Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 29 серпня 2017


Шелдон Нідл - 29 серпня 2017

9 Cib, 14 Uo, 1 Ik

Selamat Jalwa! Фінансування наближається. Безліч валют приготовані, щоб спонукати кожного до різних програм багатства, здоров’я і мудрості! Це зайняло багато часу, щоб ми здолали летаргію, яка затримала ці програми. Усе вже на місці, щоб показати вам, що довге очікування виправдане і нарешті ви можете насолодитися дивовижними плодами вашої роботи. Як було сказано, краще ще настане! Процвітання є дійсно тим, чого ви усі чекали, тож ласкаво просимо до ревальвації і її глобального компаньйона, підтримуваного золотом світового скидання валюти (GCR)!

Оскільки ви стежите за цим процесом, то знайте, що важка битва була виграна в останні декілька тижнів, що дозволяє остаточно вирішити усі проблеми. Дякуйте Небесам і багатьом його союзникам за їх прекрасний внесок. В результаті, ви можете бачити начала потоку, який призначений, щоб покінчити з довгим, нелегальним пануванням незабезпечених фінансів. Привітайте тих, хто збирається покінчити з Федеральним Резервним Банком і його наслідком, корпорацією США! Підготуйтеся нарешті вітати ревальвацію і її близнюка, нову Республіку NESARA. Ми пам’ятаємо, що усе це зайняло занадто багато часу до остаточної маніфестації.

Ми відмічаємо, що ці довгі затримки і інші злочини були завдяки останнім відчайдушним махінаціям старої влади і її багатьох злочинних альянсів. Ці дійові особи занадто розумні для їх власного блага і їх треба поселити в надійні споруди. Вони мають бути відокремленими від вас і в потрібний час понести відповідні покарання. Отже, ви можете радіти тому, що ми підготували для них.

Що вам справді потрібно – “узяти бика за роги” і радісно вперед. Ступінь фінансування набагато перевершує ту, яку ви могли уявити. Ми радісно чекаємо, щоб подивитися, як ви скористаєтеся цими великими багатствами, щоб підвищити якість і поліпшити стиль життя, до якого ви звикли. Це нове царство створюється, щоб підготувати засоби для нас, щоб ми могли з'явитися перед вами в потрібний час. Наші наставники більш ніж готові піти з вами шляхом до повної свідомості і, щоб представити вас яскравому світу, який Небеса так люб'язно встановили для вас!! Алілуя! Алілуя!!!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри. Дивна антипатія, сфабрикована темними силами, триває. Ми очікуємо, що Небеса мають велику несподіванку для усіх них. Це треба кульгати на обидві ноги, щоб затримувати процвітання, яке належить усім вам. Отже, зараз настає час для цих чарівних сум, які узяті у них божественною командою, яку ми зібрали з благословення Небес. Ми посилаємося на спеціальне повідомлення, яке остаточно покінчить з цими сумнівними помилками. Цей акт неодмінно готовий закінчити самий останній набір обманних тактичних ходів!

Дивовижні бачення, схвалені Небесами, зображують засоби, щоб вирішити різноманітні катастрофи. Результати цих бачень дозволять цим неробам отримати по заслугам. Багато цих подій відбуватимуться божественно, з уроками. Темрява дійсно не усвідомлює, з ким вони стикнулися віч-на-віч. Ваші бачення підтримуються з великою повагою. Цей священний процес зараз дає дивіденди. Потрібні різні форми цього пакету, щоб виявити відповідальних за ці затримки і заслати їх до відповідних місць ув'язнення.

В цьому відношенні, як раніше відмічалося, це буде для них спеціальним сюрпризом. Ми залишаємо в таємниці те, що буде використано. Усі ви терпляче чекали. Отже, ви заслуговуєте належної дії, яка може дозволити найбільш заслужений тріумф. Зараз Небеса мають намір забезпечити це і звільнити ці фонди із кігтів тих, хто незаконно не давав вам доступу до них. Ми просто просимо вас зберігати спокій і не перешкоджати! Допомога дійсно в дорозі.

Ми спостерігали за усіма цими рішеннями, які ви отримуєте, чого Небеса так щиро вам бажали. Поточна безвихідь – буде подолана і відповідальні будуть сидіти у в'язниці. Коли настане правильний час, це царство швидко зміниться. Несподівано з'явиться альтернатива давно обіцяного світу. Старих шляхів більше не залишиться. Замість них, з’являться нові. Тримайте це священне бачення у ваших серцях, а потім спостерігайте за тим, що готово відкритися. Ми знаходимося тут не для того, щоб зазнати невдачі, а щоб досягти небаченого успіху!

Сьогодні, ми продовжили повідомляти, що відбувається навколо цієї найпрекраснішої і дорогоціннішої кулі. Давно, Небеса прийняли серії спеціальних обіцянок для вас. Зараз, Небеса мають намір виконати ці божественні проголошення! Пам'ятайте, дорогі, численні і нескінченні постачання Небес – ваші. Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!) Настав час, щоб усі скористалися цими благами!


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge