Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 12 червня 2018


Шелдон Нідл - 12 червня 2018

Selamat Balik! Ми прийшли обговорити з вами більш захоплюючі новини. Через 13 тисячоліть контролю без опозиції, кабала опинилася в стані боротьби, щоб пристосуватися до раптової хвилі росту свідомості. Цей новий елемент налякав їх і справді змінює усе. Як ми говорили у більш ранньому повідомленні, нова коаліція сил, до яких ми звертаємося як “Альянс”, об’єдналася в найбільш нездоланну групу, до якої ми маємо відношення. Вони продовжують спантеличувати кабалу, сіючи хаос в них будь-яким шляхом. Кабала залишається здивованою, чому їх арсенал випробуваних методів постійно призводить до несподіваних наслідків.

Ми допомагаємо Альянсу безліччю способів. Спершу, ми доповнюємо сили, які вони призначили для усунення поточного режиму США. По-друге, ми забезпечуємо необхідні ресурси, які дозволять Альянсу реалізувати нову систему валюти у вашому світі. Зрештою, ми розширюємо наші зв'язки і дипломатичний персонал, щоб бути готовими поставляти послуги, потрібні для гармонійнішої реальності у вашому світі. Багато подій збираються проявитися і стати відомими. Ваші фонди процвітання підготовлені. Важливість цього кроку спонукає нас послати спеціальні кораблі, щоб спостерігати за відкриттям програми. Досі не зустрічалися ніякі головні проблеми. Ваш світ готовий до свободи!

Ми дуже раді повідомити, що ваша стара реальність переміщається, тому це кінець кінцем приведе до розголошування, яке зробить можливим наше швидше переміщення на наступний крок, безпрецедентний глобальний перший контакт з вами. У попередні роки, ми спостерігали як темні сили вихвалялися проблисками нового управління. Незважаючи на ці ранні труднощі, ми знали, що ви маєте кінець кінцем тріумфувати над темрявою. Темрява повільно блякне в історичному забутті. Ми терпляче спостерігали, як наші земні союзники і нові друзі Альянсу страждали через їх початкові хвороби зростання. Вони позбулися своєї ненависті і тільки бажають усунути кабалу від влади. Нове управління встановить стадію для нашого прибуття. Занадто давно, зовнішнє людство було заслане із позаземних джерел.

Ми також спостерігаємо, що ваше Сонце показує незвичайну діяльність. Зокрема, завдяки масивному зростанню міжвимірних енергій, які здіймаються у його напрямі від галактичного ядра. Вони впливають на вашу сонячну систему, всю галактику, і поза нею. Ці енергії викликають зростання полярних озонових дір і аномальний характер погоди на вашому глобусі. Це може заважати вашим радіо комунікаціям і великим енергетичним генераторам.

Namaste. Ми – ваші Вознесені Майстри. Ми прибули, щоб бути вашими духовними наставниками і заспокоїти вас стосовно того, що може здаватися самими дивними серіями подій. Прямо зараз, матеріалізуються нові грошові системи. З ними приходять укази, анонсовані новим управлінням, у тому числі одкровення про ширму справді разючих розмірів. Оскільки ви можете добре уявити, ці анонси змінять вашу реальність назавжди, і ми тут, щоб бути вашим люблячими наставниками впродовж цього самого безпрецедентного переміщення.

Починаючи з вашого падіння в обмежену свідомість, ви маєте надзвичайно обмежений доступ до прямих комунікацій з вашим Вищим Я, Вознесеними Майстрами і духовними царствами. Це має змінитися негайно. Ми заохочуємо, щоб ви шукали нашого наставника. Ми можемо приходимо до вас уві сні, або у ваших медитаціях. Встановіть час кожен день, щоб з'єднатися з нами. Говоріть з нами неначе ви розмовляєте з другом. Зараз на вашій планеті доступні енергії, які заохочують ясну комунікацію з духовними царствами. Поруште давні окови мовчання і довіри, ми знаходимося тут для вас.

Ми бажаємо закінчити це повідомлення словом про доброту. Визначення доброти - "якість бути доброзичливим, щедрим і уважним". З цього моменту, можливо, ми усі починаємо розвиток стосунків, заснованих на взаємній повазі, доброті, розумінні і відкритій комунікації. Визнайте і дійте на надихаючі вирази добродійності і доброти, яка розмішується у ваших серцях. Навчіться триматися до кінця за Правду, і в той же час, випромінюючи доброту. Отже милосердність стає ключем: вона задає тон всьому, що ви бачите або говорите, і як ви відповідаєте феноменальній і сталій реальності, яку ви створюєте для себе.

Сьогодні, ми обговорили події, які відкриваються навколо вас. Ці події створюють нову реальність, де, врешті-решт, ви маєте побачити реставрацію повної свідомості. З цим розгорнеться залишковий потенціал фізичного Створення. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge