Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 22 грудня, 2015


Шелдон Нідл - 22 грудня, 2015

5 Cib, 9 Mol, 12 Manik

Dratzo! Настає радісний час! Останні фази процесу доставки йдуть повним ходом. Що може частково затримати цей процес – це Різдво. Вознесені Майстри бачать цей час року, як ранній травень, як священний час і прагнуть ясно спостерігати цю священну частину григоріанського року. Отже, ті, хто надсилає ці небесні благословення можуть тимчасово затримати доставки. Проте, незважаючи на божественну затримку ці особливі дари будуть доставлені вам! Здавна, цей час року утримував спеціальне значення. Навіть в часи Атлантиди, кінець одного року і початку Нового Року святкувався із спеціальними ритуалами і церемоніями. Будьте милостиві і радісні, що цей час – також буде початком ваших благословень. Пам'ятайте, як багато часу це забрало і благословляйте те, що ви маєте отримати. Будьте готові використати цей момент і почати користуватися цими фондами, щоб проявити ваші мрії. Дякуйте усім і дозвольте своїй групі і собі контролювати цей новий рік і детально зрозуміти те, як набуває форми це божественне бачення. Знайте, що з цими благословеннями приходить нова реальність і нове управління!

Оглянувши ваш глобус, ви переконаєтеся, що ця зміна має місце. Реальність в тому, що цей світ не може більше функціонувати так, як раніше. Скрізь несподівано виникають відчайдушно потрібні зміни. Водна криза – одна з найочевидніших. Більшість вашого світу відчуває нестачу справді безпечного водозабезпечення. Ресурси для цього є. Поки, вони незадіяні через політику і передбачувані витрати. Благословення, які надаються, дозволять вам використати ці гуманітарні фонди, щоб вирішити цю величезну кризу. Це тільки одна з багатьох проблем інфраструктури, які треба вирішити. Багато інших, як наприклад дороги, мости, і навіть такі прості речі, як залізниці, вимагають деякого творчого підходу. Ми знаємо, що багато людей готові продемонструвати рішення, потрібні для успіху. Крім того, вам треба дати дітям глобуса засоби, щоб отримати дійсно високоякісну і продуктивну освіту. Справа забезпечення хорошої основи для усіх, – це виробництво достатньої кількості їжі, щоб назавжди покінчити з голодом.

Ми обговорюємо численні проблеми, які переважають у вашій реальності. Оскільки свідомість росте, то ви можете почати бачити, як легко можна пом’якшити багато проблем. Життєвий ключ – ізолювати темних фаворитів, які управляють цим царством і просто впустити Світло. Це суть того, що ми робимо. Ми спостерігали за вашим ростом і бачили, як темрява маніпулює вами і прагне тримати вас на певному рівні контролю. Наші зв'язківці настійливо працюють, щоб швидко ізолювати від вас цих нероб. Як тільки ви звільнитеся від них, ви зможете легко використати свої природжені здібності, щоб створити кращий світ. Це – нова реальність, яку ми маємо намір відвідати і допомогти вам остаточно завершити вашу далеку дорогу назад до повної свідомості. В цьому Світлі, ми подорожували тут в таких великих кількостях. Наші наставники готові допомогти вам подолати завершальні зіткнення на цій дуже довгій дорозі. Це – той процес, який веде нас до успіху!

Тисячоліття тому, ви були несподівано вирвані із вашого істинного Світла темними священиками Атлантиди. Ця технологія була ще не здатна постійно змінювати вас. Небеса побачили в цьому можливість утворити спеціальну групу людей. Вони були здатні допомогти дітям Анчари в їх власній подорожі до Світла і до повної свідомості. Ви маєте трансформувати цю галактику, завдяки тому, що ви вивчили. І передати ці знання з великою милістю, яка природжена в усіх людей. Ви маєте надати величезну послугу усім у фізичності і стати великим прикладом для наслідування, матеріалом для легенди. Як ми констатували, ви знаходитеся в кінцевих стадіях цієї подорожі. Ми знаходимося тут, щоб записати ці могутні часи і допомогти вам на останніх кроках вашого славного переміщення, пов'язаного з вашим поверненням до повної свідомості. Ви маєте возз'єднатися з вашими духовними і космічними сім'ями. Ви, як відзначалося тут, знаходитеся на самому краю вашого руху у вашій найбільшій пригоді, легендарні учителі Світла серед анчаріанців!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми точно знаємо, як важко бачити, що із-за обставин незалежних від вас, затримуються багато ваших благословень, на які ви заслуговуєте. Різні махінації колишніх агентів темряви вимагають певних спеціальних засобів безпеки, щоб належним чином забезпечити їх виконання. Як тільки ці давно обіцяні гроші стануть доступними, то радійте і пам'ятайте священне значення цього часу року. Люб'язно прийміть ці божественні подарунки і використайте ваше милосердя, щоб визначити, як краще усього їх використати, або розподілити. Ці подарунки мають бути початком грандіозного процвітання, яке має охопити цю кулю. Нехай це буде часом закінчень і начал. Нехай це буде моментом, щоб ви продемонстрували вашу непохитну віру у силу Світла. Допоможіть тим, хто бідує і запустіть ті проекти, які можуть взагалі допомогти людству. Будьте упевнені і готові здійснювати те, в що дійсно вірять ваше серце і розум.

Оскільки ми наближаємося до цієї найістотнішої події, подивіться на цю подію, як на час, коли істинна єдність людства остаточно засяє на глобальній основі. Відбудуться дивовижні речі, тому що глибоко усередині ми усі дійсно піклуємося один за одного. Ця Любов відбиває зростаючий рівень свідомості, який ви усі відчуваєте усередині вас. Тільки декілька років тому сталося багато інцидентів, які могли б привести до деякого глобального конфлікту. Це зростання Духу – найбільше заохочення. Ви починаєте розширювати рівень прикладного милосердя на всесвітній основі. Отже, залишайтеся позитивними і нехай це дивовижне почуття продовжує линути і рости. Нове управління – проявляється. Цей новий час кінець кінцем дозволить нам з'явитися і навчити вас багатьом речам, які вам треба знати, про ваше минуле, теперішнє і майбутнє. Бути присутнім в середині усього цього – це вічне зараз.

Ваше священне завдання – узяти як ваш ріст свідомості, так і Духу і створити нове царство, яке буде предтечею нового людського суспільства. Дуже давно, нам відмовили в можливості перетворити Атлантиду на нову суміш Духу Лемурії з’єднаної з технологіями Атлантиди. З тих самих пір ви борсалися у в'язниці, якою є обмежена свідомість. Із-за серій зразкових життів, Небеса кінець кінцем повернули нас, Майстрів, як ваших вірних наглядачів. Ми застосували милосердя і милість разом з доброчесністю, щоб підтримувати вищі іскри людства. Тепер, велике небесне диво завершує наші взаємні часи в темряві. Це – нове царство, яке манить нас і дозволить нам зустрітися і розділити нашу мудрість з вами! Це – божественний момент, коли ми маємо привітати один одного і радіти!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Багато подій зараз готові до маніфестації. Ми дякуємо Творцеві і благословляємо ті події, які незабаром охоплять нас. Давайте цей святковий сезон використаємо як початок святкування найбільш дивовижного часу для усього людства! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge