Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 29 травня 2018


Шелдон Нідл - 29 травня 2018

Salamat Jalwa. Занепад кабали триває. Їх повільні, самовпевнені рухи і наші швидкі контрудари у відповідь залишають цих нероб в тяжкому становищі їх власного створення. Наші земні союзники продовжують створювати глобальні альянси, які очевидно посилюють їх перемогу над темрявою. Ключі до цієї перемоги – ваші зростаючі рівні свідомості і ваше зростаюче бажання бути вільними і духовно суверенними від темряви і її нескінченних століть рабства, жадності і презирства. Небеса продовжують екіпірувати і зміцнювати кожного з вас для повної свідомості. Ваше незавершене реальне переміщення – причина того, що вплив темряви слабшає і чому кабала знаходиться в такій паніці.

Постійно майте на увазі, що відкривається навколо вас. Правда в плані. Наші земні союзники регулярно звільняють Правду, яка розрахована на те, щоб надати вам краще розуміння того, що фактично відбувається. Ці численні і різноманітні альянси мають кінець кінцем визначити результат. Ми не можемо занадто підкреслювати значення цієї поточної стратегії для вашої свободи. Об'єднання багатьох фракцій, це фокусування на руйнуванні кожного кроку кабали. Їх старі, перевірені стратегії, які колись працювали так добре з народними масами, більше не являються успішними. Маси пробуджуються.

Свідомість – універсальна мережа божественної мудрості, через яку очевидно відбувається взаємозв’язок усього життя. Ви є свідомість, і свідомість є ви. Відокремлення вашого поточного випробування – ілюзія, нав’язана вам вашим станом обмеженої свідомості. Як ви розумієте, потенціал позитивної зміни в усіх областях розширюється. Це – час, коли архітектори старих методів попали в опалу і працівники Світла звільнені, щоб володіти їх променями Світла.

З приводу земних змін, чекайте, що іноді в регіонах вони будуть інтенсивними. Гайя вирішила затримати багато змін на глобальному масштабі до того, коли ваше власне перетворення дуже не далеко. Її завершальне перетворення не відбудеться доти, поки ви не будете в безпеці в Агарті, фінальному і несамовитому кроку до повної свідомості. Доти, Гайя зосередиться на рішенні тиску на її тектонічні плити і на створенні басейнів Тихого і Атлантичного Океанів для повернення континентів Лемурія і Атлантида. Як повністю свідома планета, вона відзначається як її симетрією, так і її вишуканою красою. Підвищення Атлантиди і Лемурії балансуватиме співвідношення вода-суходіл Гайї. Знову, вона повернеться до її оригінальної, древньої конфігурація тіла як моно-полярна планета.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми принесли вам багато благословень! Ви дуже допомогли нам, проявляючи дивовижний колектив позитивних думок кожен день. Громадяни вашого світу починають розуміти, що ми усі взаємозв’язані. Оскільки ваша свідомість зростає, то ваші думки стають більш сфокусованими і більш позитивними. Важливо, щоб ви усвідомили, як легко негативні думки зв'язані і можуть затримати те, що ви бажаєте візуалізувати. Скористайтеся нагодою, щоб зібратися разом і використати ваші комбіновані думки, щоб уявити собі найдивовижніший результат. Оскільки ви робите це на регулярній основі, то ви можете зробити свої позитивні думки потужнішою і непереможно альтернативою.

Оскільки свідомість людей розширюється, то ми стаємо все більше і більше обізнаними про духовну природу фізичності. Ми спостерігаємо, як ви все більше пробуджуєтеся до стану дійсно духовної істоти і спрямовуєте свій фізичний досвід з більшою милосердністю і меншим гнівом і судженням, щодо кончини кабали. Ми спостерігаємо, як ви застосовуєте вашу зростаючу владу, щоб вимагати уряд, який зорієнтований на потреби людей. Скрізь, нації усвідомлюють імператив свободи, і відвертаються від режимів, які не в змозі уважно стежити за викликом їх громадян.

Ви випробовуєте переміщення, від світу, яким ви зараз його знаєте до світу, який справді більше відображає те, ким ви стаєте. Це час, коли кожен індивід тісно пов’язує свої потужні духовні подарунки з цілим. Оскільки ви тчете нову реальність, то уявіть красу, яку ваша різноманітність принесе до божественної тканини вашого нового галактичного суспільства. Майте завжди на увазі вашу важливість для колективу, яким є зовнішнє людство. Ваше царство продовжує змінюватися на краще. Наполегливо продовжуйте займатися вашими індивідуальними підтвердженнями і могутніми візуалізаціями, які створюють тривалу свободу для усіх.

Сьогодні, ми обговорювали те, що відкривається навколо цього глобуса. З’являються багато подій, які надають вам можливість повернути це темне царство до Світла. Ми просто просимо вас узяти цю інформацію і використати її, щоб узнати більше про те, що відбувається з вами і суспільствами, які створюють цю реальність. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge