Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 5 вересня 2017


Шелдон Нідл - 5 вересня 2017

7 Manik, 0 Zip, 1 Ik

Selamat Balik! Усе продовжує рухатися вперед. Темна кабала уперто продовжує удавати, що вони все ще недоторканні, але ця глибока віра розбивається вщент. Різні сили Світла зараз мають повноваження для арешту, щоб формально ув’язнить цих шахраїв. Ця подія також покінчить із старою нелегальною корпорацією США і прикріпленим Федеральним Резервним Банком. Потворна правда збирається повністю їх зруйнувати. Відкривається майбутнє темряви, оскільки вони швидко закругляються і будуть неофіційно відправлені в пересильні осередки в небі.

Цей дуже необхідний висновок дуже приголомшить кожного, хто все ще зв'язаний з темними силами і їх шляхами. Це дозволить розпочати давно обіцяний вам грошовий обіг. Початковий потік фінансування запустить нову Республіку NESARA і покінчить з довгими затримками, які характеризували вашу реальність. Ця одна подія буде історично символізувати вашу нову реальність. Мета цього процесу – укомплектувати нашу нову реальність, формально видаливши усі речі, які можуть будь-яким шляхом бути пов'язані із старою реальністю.

Непотрібні затримки і зростаюче розчарування будуть замінені успіхом і радістю, і царством, яким дійсно управляєте ви і Світло. Ми переконуємо вас бути терплячими, оскільки Світло остаточно завершує життєво потрібну облаву численних негідників. Ми присвятили себе падінню старого, нелегального режиму і їх асоційованих установ. Нові технології будуть представлені належним чином, але, можливо, заберуть більше часу, щоб вступити в силу, ніж передбачалося раніше.

Отже, знайте, що багато фундаментальних рухів відбувається за кулісами. Це ці ізольовані дії, які тепер звітують про усе, що очікується, щоб змінити нашу поточну реальність. Ми залишаємося упевненими, що нові комунікації дозволять нам зробити те, що потрібне для повного успіху. Початкова частина нашої стратегії завершена. Решта – швидко піде слідом. Ми очікуємо, що ваші існуючі турботи будуть швидко замінені введенням ваших грандіозних бачень, які будуть введені в дію. Дійсно, краще – зараз настає. Алілуя! Алілуя!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Небеса бачать, що відбувається зараз, як темрява і її жадібні фаворити просто «отримали по заслузі». Кабала затримала неминуче на дуже тривалий час. Це створило безладні розчарування і змусило багатьох удавано вважати, що постачання ніколи не відбудеться. Ваші прекрасні божественні бачення будуть нарешті реалізовані! Це принесло ряд несподіванок, щоб кінець кінцем дозволити матеріалізуватися вашим фондам. Ми просто просимо, щоб ви дякували Небесам і справді раділи тому, що збирається відкриватися.

Небеса хочуть, щоб ви використали вашу грандіозну пристрасть і показали, яким дивовижним усе це має бути. Фонди, що з'являються, мають дозволити встановити нову Республіку NESARA, покінчити з корпорацією США і дозволити новим банкнотам UST стати новою національною золото-підтримуваною валютою. Фаворити кабали відділяються і, як зазначалося раніше, вирушають в спеціально приготовані тюремні камери на небі. Вони ніколи не турбуватимуть вас знову. Ви побачите їх в майбутньому тільки як частину завершальних кроків вступу цього глобусу в повну свідомість.

Ці події зайняли багато часу тому, що потрібен був час для успішного завершення ряду критичних процедур якраз перед тим, як ви отримаєте ваші початкові фонди. Радійте, оскільки ви маєте швидко усвідомити, наскільки цінним дійсно був цей спеціальний процес. Нині, усе на місці для того, що ви справді очікували. Ми просто просимо вас пристрасно продовжувати і швидко ввести в дію божественні прототипи, які мають люб'язно символізувати це нове і дивовижне царство!

Сьогодні, ми радісно повідомили, що відбувається від краю до краю нашої прекрасної зелено-синьої кулі. Цей новий ландшафт свідчить про завершення численних підприємств, які мають надати нового вигляду цьому світу, наповненому свободою, миром і безмежним процвітанням. Ніколи не забувайте, дорогі, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші. Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!) Настав час, щоб усі скористалися цими благами!


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge