Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 31 травня, 2016


Шелдон Нідл - 31 травня, 2016

9 Cib, 9 Pax, 12 Manik

Selamat Jalwa! Деякі великі зміни – на горизонті! Ті, хто швидко створює нову республіку NESARA – дуже близькі до завершення цього важкого проекту. Мета цих старанних патріотів – завершити його якнайшвидше. Досі, закінчена тільки перша частина загального фінансування, яка складається з двох частин. Наступну частину, будемо надіятися, завершать незабаром. Згідно з тими, хто інформований, як тільки завершиться усе адміністрування фінансування, то республіка NESARA може бути формально оголошена. Цей проект формально покінчить з Федеральним Резервом, який сформований в 1871, як де-факто урядовий, і силоміць виведе його із бізнесу. Цей один акт дозволить кожному американцю вийти із боргового рабства і почати швидко переміщатися до статусу вільного і успішного члена нового Американського Об'єднання! Цей процес також надає можливість Пентагону закінчити війни у багатьох частинах цього глобуса і уперше, починаючи з кінця в'єтнамської Війни, повернути усіх своїх солдатів до континентальних Сполучених Штатів. Мир буде відновлений по усьому глобусу і нова, підтримувана золотом фінансова і грошова система – стане нормою. Отже, на Гайї мають оприлюднити божественні декрети Небес.

Ці дивовижні зміни мають допомогти концептам NESARA розповсюдитися по вашому глобусу. Ці нові уряди дозволять покінчити з всесвітнім приховуванням НЛО. Ми маємо намір скористатися цим новим підходом до нас, щоб розпочати з ряду загальних комюніке між цими новими урядами і нами. Небеса встановили часовий графік для цього моменту у вашій історії. Ваші уряди мають почати реалізовувати безліч технологій, які ізолювалися століття. Ці технології будуть посилені тим, що ми можемо запропонувати вам. Ми просимо, щоб усі ці винаходи були використані, по-перше, щоб очистити повітря Гайї, воду і землю. Істотно, що усі численні екосистеми Гайї знову стають процвітаючими елементами. Це досягнення може закінчити величезний цикл зникнення, який зачумляє цю кулю останні вісімдесят років. Це чудові засоби, щоб представити ваше глобальне зобов'язання, щоб кувати успішний і дійсно первісний світ. Окрім того, це дозволить вам розпочати ваші гуманітарні проекти в реальності, присвяченій возз'єднанню людства з його духовними і космічними сім'ями.

Оскільки ваша історія повертається до нових можливостей, то вам потрібні засоби, щоб краще зрозуміти те, що сталося. Дуже давно, Атланти позбавили вас усіх відповідей, у яких ви щодня запитуєте про себе. Вашою історією добре маніпулювала темрява і їх друзі, Ануннаки. Момент, коли прибудуть наставники – буде часом, в якому ви отримаєте відповіді на багато скрутних становищ. Вам відповідатимуть, спочатку, на уроках Вознесених Майстрів, а потім наші наставники. Відповіді будуть прямі, чому Ануннаки так нахабно і віроломно все перекрутили так або інакше. Це покінчить з божевільною вірою в те, що кожен з вас запозичив рівень культури від ваших батьків і друзів і від "проповідників", з якими ви відтоді зустрічалися. Ми просто говоримо про те, що ви будете здатними з'ясувати новий шлях, як частину великої документації, яка підтримується для вашої вигоди записами Акаші Гайї. Ця нова мудрість дасть вам істинніший сенс того, що сталося з нею починаючи з останніх днів Атлантиди.

Усі численні шматки важливої інформації мають стати живою історією того, ким ви є. Це потрібне для того, щоб розпочати наступну частину вашого руху до повної свідомості. Багато симптомів вознесіння, з якими ви стикаєтеся щодня, є маленькою і надзвичайно необхідною частиною цього грандіозного процесу. Те, що з’являється – більш ніж нова реальність, наділена новим управлінням і дивовижним процвітанням. Це – зростаюче число можливостей, які вам представляються кожен день. Вам треба узяти це усе і із цього навчитися практичній внутрішній проникливості. Ключ – почати усвідомлювати собі те, що створили ваші старі вірування. Ви знаходитеся в дії, яка призначається, щоб створити "Нових Вас". Ця Істота – по-перше буде Істотою між світами. Це може спантеличити. Ось чому спочатку Майстрам, а потім нашим наставникам, треба пояснити багато нових реальностей, з якими ви маєте стикатися. Це процедура, яка піддасть сумніву ваші вірування, а потім пояснить, чому ви знаходитеся тут. Поза цим – треба дійти до нового набору концепцій суттєвих для вас, щоб переміститися в повну свідомість.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ваш світ поступово змінюється, оскільки темні сили, яких використовували для управління цією потворною реальністю, починають стиратися з пам'яті цього світу. Спасибі, дорогі Серця, за те, чого ви досягли з допомогою наших позаземних кузенів і кузенів внутрішнього світу. Вони прийняли вашу дивовижну візуалізацію виправленої реальності і захищали її до моменту, коли буде трансформована ця огидна реальність. Отже ці зміни – об'єднана праця багатьох з нас. Ваші дивовижні енергії є основою для тих енергій, які зараз перетворюють це царство. Цей фантастичний набір змін робить можливим ряд коригувань вашого зовнішнього світу. Головна зміна, звичайно, зміна ваших фінансових і урядових систем. Ці зміни мають звільнити вас від вашого боргового рабства і обтяжливої системи позики. Ця свобода остаточно дозволить вам досягти вашого повного потенціалу і стати дивовижними Істотами, якими ви справді є!

Ми, Майстри, навіки вдячні за те, що зробили Небеса, щоб закінчити довге царювання темряви в цьому царстві. Атланти і їх темні союзники мали намір довести нас до рівня постійного рабства. Атлантида затонула задовго до завершення цієї злочинної справи. За наступні 13 тисячоліть їх наступникам знову не вдалося завершити це завдання. Зараз Небеса переміщають усіх вас назад до вашого колишнього статусу. Це – наш божественний привілей, щоб спостерігати за усім цим. Кожен з вас робить успіхи у напрямі цієї найблагороднішої мети. Це царство затопляється народженнями кристалічних дітей, які мають стабілізувати це царство і надати вам їх прекрасні енергії. Ми користуємося їх і вашим баченням, щоб переробити це царство і підготувати його для прибуття ваших космічних сімей. Наші майбутні уроки мають посилити ці нові енергії. Усе просувається до найчудотворнішого часу!

Небеса обіцяли нам, що цей фінальний викривлений час буде недовгим. Події йдуть повним ходом до "укладання угоди". Небеса допомагають ряду фракцій, щоб гарантувати, що обіцяні вам благословення доставлять через належний і божественний час. Ці майбутні події мають спонукати до значної діяльності і перетворенню цього царства назавжди. Як тільки ви досягнете видатного стану фізичного ангела, то це царство допоможе цій галактиці в перетворенні формально темних "дітей Анчари". Це дозволить цій галактиці повернутися до Світла і в подальшому допомоги іншим в поширенні цієї радості по всьому великому Всесвіту. Це – доля, про яку ми знали протягом багатьох поколінь. Наша первинна місія – підготувати кожного з вас до найбільш вражаючого перетворення. Від наших перших церемонії, які зробили нас Вознесеними Майстрами, ми сумували за тим, що зараз появляється. Ми просимо вас бути позитивними і зробити все, що потрібно, щоб прискорити ці зміни.

Сьогодні, ми коротко обговорили ряд подій, які майже тут. Навколо вас світ знаходиться при переході. Зараз ведуться завершальні битви, щоб покінчити з темрявою. Перемога дуже близько. Передбачайте свій тріумф і будьте готовими до прекрасного святкування! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge