Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 5 січня, 2016


Шелдон Нідл - 5 січня, 2016

6 Oc, 3 Chen, 12 Manik

Selamat Balik! Давайте розпочнемо все з щасливого григоріанського Нового Року! Масивні дії, які мали надати вам різні благословення, були злегка зупинені святковим періодом. Ця спланована затримка зараз закінчується. Очікується, що постачання розпочнуться впродовж наступного тижня. Ця затримка була відповідно сприйнята, як різними королівськими сім'ями, а також і рядом древніх сімей. Ряд останніх перевірок безпеки завершені і новий графік доставки схвалений усіма партіями. Як відзначалося в нашому останньому повідомленні, неполадки в цій системі були усунуті. Ті темні фаворити, які створили затримки в завершальних серіях мають бути або заарештовані, або усунуті від влади. Отже, ці фонди, а також як і зміна в управлінні – усе на правильному шляху до прояву перед вами. Наші зв'язківці змогли скоротити ці дати і надати вам можливість спостерігати за історією в процесі становлення з набагато більш ранньої дати. Ми зараз спостерігаємо за цим складним процесом і бачимо, що все рухається вперед, як планувалося. У будь-якому випадку, кінець для темної кабали нарешті настав.

Оскільки ви переміщаєтеся в цю нову еру миру і свободи, то постійно усвідомлюйте, як легко може закінчитися цей час здивувань. Вам необхідно бути дуже старанними в цих питаннях. Пам'ятайте, ці подарунки приведуть до навіть більшого ступеня відповідальності. Ми переконуємо вас створити спеціальні "охоронні" комісії і попросити їх інформувати кожного з вас про те, що фактично відбувається. Свобода – божественний подарунок, який вимагає для своєї підтримки великого використання ваших ресурсів. Колишній американський Президент Джефферсон заявив, що потрібна свого роду постійна революція. Ця ступінь старанності, незважаючи на благородство, недоречна в Інтернеті і соціальному медіа-просторі. Подібно до нового Поля Ревіра, вам треба бути здатними читати знаки і бути готовими вчасно інформувати усіх про позитивні дії. Ці соціальні мережі можуть замінити будь-яку потребу в насильстві. Отже, оголошуйте тривогу і використайте масивний метод відповіді, щоб рухати ваш світ у напрямі масових приземлень і повної свідомості. Цей процес може дозволити вам утримати наші взаємні місії на треку і в синхронізації з Богом.

Як тільки ви допомогли гарантувати безпеку вашій новій реальності, то вам необхідно почати покращувати ваше довкілля. Насамперед – покінчити з різними видами забруднення, які тепер забруднюють ваше глобальне довкілля. Використайте технології, до яких ви маєте доступ, або ті, які були колись ізольовані, і зараз доступні вам. Використайте їх, щоб видалити з вашого довкілля хімічні, радіоактивні і інші отруйні матеріали. Як тільки це буде зроблено, то ви зможете залучити проекти, які продовжать вирішувати кризи людства у їжі, воді і житлі. У цьому новому світі, ви маєте продовжувати вирішувати кризи, які залишаються. Якщо ви не в змозі вирішити ці питання повністю, ми маємо намір представити технології, які почнуть переробляти ваше царство в дійсно приємне царство для життя. Проте, життєво важливо, щоб ви почали успішно працювати один з одним. Ваші предки прибули сюди приблизно 900000 років тому, щоб підтримувати життя і шляхи повністю свідомого царства.

Наше об'єднане завдання – підготувати вас до декретованого повернення вас до колишнього ангелоподібного стану. Кожен з вас живе в цій дивовижній реальності. Наші наставники мають забезпечити, щоб ви знали все після того, як Ануннаки були неспроможними надати вам необхідні знання. Фактично, їх брехні і маніпуляції були попередніми стадіями до того, щоб зробити з вас постійну расу рабів. Небеса почали процес, щоб вдатися до стадії трансформації, яка потрібна для успіху нашої місії. На цьому шляху – священні роботи ваших Вознесених Майстрів. Вони мають набір доктрин, які вам потрібні, щоб наші наставники довели вас до краю повної свідомості. А там прибудуть агартанці. У внутрішній Землі є живі пристрої, які мають закінчити ваше перетворення. А потім залишиться, як ми казали раніше – спеціальне випробування в Кристалічній Світловій Камері і заснування вашої нової зоряної нації. Багато чого має відбутися, оскільки ви виконуєте свою прекрасну долю!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Як ви розумієте, ми отримали деякі важливі обов’язки. Найбільший з них – спочатку забезпечити вас милістю Небес і милосердям. Ви витримали темряву і довели усім вашу велику прихильність до Світла. Наш обов’язок – бути посланцями Небес. Ми зробили це охоче і востаннє чекаємо вашого переміщення із цього царства 3-d. Наше безпосереднє завдання – провести тих, хто успішно відділяє і завдає поразки фаворитам темряви. Це завдання призведе до нового управління, яке дозволить нам забезпечити необхідні навчання, які вам потрібні перед тим, як прибудуть наші небесні брати. У цьому новому царстві, ви маєте вивчити ваші походження і отримати засоби, щоб встановити дійсно дивовижне царство! Воно має бути предтечею до світу, який побачить возз'єднання внутрішньої і зовнішньої Гайї. Це дозволить вам сформувати вашу нову зоряну націю.

Ми, Майстри, розуміємо, як важко це має бути для багатьох з вас. Ви почасти прийняли жахливий стан смерті і старіння. Ця так звана реальність дозволила надати вам колишні брехні темряви. Зараз, вам треба реформувати цю "реальність" і швидко адаптуватися до нової. Наше священне завдання – показати вам, яка можлива дійсно інша реальність. Здивування повернення галактичного людства мають завершити цей божественний процес. Ваші наставники об'єднавшись з нашими навчаннями мають показати вам, як працює місія "вітаємо дома". Один з перших фактів, про які ми говорили, було прибуття галактичної місії. Ця божественна місія разом з нами полегшить ваше повернення до повної свідомості завдяки використанню вперше наших доброчесностей і милосердності. Через багато тисячоліть, це остаточно включає священне навчання про те, ким ви дійсно є.

Майбутній час – час завершення вашого переміщення до повної свідомості. Це вимагає знання, навичок і здібностей, які будуть надані кожному з вас. Перший грандіозний крок – це набір уроків про ваше Істинне Я і усебічну історію ваших походжень із інших світів. Після цього, про те, що сталося з вами, під керівництвом древніх атлантів. Всі ми походимо із того часу, приблизно 13 тисячоліть після того, як Атлантида затонула від власного меча зла. Цього разу, коли закінчиться цей тривалий кошмар і у кожного є надія жити в славній радості Світла! Ми жили в царстві агартанців і знаємо радості, які чекають вас. Давайте розпочнемо ці важливі часи і відчуємо дива Світла. Також знайте, що шлях темряви призначений на смітник земної історії. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили наші повідомлення. Численні часи затримки закінчуються. Нова реальність швидко штовхає темні сили на узбіччя. Це – завершальний період переміщення до нової реальності, наповненої нескінченними позитивними можливостями і звичайно, свободою! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge