Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 15 травня 2018


Шелдон Нідл - 15 травня 2018

Selamat Jarin! Ми повертаємося, дорогі, щоб обговорити з вами набагато більше! Тривала боротьба між Світлом і темрявою в цьому царстві наближається до відповідального моменту. Багато подій в минулі декілька тижнів стали відкриттям для Світла. Дійсно, всеосяжна стратегія – забезпечити нашими земними союзниками дуже необхідні виплати. Неминуча поразка інтриги триває. Одна стратегія кабали за іншою відпадає. Оскільки кабала слабшає, то кількість її членів зменшується. Тим часом, Світло посилюється, оскільки шматки головоломки стають на місце, що гарантує вашу свободу. Мир, процвітання і нове управління все ближче з кожним днем.

Як ви знаєте, їх пануючі ЗМІ ігнорують більшість з доброчесностей, досягнутих країнами BRICS і нашими земними союзниками. Цей момент в історії – видатний поворотний пункт для вас. Темрява управляла цією реальністю впродовж майже 13 тисячоліть. Реальність, в якій ви живете, перетворюється поступово. Наші земні союзники працюють з екстремальною старанністю, щоб гарантувати, що багатство вашого світу поширюється до тих, хто дуже присвячений належному розміщенню цих фондів для гуманітарних проектів.

Глобальний мир – це створення кращої реальності. Вона заснована на органічній мережі свідомості, створеної постійно збільшуваним сенсом, само ініційованим внутрішніми роботами Світла. Результат цього розвиваючого усвідомлення – багатоярусна система, що проектується для активації співпраці, миру і культурного взаємообміну. Кожна нація має стійкі зобов'язання по забезпеченню своїх людей їжею, притулком, одягом, охороною здоров'я і життєздатним, вільним від забруднення довкіллям. Важливіше всього, їм доручають захист свободи і особистого суверенітету кожного громадянина. Це – незаперечні права кожної особи.

Як ми говорили в попередніх повідомленнях, ви готові до активації трьох нових чакр : "колодязь мрій" на тильній стороні вашої голови; тимус, розташований у верхніх грудях вище серця; і діафрагма, тільки вище сонячного сплетення. Ці нові чакри можуть розпочинатися з м'якого дискомфорту і подібних до грипу симптомів, також як і головних болів, періодичної втрати балансу, і коливань температури тіла. Інтеграція ваших фізичних, розумових, емоційних і духовних тіл вводить нову фазу. Безупинний потік вищих частот, які бомбардують Землю в цей час, прискорює очищення і інтеграцію вашої нової системи 13-ти чакр. Ці зміни вашого фізичного тіла готують вас до нашого прибуття і мають ввімкнути ваші природні телепатичні обдарованості, роблячи набагато легшою нашу взаємодію з вами.

Вітання, ми – ваші Вознесені Майстри. Ми прийшли цього тижня, щоб поговорити з вами про Спілкування, яке ми визначаємо як спільне використання або обмін особистими думками і почуттями, особливо, коли обмін відбувається на духовному рівні. Спілкування створює священне суспільство вірян, яке підтримує загальну свідомість про їх і їх життя. Це дозволяє вам будувати спільне динамічне поле, що проектується для виховання кожного індивідуума і колективу в цілому. Спілкування дозволяє кожному учаснику в груповій динаміці виховати потенціал кожного члена.

Члени цього постійно зростаючого суспільства збираються разом і обговорюють, що їх внутрішня віра дійсно значить для суспільства як цілого. Ця духовна згода звільняє вас, щоб відновити вас до того, хто і ким ви є, і як ви здійснюєте ваші щоденні справи один з одним. Оскільки ваша загальна свідомість зростає, вона продукує внутрішню ауру підтримки і духовного розслаблення. Ця загальна енергетична динаміка крім того збільшує поле свідомості, дозволяючи йому досягти його власного повного і унікального потенціалу. Ви можете зрозуміти, чому Спілкування – такий істотний крок в створенні вашого нового галактичного суспільства.

Це динамічне поле надає можливість органічній системі розвиватися, збільшуючи інноваційні шляхи для громадського рішення проблем. Спілкування включає щоденне оновлення багатьох духовних сприйнять індивідууму і колектив люб'язно обмінюється ними один з одним. Єдиний шлях здійснювати це – це через ритуал. Проте, Спілкування є більшим ніж просто духовний ритуал. Поки для багатьох, Спілкування може здаватися злегка недоречним, а для нас, це – практика, яка підтримує суспільство, яке постійно розширюється духовно, виконуючи практику. Це – цілісний засіб для розширення вашої свідомості, спостереження за кожним членом, за ростом нових і потужних засобів. Коли ви плануєте краще для себе і інших, то тільки найпозитивніші події можуть неминуче маніфестуватися у вашій реальності.

Сьогодні ми обговорили деякі з ситуацій, які впливають на вас. Важливі події стабілізують і перетворюють ваш світ і, роблячи так, відвертають його від жахів темряви, у напрямі радощів і милосердності Світла. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge