Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - January 29, 2013

January 29, 2013

1 Cauac, 7 Yax, 9 Eb

Dratzo! Ми повернулися! Ваш світ тримається у священному забутті, чекаючи магічного дотику, який можуть забезпечити тільки Небеса. Небеса видали декрет про коротку затримку для того, щоб дозволити людству період інтеграції в цих зовсім нових енергіях. Давно, коли Anunnaki бажали управляти вами, був укладений спеціальний договір, в якому обумовлено, що період темного правління дозволяється тільки впродовж близько 13 тисячоліть. Цей час пройшов і тим краще. Колапс своєчасності був завершальною верифікацією для земних фаворитів темряви, що настав момент для перетворення. Зараз є коротке переміщення, впродовж якого солдати темряви мають підкоритися і дозволити початись новій епосі. Темні зарозуміло відмовилася від цієї пропозиції і тоді, під строгою командою Небес, ми перемістили ряд цих непокірних людей і розмістили їх під нагляд групи Агарті і персоналу Федерації. В цій групі зараз знаходиться значний ряд цих індивідуумів на збереженні, і їх кількість буде без сумніву продовжувати зростати до тих пір, поки ця проблема не вирішиться повністю.

Як відзначалося вище, справа знаходиться зараз у свого роду священній бездіяльності. Наші сили готові підтримувати законні де-юре зміни в управлінні і ми також отримали ряд договорів, які будуть здійснені, як тільки буде даний священний сигнал. В цьому відношенні як законні, так і військові дивізіони різних урядів запевняють нас, що вони готові впливати на передачу влади при отриманні формального сигналу. Ми люб'язно попросили своїх небесних наставників заспокоїти нас, що розклад, спочатку наданий нам, знаходиться дійсно все ще в дії; у відповідь, ті, хто буде давати сигнал, повторно поінформували нас, що цей графік - дійсно той, що ми виконуємо. Наші команди зв'язку знаходяться на місці і готові показати, що усе йде за планом, коли настане священний момент. На цьому фронті ми зробили серії формальних вправ, щоб гарантувати, що ця ситуація вирішиться якнайшвидше. Звичайно темні ретельно контролюються, оскільки відомо, що зусилля останнього моменту затримуючої тактики буде «сногсшибательным»!

Наші секретні священні союзники також готові рухатися, коли покличуть і ми проводимо моніторинг вашого світу, щоб бачити, що немає нічого, окрім звичайного круга світових справ. Темні і її фаворити сновигають навколо вашої земної кулі в пошуках шляхів, як вкрасти фонди там де вони можуть, і поки ці вилазки виявляється здебільшого невдалі, хоча трохи із запасів вони придбали. Це утверджує нас в тому, що ці шельми не мають ніякого наміру коли-небудь дотримуватися будь-якого договору між нами, і тому нашому персоналу зв'язку треба бути дуже обережним, маючи справу з цими безжальними істотами. Нам по справжньому легше думати, що це буде останній раз для таких вражаючих обмінів! Як тільки буде даний зелений світ, ми готові рядом стратегій гарантувати, що початкові фази нашої операції пройдуть швидко і поза сумнівом. Коли перша фаза завершиться, нове управління, нові гроші, і нове процвітання буде твердо і безпечно на місцях, а потім усе це потрібно зробити постійним.

Це переміщення вашого суспільства повністю підтримується безліччю підтверджуючих документів. Темним не залишилося ніякого виходу, і у них залишився тільки дуже короткий час перед тим, як зазвучить священна труба. В той момент велике Світло рознесеться по Гайя і буде формально розпочата нова епоха. Ми маємо намір організувати великий показ в декількох частинах вашого світу, який сигналізує початок того, що прийде. Пройшли десятиліття, відколи ми уперше запитали у ваших урядів, зразу після Другої Світової Війни, щоб покінчити з секретністю, виявити наше існування, і виявити технологію, яку вони придбали. Одноголосно, всі уряди відмовилися так зробити, і все ж ці ранні запити від нас зараз проявляться у вашому світі. Це буде подією вододілу. Нова історія і істинна оцінка ваших походжень будуть написані потім офіційно, визнаючи багато брехні, сказаної вам починаючи з дитинства, щоб просто поступово зникнути, і замінити правдою. Це - також момент, щоб ви навчилися радіти повній свідомості.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо цього дня інформувати вас, що грандіозне диво готове з'явитися в ваш світ. Багато років тому, Граф Сен Жермен заснував спеціальний світовий концерн, який схожий на створений Kwan Yin на Сході. Ці два казначейства мають зараз виплатити великі статки, які приведуть до процвітання Землі. Ми насолоджуємося усім цим, що Небеса декларують і установлюють надалі для людства! Нове процвітання – це перетворити вашу реальність і привести вас до великого зсуву у свідомості. Наше благословенне завдання – привести вас до повної свідомості з мудрою допомогою наших Агарті і космічних сімей. Разом ми маємо возз'єднувати два зараз розділених світи Гайя в одному. У цій священній єдності ви маєте знайти засоби для підйому із вашої амнезії і відкрити знову вашу божественну внутрішню правду. Ця правда змінить вашу поточну віру і встановить поле діяльності для вашого нового галактичного суспільства.

Це нове галактичне суспільство - буде сумішшю різних моделей, що практикуються усюди в цій галактиці. Наше благословенне завдання, як одного з ваших наставників, - вести вас, застосовуючи нашу мудрість в цих питаннях. Незабаром після вашого повернення до повної свідомості, будуть скликані планетарні зустрічі , щоб опрацьовувати основну модель для народження вашого власного галактичного суспільства. Ми уявляємо, що ваш вибір буде мудрим, і знаємо, що застосувавши цей шаблон, ви можете швидко знову заселити світи Венери, Марса, і Світ. Ця нова багатопланетна зоряна нація потім ініціює свою першу грандіозну місію: зміцнення миру усюди в цій галактиці! Це буде перша з багатьох місій, які введуть нас в контакт з десятками тисяч сусідніх галактик. Те, чого ми маємо досягти разом – це серії місії, які виразять наше богослужіння Творцю.

Моменти ваших ранніх кроків, що залишилися в цій новій енергії, і перед нашою роботою, яку ми починаємо разом, підготують вас , щоб пояснити ці події вашій сім’ї і громаді. Ми маємо свою частину, яку треба виконати з таким же успіхом. Багато благословенних фактів треба показати цьому царству. Суспільства Гайї були захоплені рядом вірувань, які підтримували двох'ярусне, контрольоване темрявою суспільство. Цю укорінену структуру віри можна залишати без уваги, поки ми зможемо зробити у відповідний час. Наші різні секретні священні суспільства вимагають спеціальний анонс новим управлінням, щоб привести речі в дію. Це приведе до нашої масової нової появи таким чином, що ми можемо знову викладати і виражати нашу священну мудрість. Ці навчання відмінять багато того, що, ви зараз вважаєте вірним, і покажуть шлях для всіх. Велика радість - мчати через ваш світ і створювати нову епоху для людства!

Сьогодні, ми дали вам інший короткий огляд того, що незабаром станеться. Багато священних фракцій приходять разом і встановлюють поле діяльності для унікального часу у вашій історії! Віра, якої дотримується багато з вас, що ви одні і унікальні в космосі, зараз буде замінена назавжди. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge