Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 29 грудня, 2015


Шелдон Нідл - 29 грудня, 2015

12 Akbal, 16 Mol, 12 Manik

Selamat Jalwa! Світ радіє, оскільки остаточно починається доставка! Починається Нова ера для зовнішнього людства. У першій частині цього григоріанського нового року, ви маєте побачити серії вражаючих подій. Нове управління змінить ваші усесвітні поточні міжнародні шаблони і разом з приходом глобального процвітання, викине ваше вічне поняття боргового рабства на смітник історії. Це тільки одне з багатьох первинних вірувань, від яких ви повинні відмовитися. Ви знову об’єднаєтеся з вірою те, що ви володієте внутрішньою силою і це в сполученні з колективною здатністю підтримувати один одного – повністю переупорядкує кожне з ваших багатьох регіональних суспільств. Це підвищення особистих повноважень надасть вам можливість швидко вирішити більшість ваших сучасних проблем. Вони включають поточну владу і труднощі з ресурсами, які також включають продовольство, забезпечення житлом і труднощі перерозподілу в багатьох частинах вашого світу. Коротко кажучи, ви знову відкриєте, як діє ваш світ. Це тільки початок того, чого ви маєте швидко досягти. Це королівство також побачить нове народження свободи і рівності!

Цей процес перевиховання себе має продовжуватися. Мета усесвітньої освіти – просто створити світ, наповнений загальним набором реальних фактів, які прищеплюються кожному. Буде глобально змінений процес, який мав за мету створити покірність грошовій системі і ієрархії, який поставив маси в невигідне становище. Замість цього буде створена система, яка зробить наголос на владі індивідуума і надасть вам засоби, щоб досягти ваших мрій. Спочатку це має бути революційний процес, оскільки кожному суспільству необхідно почати масовий процес, щоб змінити саме його ядро. Це неможливо зробити легко, оскільки більшість все ще думають по-старому, більш звичним способом. Управлінню потрібно буде пояснювати ефективність нових шляхів і заохочувати розвиток цих ідей про свободу і рівність. Як тільки ми будемо формально визнані, ми маємо намір допомогти в роботі ваших Вознесених Майстрів, і засівати важливі нові зерна. Вони нададуть особливого значення новим можливостям, наданих вам вашим процвітанням і зростаючою свободою.

Цей новий набір суспільств, які ви маєте побудувати, – тільки одне з ваших багатьох майбутніх досягнень. В даний час, Гайя отруєна випромінюванням; забруднена викидами з ваших автомобілів, вантажівок і фабрик. Крім того, ви знаходитеся в середині великого вимирання вашої флори і фауни. Цей жах, крім того, розширює величезне усесвітнє неправильне розподілення ваших природних ресурсів. Ваша постійна гірнича промисловість і відбір цієї землі і її різних живих ресурсів далі загострюють ці диспропорції в розподіленні. Ви маєте починати вирішувати ці проблеми перед тим, як ми приземлимося. У той час, ми маємо оцінити ваш прогрес і швидко закінчити те, що ви запустили. Гайя бажає вам виправити те, що зараз неправильне з вашими суспільствами, щоб починати підтверджувати те, що ви здійснюєте для нового королівства. Це дозволить вам краще зрозуміти священне взаємовідношення між цим глобальним суспільством і Гаєю.

Цей новий набір фактів має переконати вас в тому, що ваші Вознесені Майстри будуть викладати вам про ваші священні походження і що сталося з вами з тих пір, коли ви були занурені в амнезію обмеженої свідомості священиками Атлантиди. Ануннаки і їх фаворити в значній мірі помилково викладали цю історію минулі 13 тисячоліть. Ми бажаємо вгамувати будь-які залишки сумнівів, які ви маєте, коли ви зустрінете ваших наставників. Життєво важливо, щоб ви повністю зрозуміле те, що помилково трапилося з вами. Ця дивна ваша подоріж кинула сильну тінь на те, як ви думаєте і дієте в цьому королівстві. Важливо повністю виправити брехню і неправду, якими ви зараз володієте. Ви стали мудрими в тому, як діє темрява. Частина, яка має бути додана – правда про вас і досконала повторна заява про те, як фактично функціонує реальність. Це знання можуть підготувати вас, щоб рухатися легше в дивовижні королівства повної свідомості.

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми наближаємося до того, що обіцяє бути найрадіснішим випадком для кожного! Темрява починає сходити зі сцени. Ми благословляємо всіх на Небесах за цей наймилосердніший час. А далі ви зробити те, що доведете всім на Небесах, що ви є справді хороброю і відважною групою духів! Минулий рік почався в ганебній формі і закінчився найпрекраснішим способом. Ви знаходитеся на шляху, який дозволить вам повернути королівства Світла і насолодитися радощами тріумфу! Це час, коли ви можете використовувати свій дивовижний нововідкритий центр, щоб уявити собі, як має бути змінено це королівство. Ми готуємо серії спеціальних презентацій, щоб привести вас до того, ким ви дійсно є і, щоб ви знали, що трапилося з вами за минулі 13 тисячоліть. Цей набір славних фактів дозволить вам остаточно охопити повну протяжність вашої історії і яке це має відношення до вашої грандіозної долі.

Ці набори правдивих історій допоможуть вам краще зрозуміти те, що зробили Ануннаки і як діяли їх фаворити. Ми давно чекали дозволу, щоб пояснити це вам. Коли ми почали свої різні місії, нам розказали цю історію детально. Вона не може осуджуватися, а тільки розповідатися. Багатьма артефактами, які ви викопали за минулі декілька сторіч, темрява маніпулювала. Настав час видалити цю вуаль і тішитися в світлі великої правди, яку представляють ці предмети. Ви – великі люди, які витримали найважчу подоріж. Ми тут, щоб виявити ряд істин і пояснити, що означають серії так званих "умовних знаків". Мають бути виявленими перекручені походження численних речей. Якраз оце може розпочати встановлювати вашу свободу і божественний шлях прямо до вашої просвіти.

У цьому ключі, дозвольте нам повторити велику істину. Ви – сама священна група Духів. Ми маємо привілей спостерігати і направляти вас. Це щось, з чим ми не обходимося зневажливо. Дуже давно, ми призначені Небесами, щоб спостерігати і використовувати шляхи божественної милості і милосердя, щоб просувати вас до Світла. Це завдання зайняло тисячоліття, щоб ми досягли успіху. Іноді, кожен з нас народжувався, жив і вмирав серед вас. Ми маємо використати це мирське знання, щоб досягти наших священних цілей. Ми знаємо детально, що Ануннаки і їх фаворити маніпулювали правдою. Ми знаємо, що потрібно просувати вас до ваших важливих часів, коли влада темряви швидко розсіється. Цей процес дозволить Небесам змінити вас і повернути назад в повну свідомість, щоб відновити ваш зв'язок з вашими духовними і космічними сімействами.

Сьогодні, ми узнали, що ви на грані великої перемоги, яка закінчить ваше масивне неуцтво про те, як діють ці фізичні і духовні всесвіти. Ви маєте приготуватися, щоб також зустріти ваші сімейства з внутрішньої Землі. Ви маєте вивчити, як це королівство з'єднується з верхнім королівством, яке управляє внутрішньою Землею і, узнати, що вас чекає, і бути готовими до цього! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge