Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - January 1, 2013

January 1, 2013

12 Ben, 19 Mol, 9 Eb

Dratzo! Taj Jai Dan! (Щасливого Нового Світанку!) Ми повернулися! Для людства починається нова епоха! Давайте розпочнемо з короткого опису того, що сталося досі. Наші священні секретні союзники, з допомогою ваших Вознесених Майстрів, поставили на місце нову фінансову систему і почали інструктувати різних ключових осіб в поширенні твердих валют, що асоціюються з цією новою банківською системою. Тим часом, ті, хто займає позиції для заміни посадовців старого порядку, сучасних де-факто режимів, готують оголошення, які перетворять ваш світ «вмить». Крім того, світло-орієнтовані військові і групи міліції утримують рівновагу, щоб завершити законний путч, який приведе ряд нових, де-юре урядів до влади. Одного разу зроблені, оголошення будуть поширюватись і шість головних компонентів NESARA стануть законом землі. Спочатку ці акти: відновлять Конституцію; гарантують установлення загального права; і призначать використання набору нових твердих валют у всьому світі. Вони будуть грошима, активізуючими нову банківську систему і встановлюючими глобальне процвітання.

Банки будуть реорганізовані і корпорації розпущені і замінені соціально відповідальною співпрацею. Великі банки і корпорації будуть розпущені. Нові документи, що деталізують законну вимогу повної прозорості між цими різними установами і громадськістю, і будуть стресовими. Люди проситимуться інформувати їх і стануть життєвою частиною цього процесу. Ця нова співпраця буде закликати до визнання необхідності допомоги Гаї і працювати у напрямі відшкодування багатьох проблем, створених десятиліттями глобальної недбалості. Ці установи будуть публічно регулюватися і повинні взаємодіяти з сучасними успішними громадами, щоб подолати індустріальне забруднення і енергійно просувати вік чистої енергії, яка використовує нульову точку і світлові технології. Ми маємо намір допомогти вам, надаючи вам технологію, яка підніме ваші інтерактивні здібності на новий рівень і, яка дозволить вашим громадам відокремитися від корпоративного сільського господарства і будь-якої іншої «традиційної» промисловості, яка може шкодити Гаї і її різноманітнім і крихким екосистемам.

Ваш перший пріоритет - збагатити ваше громадське життя і продемонструвати вашу Любов до вашого рідного світу. Ми із Галактичної Федерації визнаємо як Дух, так і матеріальні аспекти нашої живої землі. Кожен аспект, чи океан, небо, або суходіл, більш за все дорогоцінне для нас. Ваші повністю свідомі предки розвивали цю Любов щодня і навіть, так звані примітиви вашого світу, підтримували її священні сутності. Ця точка зору стане вашою. Ваші природничі науки тільки почали схоплювати істину цього центрального принципу створення, і навіть екологія і пов'язані з нею біологічні науки, ледве визнають такі основні плани на майбутнє. Оскільки ви ростете у свідомості, ви починаєте відчувати Життя, яке міститься в усьому навколо вас. Ви маєте стати суспільством керівників Землі для вашого прекрасного рідного світу, суспільством, яке леліє ваш живий світ і вдячне за все, що воно передбачає для вас. Ви починаєте сприймати велику красу навколо вас і осягати ключову роль, яку ви граєте в підтримці цього славного створіння. Ви починаєте справді розуміти, що усе життя священне і нерозривно взаємозалежне.

Ця єдність - великий стверджуючий чинник у фізичному виявленні Творця. Цей священний проект бачиться впродовж усього Створіння. Куди б ми не йшли, ми бачимо проявлення цієї конституційної єдності. Це бачиться в способі, яким діє сонячна система; де кожна частина життя залежна від іншої. Це бачиться в Небесах, які так люб'язно взаємодіють з фізикою. Скрізь спостерігається цей всеохоплюючий ритм. Це - джерело нескінченної радості для нас і ми знаємо, що ви глибоко відчуваєте правду того, що ми говоримо. Ви все більше і більше виявляєте, що багато чого зі священних істин міститься у вашій філософії, які потребують визнання. Ви також починаєте бачити, що догма використовується, щоб захистити інші істини від вашого усвідомлення. Ви шукаєте, що реальне і що резонує так глибоко в вас. Цей пошук включає зростаюче знання найсуттєвішого, яке «робить усі позначки», і найголовніше, ви знаєте, що потрібно щось зовсім нове. Ось чому ми прийшли, знаючи, що вам потрібні відповіді на ці питання. Наша роль - забезпечити їх, користуючись нашими здібностями перемістити вас, з допомогою Небес, до повній свідомості.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо зараз служити священними наставниками для усього людства. Ми прийшли у священний час оприлюднити нову реальність, наповнену багатьма здивуваннями. Давно, кожен з нас почав грандіозний пошук, щоб повністю усвідомити наш потенціал і, з величезним благословенням Творця, щоб відкрити знову наш шлях до повної свідомості. Ця подоріж була довгою і важкою і наповненою генераціями неправильних вказівок; потім остаточно, грандіозний момент повної слави! У виявленні, ким ми є, ми дізнаємося про те, що було узяте від нас. Потім ми почали місію, щоб швидко привести людство до дива, які зайняли у нас так багато життів, щоб досягти цього. Ми попросили Небеса знайти шлях, щоб це сталося, і виявилось, що такий план вже існує! Те, що тепер відбувається скрізь у вашій реальності – це початок чого-небудь по справжньому виняткового : ви зустрічаєте ваші численні сім’ї, і вони мають вести вас незабаром до вашого власного масового просвітлення.

Повна свідомість - монументальне благословення! Воно надає вам можливість випробувати і виразити кожну священну емоцію, і, щоб дослідити повністю кожну фізичну дію. Це є величезною відповідальністю і це не можна сприймати несерйозно, оскільки це може приголомшити ваш фізичний Дух, якщо ви належним чином не готові для цього. Ось чому ця метаморфоза вимагає компетентного наставника, а також специфічної технології. Небеса знають це, і послали нам тих, хто має ці найпрекрасніші якості. Ми люб'язно благословляємо цю можливість реалізувати ці дивовижні цілі для людства. Час наближається, і зараз ви тільки пройшли найбільший основний тест! Пауза – це просто синхронність( вибір певного часу). Божественний розклад існує, і ви, як народ незабаром станете не лише здатні до вітання ваших численних сімей із всього світу, але і, радісно, станете однією з них!

Ці великі благословення від Небес - тільки початок чогось дивовижного! Ми шануємося бути призначеними для того, щоб проводити вас через ці країни чудес і маємо намір запустити наше формальне менторство, як тільки ваше незаконне управління буде замінене. У новому, більш духовному середовищі, може мати місце розкриття і ми можемо з'явитися перед вами. Ви будете знову впроваджувати багато священних істин, оскільки вони формують частину вашого божественного шляху до просвітлення. Вознесіння, або «надягання накидки повної свідомості», вимагає ретельно спланованої інструкції. Ви навчитесь танцювати так, як в прекрасних сферах Створення. Це нам знайоме і ми можемо легко навчити. Як тільки ви почнете, ви швидко придбаєте певний рівень майстерності, який ви можете потім базувати на тому, що ви спостерігаєте за вашим світовим зсувом, ваша свідомість розширюються, і ефектно зростає ваша взаємодія з божественними сферами!

Сьогодні, ми продовжували своє обговорення того, що відбувається навколо вашого світу. Кожен день приводить вас ближче до вашої божественної долі. Ви незабаром зустрінете ваші космічні сім’ї і сім’ї з Внутрішньої Землі і повернетесь до повної свідомості! Знайте, дорогі, що численне Постачання і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Так Будьте Цим! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріанське Будьте Єдиним! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites