Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 8 грудня, 2015


Шелдон Нідл - 8 грудня, 2015

4 Ik, 5 Yaxk'in, 12 Manik

Selamat Jalwa! (Будьте у Вічній Радості!) Зараз завершується операція, яка надасть вам новий світ. Впродовж тисячоліть ваша зовнішня реальність була обмежена сприйняттями брехень і неймовірних обманів. Ви знаходитеся щонайменше на краю іншої реальності, в якій вас буде оточувати правда і нове управління, присвячене вашому благополуччю. Це щось, чого ви не використовували. Швидше, ви чекаєте, що вас будуть обдурювати або тільки просто обманювати. За минулі декілька тижнів, було сконструйоване нове царство. Цей світ є більш ніж подарунком для цього святкового сезону; це – царство радості. Це нове царство є, але ще не проявлене. Ви тепер бачите, що його маніфестація перед вами. Темряві завдано поразки, але вона ще не ізольована від вас. Перед цією найбільше бажаною подією, відбудеться завершальний набір подій. Ця реальність переміщується повільно і коли це завершиться, то перед вами з’являться деякі дуже ясні знаки. Доти, як знайте, так і будьте упевнені в цій великій зміні вашої реальності.

Дуже давно, Небеса видали декрет, щоб стався цей момент у вашій історії. Ми тут, щоб допомогти здійснити ті речі, які змусять це завершитися. Небеса дали інструкції про те, як з’явиться цей дивовижний подарунок. Вже знаки цих численних змін висять в повітрі. Ми спостерігали, як багато ваших груп Світла, усе занадто повільно для нас, готували вашу реальність до цього грандіозного переміщення. Ми відчуваємо, що вони були занадто поблажливі щодо ізоляції від вас фаворитів Ануннаків. Ця процедура була зроблена з "оксамитовими рукавичками," але потребувала дієвішого підходу. Ми планували з древніми сім'ями, вибраними королями і схваленими їх таємними суспільствами пропозиціями, швидко розпорядитися ними, посилаючи їх до ряду спеціальних альтернативних реальностей. Цей процес мав дозволити освіченим духам швидко відновити постачання і навчання, які вимагали дати вам ваші благословення. Замість цього, – це справжнє болото.

Оскільки ці різні труднощі розплутуються, стає все більше і більше очевидним, що початок цього періоду переміщення може забрати більше часу, але ми спостерігали, як швидко ви пристосовуєтеся до нових реальностей, як тільки вони дійсно проявляються. Більшість людей – життєрадісні. Це ті, хто стає частиною будь-якої культурної реальності, яка сама несхильна для змін. Отже, ми продовжуємо спостерігати за тим, що з’являється і бажаємо стати більш важливою частиною цього досить тривалого процесу. Нині, завершені усі головні трансфери грошей нашими земними партнерами. Ця дія само собою була дуже затягнута. На наш погляд, безпека настійно вимагала додаткових вимог до усіх. Проте, це було зроблено, і наступний крок – доставка. Ті, хто включений в цей процес знову занадто боязкі для їх власного блага! Незважаючи на це, ми зараз чекаємо, що це відбудеться відносно швидко. Ця процедура – буде тільки початком подій, які назавжди змінять вашу реальність.

Ця процедура досягає моменту, коли може статися перша з багатьох подій, яких ви довго чекали. Цей процес прискорив свій темп, оскільки кожен з вас почав думати колективно. Цьому об'єднаному зусиллю віддається належне. Перша частина масивного постачання готова. Те, що залишилося, – повільна непоспішливість відповідальних за це. Поки усе це відбувається, тривають останні поштовхи фаворитів темряви. Новий рік обіцяє бути роком, в якому здійсняться всі давно анонсовані обіцянки. Сподіваємося, що перші доставки стануться перед вашим Різдвом. Використайте цей перший шквал діяльності як знак того, що деякі дійсно фантастичні події – на горизонті. Ми готуємо серії речей, які є, але не першими, в наших посилках цукерок. Наш намір – побачити прихід нового управління і закінчення довгої і порочної ширми НЛО. Настав час розказати вам про наше існування і доброзичливість. Треба вільно показувати довгий зв'язок між нами.

Благословення і Милості! Ми – ваші Вознесені Майстри! Зараз відбувається багато дивовижних речей! Гроші як від трастових фондів, так і древніх сімей звільняються і вирушають до їх місця призначення. Ми благословляємо і надсилаємо алілуя усім учасникам. Темрява може спробувати, оскільки вони завжди так роблять, сплутати ці графіки. Проте, ці гроші – тільки початок хвилі фондів, які мають засипати це царство благословеннями Небес! Оскільки ви отримаєте ці фонди, ваші благословення, то потім використайте вашу внутрішню милість, щоб допомогти вашим сім'ям, друзям і іншим. Використайте ці фонди, щоб виконати ваші найдорожчі мрії і дозволити іншим також почати усвідомлювати їх. Цей славний період включає Різдво і Новий Рік. Він також включає нове управління і нову реальність, наповнену радістю, процвітанням і найголовніше, вашою свободою! Це має бути найпрекраснішим часом для подяки Небесам і подяки усім за ці найдивовижніші подарунки!

Навколо цього глобуса в кінці цього року відбудеться велике збільшення духовних енергій. Ця енергія сприяє позитивному прискоренню тих цілей, які встановлені на цей час Небесами. Ви знаєте, що в цей час року, ми, Майстри, йдемо до ряду священних місць по всьому світу, подібно до гори Шаста і священних долин Гімалаїв для моління, щоб уявити собі і святкувати цю нову реальність, яка зараз вступає у володіння. Ця божественна енергія піднімає вашу свідомість і дозволяє спуститися на Гайю новій ері світла і любові. Ми просимо вас прийняти ці дійсно божественні енергії і використати вашу внутрішню милість, щоб підняти це царство. Зберіться разом, щоб звеличувати і святкувати дива Небес, оскільки цей новий успішний вік стає реальністю! Давайте збиратися разом, як Один! Давайте приймати наші божественні подарунки і люб'язно розносити їх по цьому глобусу!

Багато тисячоліть тому, ми усі були на перехресті грандіозної дилеми. Темрява почала відкрито відмовлятися слухатися Небеса. Їх підлий план був спочатку затриманий, а потім відхилений нашими небесними Адміністраторами. Ми прийшли з грандіозними інструкціями цих священних небесних хазяїв і розвивали засоби, щоб поширювати милосердя на велику кількість наших предків. Грандіозний проект огидних фаворитів Ануннаків, щоб тримати вас в повній покорі повільно був зруйнований. Зараз ми – над прірвою Перемоги! Ми благословляємо і вдячні Небесам за їх роботу. Залишайтеся позитивними і ви приєднайтеся до нас в останню частину прояву великого бачення, яке Гайя дала нам дуже давно. Прийшов час для тих, хто як на Небесах, так і на Землі, вигукнути про себе і з великим завзяттям, повним Любові і Світла, робити нас такими звитяжними. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Багато добрих справ відбувається по всьому глобусу. Почався великий рух, який приведе до вашої перемоги. Викиньте ваші численні розчарування і радійте. Зараз відбуваються речі, які закінчаться цього радісного року! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge