezi vámi objevili, jelikož nemusí snižovat své vlastní vibrace tak jako dřív, kdy vaše byly tak nízké. Pochopte, že ačkoliv vy jste zvyklí na existenci ve vašich vlastních vibracích, tyto vibrace jsou pro bytosti jako jsme my extrémně nepříjemné. Nicméně to bude brzy součástí minulosti, jakmile se přesunete do páté dimenze. Brzy se přizpůsobíte novému způsobu života, který začne, jakmile zavedete změny, jejichž záměrem je vás rychle posunout do budoucnosti. Musíte si toho hodně vynahradit a my jsme připraveni začít během pár minut po přijetí rozhodnutí.

Jak jsme se nedávno zmínili, nechte minulost jít, jelikož bude mít malý nebo žádný vliv na vaši budoucnost. Začínáte odznova a dokonce i vaše karma bude očištěna, takže se zaměřte na to, co přichází. Je toho tolik, co vám bude k velkému prospěchu a co odstraní nutnost trávit většinu vašeho času neproduktivními úkoly. Budete mít více svobody, než si dokážete představit, což vám umožní mít dostatek času na touhy vašeho srdce. Nejen, že se budete moci dále věnovat svým koníčkům, ale pokud budete potřebovat radu od experta můžete si zavolat uznávaného mistra z jakéhokoliv minulého věku. Nicméně pokud budete mít chuť začít s novými zájmy, tak přijďte na palubu našich lodí a budete si moci vybrat.

Do velkého finále, kdy se povznesete spolu s Matkou Zemí, zbývá již méně než 2 týdny. Během této doby očekáváme, že se probudí více lidí a to je může přenést na druhou stranu. Samozřejmě ti z vás, kteří zjistili, že byli 12.12. vědomě pozvednuti, nebudou mít žádné pochyby, jestli jsou připraveni na Vzestup. Cítíme, že stále nebylo plně pochopeno, že 21. prosinec je velmi mimořádná událost, protože je jedinečná a nikdy dříve nenastala. Ačkoliv jedinci se mohli vždy povznést, bude to poprvé, kdy se pokusíme o masový Vzestup takovýchto rozměrů. Samozřejmě to bude úspěšné, jelikož je to rukou mocných bytostí, kteří vykonávají vůli Boha.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že jsme ztratili mnoho času kvůli zpožděním a překážkám v našich plánech, byli jsme nicméně velmi aktivní. Můžeme je rychle změnit tak, jak jsme to udělali při mnoha příležitostech a nyní očekáváme, že budeme mít velmi nabitý program při vykonávání našich úkolů. V mezidobí jsme vás neustále sledovali a předcházeli jsme tomu, aby se oblasti neklidu nevymkli z rukou. Brzy nastane konec všem projevům nepřátelství a bude dovoleno to vynutit. Nakonec budete mít plnou kontrolu nad všemi pozemskými záležitostmi, ale my nikdy nebudeme příliš daleko. Naše Galaktické Flotily jsou tak velké, že můžeme nějaké lodě nechat ve vaší sluneční soustavě v pohotovosti, kdyby byly potřeba. Již máme na Zemi základny a ty tu zůstanou pro vaši ochranu.

Pamatujte, že proces Vzestupu probíhá již velmi dlouhou dobu a bude po velmi dlouhou dobu pokračovat. Takže si užijte tento bod na vaší cestě a ujistěte se, že jste připraveni 21.12. přijít a využít zlatou příležitost povznést se spolu s Matkou Zemí. S koncem slunečního cyklu přijde začátek kosmického cyklu a vy se znovu ocitnete na další vzrušující cestě. Tentokrát nebude plná narušování nebo negativních zkušeností,ale přinese vám radost a spokojenost. Z duchovního pohledu bude pokrok pomalý, ale nikdy se nepřestanete učit nebo postupovat vzhůru. Bude to vaše volba, jak rychle budete duchovně růst,což bude vždy ve vaší mysli a bude určovat, co budete dělat.

Je mnoho interpretací pro období od 12.12. do 21.12. takže následujte svoji intuici ohledně nejlepšího přístupu během této doby. Budete jistě potřebovat na všechno reagovat klidně a mírně, abyste si zajistili rovnováhu uvnitř. Takto získáte maximální množství Světla, které je vaše tělo schopno přijmout pro vaše větší dobro. Můžete projít divnými pocity nejistoty a cítit se nestabilně, ale nechte to jednoduše jít svou vlastní cestou a ono to rychle zmizí. Samozřejmě ne všichni lidé budou mít stejnou zkušenost, ale ve všech případech budou mít příznaky krátký život. Držte se zdravých jídel, čím čerstvějších tím lepší a hlavně pijte hodně vody.

Jsem SaLuSa ze Síriusu a mám z vás všech velkou radost, že jste se konečně dočkali těch magických dat, na které jste tak dlouho čekali. Víme, že nebudete zklamáni a to, co bude následovat, nám dovolí konečně se s vámi setkat. Poté, co jsme se zabývali velmi mnoha prioritami, které existují ve vašem světě, můžeme se začít dívat na příležitosti přivítat vás na našich lodích. Můžete si být jisti, že všechno přijde ve správný čas.

Děkuji ti SaLuSa
Mike Quinsey
Website: Tree of the Golden Light
Překlad: Jiri - Nefrit.cz< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge