Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 1 серпня 2017


Шелдон Нідл - 1 серпня 2017

7 Lamat, 6 Pop, 1 Ik

Dratzo! Недавнє призупинення, створене старійшинами, тільки зараз ліквідується. Це викликано тими, хто шукає анонімність і отже бажають, щоб ці гроші були доставлені строго офіційним шляхом, в міру можливості. Що потрібно зараз – це ваше безперервне терпіння, комбіноване зі знанням, що усі наші плани справді підготовлені, щоб відкрити. В цьому відношенні, ми просто просимо усіх залишатися позитивними, готовими отримати великі подарунки, які дані вам Небесами. Тому дивовижні несподіванки майже готові до поширення.

Тепер є велике бажання, яке стосується кожного, щоб завершити усі постачання. Будьте готові до того, що деякий рух станеться несподівано. Настає час для деякої швидкої дії. Ми чекаємо, що це відбудеться швидко, але спочатку майже непомітно. Тому, життєво важливо, щоб ви залишалися готовими діяти якомога ефективніше, коли будуть помічені певні безперечні дії. Режим постачання з'явиться несподівано, а потім, швидко зникне. Отримані прецеденти вже були встановлені, тож зараз ми повністю готові до ірраціональних дій декого з вас.

В цьому відношенні, відмітьте, що усе це зіграно в контексті надзвичайно руйнівної затримуючої гри кабали. Темні сили повністю усвідомлюють, що означають ці постачання для їх долі. Вони точно знають, як швидко можуть рухатися вперед події, як тільки цей процес розпочнеться по справжньому. Республіка NESARA вимагає тільки частину перших фінансувань, щоб довести, як швидко можна закінчити дивну гру, в яку вони відчайдушно грають. Усі ми справді дочекалися Світла, щоб маніфестувати енергію, потрібну для дуже необхідних постачань. Дійсно, таким чином прийде щось найдивовижніше!

У цьому Світлі, ми будемо радити діяти негайно, коли з’являться відповідні знаки. Потреба в швидкому і продуманому плані дії – істотна. Використайте свої здібності, щоб діяти і належним чином скористайтеся вашими моментами прозорливості найбільш дбайливо. Потім, і тільки потім, ви зможете легко досягти успіху і будете здатні досягти ваших цілей. Ми переконуємо вас бути готовими діяти, щоб захопити приз, який законно ваш. Дослухайтеся до цієї найбільше бажаної поради, яка є ключем для вас, щоб справді досягти успіху. Багато чого вже на місці і це дозволить подіям швидко рушити вперед!!

Благословенні! Ми – ваші Вознесені Майстри! Вам найбільш важко продовжувати вірити в те, що усе, що планувалося для людства відбуваються швидко і своєчасно. Небеса надали нам милосердні акти, щоб ми успішно виконали їх від вашого імені. Ми люб'язно приймаємо ці виклики і дуже бажаємо, щоб ці постачання виконувалися негайно. Ці постійні фальстарти завдають великих збитків кожному з вас, і ми повністю розуміємо вашу зростаючу тривогу. Заспокойтеся, бо залишені перешкоди швидко і вчасно впорядкують, щоб видалити непрошені затримки!

Більшість з так званих благословенних причин для цих постійних нерегулярностей з’явилися без запрошення. Що дійсно потрібне – пояснення того, як зробити прозорими реальні причини цієї дивної поведінки. Небеса запевняють нас, що теперішні лиха підходять до запланованого раптового вирішення. Тривалий хаос потребує серйозного коригування таким чином, що відповідальні за це готові почати здійснення їх планів. У цьому священному Світлі дозволяють закінчити поточні дурниці і люб'язно замінити їх надійними і позитивними результатами. Нехай ця реальність пристосовується до того, що зараз явно відбувається. Нехай це майбутнє змушує співати наші серця!

Для нас стає очевидним, що ці постійні неблагословенні махінації не можуть продовжуватися. Замість цього, дозвольте ввести швидке і ясне рішення, щоб піти швидко вперед і покінчити з усіма занадто частими раптовими зупинками. Встановити, як бажають Небеса, швидку і визначену «зелену вулицю». В останній частині літа очікується найсприятливіше місячне затемнення. Скористайтеся цією Небесною подією, щоб привести в рух те, як успішно закінчити цей теперішній курс! Алілуя!! Алілуя!!

Сьогодні, ми продовжували повідомляти про те, що з’являється навколо вас. Ця священна Куля відчайдушно вимагає великого і справді стислого рішення. Настав час для постачань і для рішень, які були знайдені для того, щоб вирішити усе те, що перешкоджає належному закінченню цієї щемливої для серця розповіді! Усвідомте, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge