Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 1 травня 2018


Шелдон Нідл - 1 травня 2018

Selamat Balik. Нову фінансову систему вже готові оголосити. Вона використовує квантовий комп'ютер, який покінчить з усіма спробами кабали вкрасти або направити за неправильною адресою ваше обіцяне процвітання. Ця нова фінансова система відкидає старий глобалізований порядок денний, оскільки оголошує про новий багатосторонній альянс і новий діапазон джерел. Джерела, до яких ми звертаємося – це малі орієнтовані на людей банки, які об'єднуються в деяких з ваших найбідніших країнах. Уся валюта буде забезпечена активами. Зберіться з силами для введення нових економічних і політичних альянсів – альянсів, які колись вважалися неможливими. Світло переможе.

Наші зв'язківці присвячені забезпеченню успішного вирішення цієї дуже складної ситуації. Ми чекаємо на ряд унікальних процедур, які очищені. Ваш світ швидко перетворюється і важливо, щоб потік фондів став очевидним. Багато хто готовий повністю покінчити з старим порядком денним “поділяй і пануй” і почати стійкий марш у напрямі до нової глобальної резолюції. Ми спостерігаємо, що ваша зростаюча свідомість розвивається інноваційним і дивовижним шляхом. Стара віра викреслюється і починає проявлятися нова реальність. В цій зміні свідомості ми знаходимо надію для вашої унікальної реальності, яка постійно розширюється.

Влада темряви продовжує скорочуватися, оскільки світ відступає від війни і направляється до нового глобального миру. Недавні спроби темряви розв’язати війну потерпіли невдачу. Потік безперечно повертає у напрямі Світла. Починає поширюватися глобальний план за мир. Все більше несподіванок, що мають відношення до мирної точки зору, балансують угрупування, оскільки один договір за іншим наближають угоду. Усе це здійснюється в стані божественної благодаті і з істинною мірою божественного милосердя. Ми щиро дякуємо усім, хто здійснює свої священні бачення, щоб заохочувати їх актуалізацію.

У останніх повідомленнях ми згадували, що ваша чакра горла об'єднується як з новим джерелом мрій, чакрою розміщеною у вашій голові, так і з вашим новим верхнім серцем, або чакрою тимус. Тимус управляє вашою розширеною імунною системою і працює з новою чакрою діафрагми, щоб виключити руйнівні ефекти страху у вашому тілі. Цей процес викликав деякий дискомфорт. Майте на увазі, що це – тимчасове нездужання. Зрештою, це обмежиться болем, який можуть створити зміни у вашій голові. Усі болі, які ви випробовуєте зараз, пізніше принесуть величезні дивіденди. Пам'ятайте одне істотне правило − Небеса передали мандат на повне перероблення функціонування вашого фізичного тіла. Як тільки ці серії коригувань досягнуть встановленого порогу, ви будете готовими ввійти у вашу Кристалічну Світлову Камеру. Алілуя!

Вітання! Ми – ваші Вознесені Майстри. Ми прибули сьогодні, щоб продовжити наше обговорення про владу милості, яка продовжує зростати. Нові енергії, що спадають каскадом через нові грати Гайї, уповноважують кожного з вас користуватися Законом Небес божественної благодаті, щоб збільшити ваше життя і ваші з'єднання один з одним. Це – знак сили вашого колективу, який нещодавно з'явився. Ця нова манірність віку пояснює підвищення рівності, а не судження, яке стане нормою у вашій новій реальності, яка постійно розширюється. Старі обмеження сепаратизму будуть замінені групами тих, хто об’єднається, щоб виразити це нове розширення милості. Цей зростаючий егалітаризм навчає нас також, якими може бути базова частина цих нових і доброзичливіших шляхів. Важливо завжди працювати один з одним в межах офіційного схвалення божественної милості, оскільки мета – вирівняти ваші бажання з потоком Богослова.

Оскільки ваші серця відкриваються, то ви розрізняєте, яка необхідна божественна милість підходить вашим щоденним взаємодіям один з одним. Працівники Світла будуть змушені заспокоїти маси, оскільки відкривається все більше Правди. Люди будуть шоковані наскрізь. Їх світ буде перевернутий догори дном. Необхідно, щоб ви вчили новим і більше нетрадиційним шляхам розширення милості ваших друзів, сім'ю і знайомих. Ви навчитеся шанувати і визнавати кожну особу, з якою ви взаємодієте, вітаючи її із справжнім прийняттям того, ким вона є. Впродовж віків, ви забули, як дива взаємних вітань серця можуть впливати на багатообіцяючі стосунки.

Свідомість зростає дуже швидко. Нові свідомі угрупування кують унікальні і незвичайні коаліції. У цій новій ері, милість стає місцем для прийняття один одного в абсолютно новий розширений спосіб і дійсно дозволяє бути вам тим, ким ви справді є. Отже, милість може розумітися як чарівна зустріч між духами. Кожного разу, коли ми наближаємося до іншого, ми відкриваємо цю внутрішню сердечну частину Духу і дозволяємо йому милостиво обіймати один одного. Коли ви знаходитеся в потоці цієї розширеної благодаті, ви відчуваєте сенс радості здійснення і це знак, що ви упевнено досягнете успіху.

Сьогодні, ми продовжили давати вам повідомлення, щоб пояснити, що відкривається навколо цього глобуса. Усі ці події стали можливими завдяки вашим позитивним баченням. Настав час для таких вдалих змін! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge