Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 7 червня, 2016


Шелдон Нідл - 7 червня, 2016

9 Akbal, 16 Pax, 12 Manik

Selamat Jalwa! Те, що ви так довго чекали, починає набувати форми. Були віддані накази, щоб звільнити велику частину гуманітарних фондів і фондів процвітання. Установлені нові графіки, щоб ця реальність позбулась кабали і її незліченних прибічників. Темрява усвідомлює, що її час збігає і що декілька ключових арештів або починаються, або уже відбулися. Здійснюються виправлені договори, оскільки вступає в гру нова система трансферу фондів. Очікується, що вибори в Америці будуть відкладені, коли буде формально оголошений новий уряд NESARA. Коли ці події проявляться, то будуть публічно оголошені ряд анонсів. Ці теми зараз починають виникати несподівано скрізь в Інтернеті, поодинці, оскільки ключові інформатори узнають про те, що зараз відбувається. Ці повідомлення поширюються для того, щоб повідомити декого з вас про те, що є, або назріває, або тільки на горизонті. Вже час покінчити з довгим періодом глобального впливу кабали. Цей процес зайняв більше часу, ніж ми спочатку передбачали, але те, що ми чекали, зараз починає відкриватися!

Фінансування відбувалося дуже строгим шляхом, яким спеціально керували наші різні земні союзники. Наступна подія – побачити публічно-влаштовані арешти головних фігур кабали. Ці раптові стрімкі арешти відбудуться в результаті того, що кабала затягувала цей процес, поки було можливо. Темні сили були дуже перелякані нашими засобами затримання. Ми просто узяли ряд їх власних засобів затримання і змінили їх так, щоб вони відповідали нашим специфікаціям. Ці центри арешту мають тримати їх до тих пір, поки не прибудуть наші наставники. З часом, вони будуть переміщені в місце більш узгоджене з тим, щоб підготувати їх до зміни в повністю свідомі Істоти Світла. Цей час в обмеженій свідомості – фактично "гра", спочатку контрольована Ануннаками. Наша мета – змінити цю реальність за порадою Небес і, в правильний божественний час, перемістити усіх вас в повну свідомість. Потім ваша теперішня "гра" – має йти своїм курсом і буде замінена новою повністю свідомою реальністю. Стане нормою новий набір свідомих цілей.

Ці зміни у вашій душі життєво важливі для цілого результату. Оскільки ваша свідомість зростає, то ви знову стаєте обізнаними про те, як були сконструйовані ці шари вашої реальності. Небеса реорганізували те, як мала бути знижена свідомість, коли Атланти і їх рід залишив поверхню вашої кулі. Результуюча конструкція була непридатна для цілей Ануннаків. Завдяки Небесам вона стала можливою основою для того, що ви зараз проходите. Ми, на відміну від Ануннаків, маємо необхідні ключі, щоб значно змінити цю реальність впродовж ваших трьох днів в Кристалічній Світловій Камері. Те, що ми бачимо - це, як кожен новий шар свідомості доданий вам, викликає коригування шару щільності цієї реальності. Оскільки ця реальність стає легшою, Небеса повільно змінюють те, як усі відношення возз'єднуються з зовнішніми і внутрішніми реальностями Гайї. Коли ми прибудемо і наставники будуть представлені вам, тільки потім ми запустимо нашу спеціальну перебудову цієї реальності. Як ви бачите, краще – ще прийде!

Цей проект на початку зайняв багато часу. Майте на увазі, що наша місія почалася тільки з 1990-х. Ваша сонячна криза почалася на початку 1970-х. Отже, Небеса чекали майже двадцять років перед посилкою нашого величезного флоту на початку 1990-х. Цей проміжок обумовлений двома десятиліттями ранніх змін, накладених Небесами на незадоволення ваших повелителів, Ануннаків. Коли ми прибули, то існував свого роду доконаний факт. Небеса роз’яснили, що ми тут з спеціальною місією, отже для балансу не повинні сильно втручатися. Перше десятиліття було відмічено миром з Анчара, який почався в середині 1990-х. Наші початкові завдання – встановити союзників з різними силами Світла, які усіяли зовнішній світ Гайї. Крім того, декілька разів в подальших десятиліттях нам довелося змінювати, коли і як повинна фактично відкритися наша місія. Проте, ця місія зараз повністю залучена і допомагає різним цілям сил Світла в цьому світі! Настав час для грандіозної глобальної революції свідомості!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Наші різні секретні священні суспільства зараз ведуть попередні переговори, які мають призвести до ряду ключових арештів і видалення теперішнього де-факто Американського уряду, уперше незаконно сформованого в 1871. Закінчення його тиранії – предтеча для приходу республіки NESARA. Це нове управління, мої Друзі, – сила, яка законним чином зробить можливою реставрацію нашої істинної конституції і необхідного повернення до загального права. Перед Громадянською Війною, Америка керувалася своєю історією і мудрими застереженнями Вашингтона, Джефферсона і Медісона. Відділення південних штатів, біль і боротьба в Громадянську Війну, тонко все змінило. Нація залишилася відкритою до фіктивного руху, приведеного групою нероб і штучними патріотами, які нав’язали несправедливу систему рекламацій, яка кінець кінцем призвела до акту реорганізації федеральних округів в 1871 році. Ця ганьба була початком серій подій, які покінчили з істинним конституційним правом в Сполучених Штатах.

Нас, Майстрів, жахнуло те, чого досягла темна кабала. Це були темні дні, коли цілі, які ми установили в 1776, почали повністю ігноруватися. Це зайняло 90 років перед тим, як хтось із Президентів, використав свій вплив, щоб відновити перший вигляд конституційного права. Підступне його вбивство прояснило, що ще не настав час для засобів, щоб знищити темряву і їх мережу корупції в Американському уряді. Кінець кінцем NESARA стане законом і зараз настав момент для його введення. Спасибі, як і раніше, за ваші дивовижні енергії, які дуже допомагають цій благородній справі. Починаючи з 1990-х, наші фонди процвітання були пов'язані з формальною декларацією цієї нової республіки NESARA. Наш намір – гарантувати, що ці фонди призведуть до великого очищення нової Американської республіки і до того ж, поширяться по всьому глобусу. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

У вас зростає нова свідомість. Це – момент, щоб почати очищення брехень і віроломств, які темрява довго використовувала, щоб маніпулювати вами. Цей процес має досягти іншого рівня, коли остаточно приземлиться флот і ви дізнаєтеся про історію Агарти. Ці одкровення змінять те, як ви сприймаєте свої походження, коли ви детально вивчите, як народилася Гайя і чому кожен з нас поступово прийшов як колоніст, щоб бути обраними сухопутними опікунами цієї самої священної кулі. Про наші довгі стосунки з китами і дельфінами Гайї ви узнаєте спочатку від нас, а потім від ваших наставників. Багато чого прискориться, як тільки ці нові управління будуть на місці. Багато з вас все ще не мають ніякої ідеї, як ці декілька подій значно перемістять ваші концепти цієї реальності. Ми чекаємо, коли вільно будемо з вами разом створювати прекрасне і древнє нове царство.

Сьогодні, ми продовжили своє повідомлення про ситуації, що вирішуються Світлом. Ми чекаємо, що ви незабаром побачите події, які створять зміни, про які ми давно говорили з вами. Тому ми просимо вас тримати це нове Світло і вітати прибуття вашого нового управління і безперервного процвітання! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge