Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 22 серпня 2017


Шелдон Нідл - 22 серпня 2017

2 Muluc, 7 Uo, 1 Ik

Dratzo! Зараз, у свій час, з’являється необхідний початковий рух фінансування. Цей процес ввели в дію приблизно п'ять років тому, і він вимагає, щоб Старійшини відпустили і поклалися на те, що зараз називається первинним рухом. Цей рух звільняє усіх, хто був причетний до цього завдання, і охоче віддає Небесам. У цьому є божественна мета. Давно, великі незліченні суми були відкладені, щоб почати цю завершальну дію, і цей процес остаточно формалізується. Зараз, тільки залишилося видати священний акт, якого бажали Небеса. Це означає, що завершальний документ і поширення грошей поруч!

Впродовж минулого тисячоліття, Майстри встановили цю систему і передали її Старійшинам і їх Королівським партнерам. Даною їм владою, вони давно почали завершальні заходи, щоб маніфестувати як введення нової валюти, так і появу передбаченої Республіки NESARA. Ці дії відмінять нелегальну корпорацію США і її результат, теперішню адміністрацію Президента. Ця процедура викине старе і введе нове. Коротше кажучи, нові шляхи мають повністю відмінити старі!

В цьому відношенні зрозумійте безмірність того, що зараз відбувається. Ми бачимо не лише прихід глобального миру, але і появу глобального процвітання і також велетенське розголошування. Ці акти запустять великий стрибок у свідомості і формальне введення нашої галактичної сім'ї. Також, ми божественно стежимо за серіями декретів, сформульованих Небесами, щоб сигналізувати про колапс ряду старих людських циклів і початок деяких нових. Ці нові цикли звільнять людство від бідності і дозволять покінчити з декількома штучними розділеннями, які довго зачумляли людство.

У цій новій ері, люди зможуть фактично почати дорогу назад до повної свідомості. Затримки, що досі несподівано зустрічаються, зрештою, просто вибоїни на дорозі, через які цьому царству довелося пройти, щоб досягти його надзвичайно цінної мети. Зараз, можуть бути досягнуті завершальні кроки перед приземленнями. Людству потрібно багато чому навчитися і повторно переписати його здебільшого спекулятивну історію. Усі невидимі точки треба з'єднати і зробити відомими. Це буде час несподіванок і необхідних одкровень. Після цього настане шлях до нових Ви!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли поінформувати вас, що зараз ідуть повним ходом серії спеціальних приготувань. Давно, Небесами розвивалися засоби для вільного людства з волі Ануннаків і їх роду. Цей процес заснований на відомих обмеженнях ілюмінатів і їх незаконних методах роботи. Зрештою, це буде завершальним крахом цієї найпотворнішої групи. Вони знають, що нічого не можуть зробити, окрім дозволити прописані результати.

Отже, Небеса форсували поточну ситуацію. Цей процес остаточно дозволить маніфестувати ваші грандіозні бачення і дозволить з'явитися перед вами новому дивовижному царству. Ми дякуємо кожному з вас за ваші дивовижні вклади в цю найблагороднішу справу. Часто важко людству міцно триматися за його найбільш ефективні бачення! Дякуємо вам за те, що ви допомагаєте цій самій божественній справі. Знайте у ваших душах, що маленьке диво справді в стадії реалізації і ми запрошуємо вас підготуватися до появи ваших бачень і вашої божественної мети!

У цьому Світлі, ми просто просимо, щоб ви трималися і були готовими засвідчити диво, яке містилося в цьому спеціальному Сонячному Затемненні. Воно сигналізувало закінчення однієї ери вашого життя і введення священних начал іншої. У вашому серці вирощене те, що збирається статися. Будьте сильні, коли на це буде виданий декрет Небес, і будьте готовими працювати старанно для того, щоб досягти ваших дорогоцінних цілей! Ви, врешті-решт, отримаєте необхідну допомогу, щоб покінчити з порядками темряви і потім вільно досягти ваших цілей! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми повідомили про те, що тепер відбувається навколо цієї найпрекраснішої зелено-синьої кулі. Завершальні зусилля для зміни цього світу на кращий зараз в стадії реалізації. Звільнення фондів і прихід нового управління – тільки початок для цього нового царства. Впродовж цього часу, ви маєте радісно зустріти ваші духовні і космічні сім'ї! Пам'ятайте, дорогі, що численні і нескінченні постачання Небес – ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське будьте Єдині! і будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge