Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 3 травня, 2016


Шелдон Нідл - 3 травня, 2016

6 Manik, 0 Moan, 12 Manik

Selamat Jalwa! Нині, рух критичних фондів уповільнився таким чином, що стало можливим ретельно їх захистити за новими протоколами безпеки. Китайські древні сім'ї схвилювала поява ряду інцидентів, які загрожують безперервному потоку фондів. Темна кабала робить усе можливе, щоб заважати цьому зростаючому потоку. Напад на SWIFT, зв'язаний із загальним зростанням числа "хакерських атак" на постачання грошей, тимчасово ставить під загрозу повну безпеку. З цих причин, цей процес змусив древні сім'ї уповільнити рух цих фондів. Це тривало тільки впродовж короткого 48-годинного періоду і було швидко поставлено на місце. Віриться, що ця обережність призвела до позитивного набору нових протидійний ходів, які повернули назад будь-які фонди так чи інакше втрачені впродовж цього періоду короткої зупинки. Ці заходи надали можливість зустрічати будь-які труднощі з новими стратегіями, які дозволяють переміщати ці фонди з пункту до пункту в набагато безпечніший спосіб. Отже, будь-які труднощі, які зустрічаються, швидко переборюються!

Ми зараз готуємося роздати фонди процвітання для тих щасливчиків, які уважно стежили за повідомленнями про ці фонди з середини 1990-х. Цей набір постачань мають отримати ті, хто здебільшого втратив надію, що це коли-небудь відбудеться. Синдикат сім'ї Буша безцеремонно розкрав більшість з цих фондів в період між кінцем 1990-х і початком 2000-х. Ці фонди повернули понад десять років тому і формують основу для деяких кримінальних звинувачень, які ведуть проти цього широкого синдикату. Ми відкладаємо ці дуже спеціальні арешти до тих пір, поки не будуть повністю засвідчені і задіяні серії різноманітних звинувачень. Цей злочинний синдикат розширювався впродовж минулого напівдесятиліття. Здається, що практично кожен американський Президент в минулі три десятиліття зловживав своїм службовим положенням. Рівень корупції і очевидно розкрадання, просочив кожен закуток і тріщину об'єкту, який ми називаємо "корпорація США". Певним чином цей об'єкт повинен зникнути так швидко, як ми зможемо завершити зі всіма підозрюваними. Настав кінець цьому режиму!

Зараз, це царство повільно перетворюється. Темна кабала помилково вважає, що може керувати ремонтом цієї реальності. Нічого нема далі від правди! Крихітні розриви в просторово-часовому континуумі з'являються скрізь. Небеса розуміють, що ця реальність може трансформуватися так швидко, як це можливо. Краї цієї реальності подібні до величезної мережі турбулентності великого урагану. Ця мережа може тільки розірватися, оскільки більше не може виконувати свої функції. Це те, що так швидко відбувається з енергетичними конструкціями, які охоплюють життєві сили цієї реальності. Є тільки можливість трансформуватися в набагато менш щільну конструкцію. Ця вища реальність змушує зовнішнє людство становитися все менш і менш щільним і це перетворюється у все вищі і вищі форми свідомості. Кволе втручання темряви не може тривати довго, оскільки небесна відповідь близько. Природа ненавидить вакуум. Зробити що-небудь, щоб спробувати запобігти природному потоку енергій – приречено на поразку. В глибині душі, зараз темна кабала усвідомлює цей факт і тепер підбадьорює себе до неминучого.

Ми можемо побачити, як близько підійшли наші земні союзники до їх остаточної комплексної перемоги. Як справедливо установлено, тут працює природна і дуже небесна сила. Наші дії повністю підтримують цю силу і ми чекаємо побачити проникаючих передвісників цієї сили за роботою. Бог знає, наскільки могутнє те, що справді відбувається. Як тільки ваші основні сприйняття цієї грандіозної правди стануть нормою, то буде неможливо повернутися до набагато нижчого концепту енергії цієї реальності. Фактично, ця реальність стала на односторонній шлях до новішої, набагато менш щільної реальності. Ці деформації впливають на кожен аспект змін. Підлі плани темряви непридатні для роботи. Усі життєві форми можуть відчути, як вища енергія перетворює вас і все в цій реальності. Старі шляхи зникають і приймається новий набір правил свідомості. Все змінюється, оскільки ця реальність фактично працює і діє так здебільшого на мікроскопічному рівні. Ви, як свідома Істота знаєте про ці зміни і ваша внутрішня віра швидко змінюється. Фактично, ви зараз знаходитеся на грані того, що можна назвати "трохи дивовижним".

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! За минулі декілька місяців наші різні партнери завершили остаточні процедури, щоб принести вам ваші благословення. Цим діям допомогли старанні законні маневри декількох ключових добровольців, хто виявив, як успішно зруйнувати плани легіонів темної кабали. Тому, ми можемо повідомити, що незабаром будуть здійснені серії ключових постачань. Також ми благословенні завдяки таємним діям Небес. Багато священних Істот підготували основи для серій чудотворних подій, які швидко змінять те, як діє ця теперішня реальність. Кожна реальність управляється набором правил, які можна змінити, коли так вважають Небеса. Зараз це відбувається. Небеса божественно створюють для нас нову реальність. Поки це насправді станеться, ми можемо чекати ослаблення влади темряви і зростання влади Світла. Ми дякуємо Небесам за цю благословенну особливу милість. Алілуя! Алілуя!

Ця зміна в енергіях відноситься до важливого набору благословенних процесів. Ваша щільність знову помирає і додаються нові чакри. Ці різні процедури завдяки Небесам переміщають вашу свідомість вгору, додаючи нові чакри до ваших тіл. При вчиненні їх огидного акту приблизно 15000 років тому, головні учені Атлантиди таємно перемістили вас у нижчу свідомість і збільшили щільність вашого тіла. Небеса, як відзначалося, зараз реверсують цей підлий експеримент. Впродовж наступного царювання Ануннаків, вам були надані брехливі вірування, які пояснили ці зміни, як природний акт. Це дуже далеко від Правди! Наша місія – використати наше милосердя і милість, щоб захистити вас і також підготувати вас до найкритичнішої потреби в уроках правди. Ми працюємо в цьому напрямі останні 3000 років! Ми дякуємо Небесам за їх допомогу в здійсненні цієї самої божественної місії!

Гайя провела минулі 13 тисячоліть, живучи з двома окремими реальностями. Із завершальним набором перетворень, які призведуть до вашого підйому, Гайя зможе повернути цей глобус до однієї реальності. Ця нова реальність – віддзеркалить Внутрішню Землю і підніме два небесні склепіння в її новій атмосфері. Ці дії відновлять її і її сестринські світи до того стану, якими вони були тоді, коли вперше зруйнувалася Атлантида. Це вражає, древній світ стане ядром для справді дивовижної сонячної системи. Ця нова сонячна система буде мати 12 головних планет і найпрекрасніше центральне сонце! Ви будете опікунами цієї найпрекраснішої нової зоряної нації. Наші взаємні зосередження і щоденні молитви, також як і наші об'єднані медитації, мають допомогти зробити усе це можливим. Небеса надали нам цілком священний обов'язок допомогти іншій частині цієї галактики в її завершальному перетворенні до Світла. Цей божественний акт буде віддзеркалюватися в тому, що буде зроблено в численних галактиках навколо нас! Осанна!

Сьогодні, ми продовжували свої щотижневі повідомлення для вас. Багато дивовижних подій дуже близькі до найнеймовірнішого завершення. Небеса здійснюють спеціальний божественний план, щодо вас і Я – найдивовижніша частина. Давайте працювати на нашому власному шляху до цієї самої славної нової реальності! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge