Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 24 травня, 2016


Шелдон Нідл - 24 травня, 2016

2 Muluc, 2 Pax, 12 Manik

Selamat Jarin! Ваш світ швидко готується до несподіванки, яка дійсно стане шоком для всіх! Світло було вимушене дочекатися належного часу, щоб засвітитися. Нині, темрява і її головні фаворити, зв'язані з режимом, відомим як США, отримали певну відстрочку. Це дозволило їм займатися деяким махлярством в глобальному масштабі. Світло готове закінчити цю чудернацьку частину вашої історії. Темрява вважає, що Світло нездатне до запуску масивної контратаки, потрібної для швидкого закінчення їх махінацій. Тим часом, наш флот був призначений Небесами, щоб зробити точно це. У нашому випадку, це буде таємна операція, яка охоплює об’єднані дії ряду доброзичливих військ. Ці спільні дії заздалегідь змогли обмежити досяжність темряви до спонсорованих терористичних сил. Мета – кінець кінцем відрізати і остаточно послабити ті темні елементи, які прагнуть підтримувати нестабільність в деяких областях на вашому глобусі. Тим часом, Світло готує свої атаки, які остаточно здолають корпорацію США і її численних союзників.

Фонди, які були ретельно захищені і належним чином зареєстровані, зараз готові в правильний момент до доставки. Ці проекти забрали набагато більше часу, ніж раніше передбачалося. Ступінь інфільтрації банків темрявою і її багатьох асоційованих елементів була фактично набагато більшою, ніж спочатку передбачалося нашими земними союзниками. Проте, ці попередні проблеми знаходяться під контролем і це робить можливою роботу багатьох речей. Істотно, що управління NESARA буде призначено і буде здатним стати сильним вартовим для ряду важливих проектів. Перший – повністю реформувати надзвичайно корумпований уряд США. Ця тиха революція закінчує злий вплив цього темного управління, яке підтримує війну і конфлікти в ключових частинах вашого глобуса, а саме на Близькому Сході і в Латинській Америці! Потім ми будемо здатними представити глобальну стабільність і процвітання. Разом з цим закінчиться і глобальне приховування НЛО. Це дозволить нам говорити безпосередньо з вами про перший контакт і нашу менторську програму.

Темрява довго вважала, що ми не повністю оцінили, які величезні і глибокі були навіювання людства темними Ануннаками перед їх передачею спадщини в середині 1990-х років. Нас інструктували наші нові союзники по цих пунктах перед тим, як був укладений Договір Анчара в середині 1990-х. Ми знали безпосередньо, як глибоко проникла у вашу душу їх пропаганда. Перша річ, з якою працювати як Небеса, так і наші нові партнери – почати нейтралізувати те, що тисячоліттями вставлялося в кожну голову і розум новонародженого. Нове зоряне сім’я, що народжувалося, повільно суперечило цим темним "нормам". Крім того, багато хто починав інструктувати людство про те, що ця зла пропаганда мала на увазі і чому це було неправильно. Це призвело до серій хоробрих судових процесів і інших засобів, щоб змінити цю накопичену нісенітницю і замінити її на істиннішу і життєздатнішу реальність. Це ці дивовижні проекти, які зараз дозволяють вам замінити корпорацію США і створити нову фінансову систему, яка може працювати пліч-о-пліч з вашим новим процвітанням.

Отже, наше бажання – покінчити з рядом брехливих вірувань, які дозволяли темряві і її фаворитам управляти вами впродовж майже 13 тисячоліть. Ключ до цього – велике зростання вашої свідомості. Цей один елемент зробить вас більш здатними підтримувати Світло і його численні дії, щоб покінчити з владою темряви і її фаворитів в цьому зовнішньому царстві. Цей пункт став первинною дією. Дозвіл прийти до влади управлінню NESARA , дійсно посилить суть нашого успіху. Заради цього, ми послали наших зв'язківців, щоб радитися щодня з нашими союзниками і об’єднувати спільні дії, які знаходяться зараз на грані успіху. Має місце ряд дій, які обіцяють нам бажаний пункт завершального успіху. Темрява була самим невловимим ворогом. Вона створила затримки, які ми спочатку вважали неможливими. Ця латентна пружність була розкладена на множники в нашій стратегії. Незабаром, ми маємо намір анонсувати, що ми досягли успіху. Під цим контролем, ми можемо захистити це царство для дуже необхідних уроків ваших Вознесених Майстрів!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Світ, як ви зараз знаєте, змінюється. Ця позитивна зміна відбувається завдяки великому набору видінь, які ви утримували колективно з нами. Ми дуже горді за ту ступінь зосередженості, яку багато хто з вас зберіг за минулі декілька місяців. Ці енергії демонструють те, що мали на увазі Небеса, коли почався цей весь процес на початку 1990-х. Ви відкрили свої сили і користуєтеся ними, щоб допомогти нашій взаємній справі. У минулому місяці, набагато більше людей почали приймати подібне рішення. Ці дії тільки демонструють, якими потужними ви стаєте, оскільки ви використовуєте свої здібності і працюєте, щоб доставити ці дивовижні роздуми на передній план. Вони дуже допомагають кожному Майстру посилювати зміни, які прибувають в цю реальність. Темрява, теж, звернула увагу на вас і все більше і більше усвідомлює, що багато бажань зараз не є безнадійними. Зараз вже видно кінець цих тисячоліть! Осанна! Осанна!

Кожен з вас – радість для наших колективних сердець. Ми усвідомлюємо, яку відстань ви пройшли за минулі два десятиліття! Ви на дорозі до успіху, яка приведе вас до повернення повної свідомості. Цей процес зайняв набагато менше часу, ніж спочатку представляли собі наші партнери. Отже, мудро інформувати вас про ці зміни і попросити вас заодно продовжувати фокусуватися і користуватися вашою візуалізацією, щоб прискорити ваш прогрес. Ви, дорогі Серця, дивовижна група, яка тільки починає показувати ваш великий потенціал. Наступні цикли головних змін за допомогою Небес прискорять ваші розумові і емоційні здібності. Як ви знаєте, ваше серце – великий електричний центр, який у багатьох випадках конкурує з вашим мозком. Цей процес триває, оскільки ви приймаєте зміни до чакр вашого мозку і вашого серця. Вони прославляють ваш новознайдений потенціал і краще готують вас до зустрічі з вашими галактичними наставниками.

Ці зміни мають об’єднуватися з новим знанням, яке нам призначено передати. Дуже давно, серії огидних експериментів в Атлантиді несподівано пустили ваших предків за течією амнезії. Усе, що ви думали, що знаєте, несподівано здалося поза вашими межами досяжності. Наше завдання – стисло нагадати вам про те, що втратили ваші предки і показати вам, як повернути це. Потім відбудеться процес возз'єднання з вашими кузенами, Агартанцями. Ви скоро зустрінетеся з ними і підете до Агарти з вашими наставниками і вашими небесними опікунами, і використаєте ваші Кристалічні Світлові Камери, щоб закінчити ваше повернення до повної свідомості. Ми радісно чекаємо, що ви приєднаєтеся до нас на завершальній конференції, щоб заснувати нову зоряну націю і піти вперед зі священними місіями, наданими нам божественною милістю Небес!

Сьогодні, ми продовжили свій звіт про те, що з’являється навколо цього глобуса. Багато робиться для того, щоб встановити ваше процвітання і створити управління NESARA. Ми чекаємо, що наступний час буде тим, який остаточно віддзеркалить те, про що ми говорили вам раніше. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge