Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - January 22, 2013

January 22, 2013

7 Eb, 0 Yax, 9 Eb

Dratzo! Ми повернулися! Ваш світ все ще знаходиться в перехідному стані реальності, оскільки Небеса готуються дати багатоочікуване зелене світло. Ми встановлюємо спеціальні команди зв'язку для контролю того, що незабаром відбудеться. Майбутні анонси вашого нового управління відмітять кінець довгої ери темного контролю, впродовж якого війни, економічні перевороти, і інші широко поширені форми розбрату характеризували злети і падіння численних режимів цієї старої форми управління. Їх буде замінено тимчасовою адміністрацією, яка готуватиме належним чином вибраний шлях, і встановлюватиме нові правила і статутні норми відносно загальних операційних стандартів нових перших де-юре урядів. В нових правилах містяться нові фінансові і грошові системи засновані на твердій валюті, відкритих правилах банківської справи, і кінець великих багатофункціональних банківських конгломератів. До того ж, уже відкритий шлях для отримання анонсів формального розкриття, і NESARA представила і застосувала резерви на покриття можливих втрат. Це встановить нові стосунки між індивідуумами і їх національним управлінням.

Нова банківська система закінчить довгий період боргового рабства. На її місце прийде система, яка шанує вашу свободу і суверенітет. Це вимагає розробки надійних відмовостійких законів, щоб захистити ваш суверенітет, закінчити з однобокими політичними партіями, і спонсорувати підйом освіченості і відповідальності електорату. Кожен член цього електорату - індивідуум, якому треба навчитися виражати свої наміри, засновані на широкому вивченні проблем навколо них у світі . Уряди, досі, знають як обдурити електорат, так і користуватися ретельно розробленою тенденційною риторикою, щоб камуфлювати діяльність, в якій вони були фактично заняті. По суті, правда приховувалась від громадськості будь-якими можливими засобами. Зараз, ви засвідчуєте поворот в адміністративних операційних процедурах. Ваше нове управління будується на довірі, і на передумові, що вибрані посадовці знаходяться під обережним уважним оглядом частини громадськості. Вашим найбільш потужним інструментом буде внутрішня прозорість, вбудована в нові правила, і вона вимагає вашого залучення як наглядача, так і радника. Це - цілком нові стосунки у відповідальності, яка відмічає початок вашої захоплюючої веселої прогулянки до галактичного суспільства.

Одна з більш життєвих відповідальностей цього нового управління - розкриття. Ця єдина дія відкриває лінії комунікації до Агарті, ваших Вознесених Майстрів, і звичайно нас. З цим анонсом ваш світ становиться відкритим! І ті, хто довго охороняв вас, можуть зараз відкрито виходити вперед. Оскільки ви можете уявити, ми нетерпляче чекаємо цей спеціальний момент. Врешті-решт ми можемо пояснити вам, що таке перший контакт для всіх, і представити наші благословенні когорти в цій подорожі до повної свідомості. Жоден з вас не має ніякого поняття щодо вашого істинного внутрішнього потенціалу. Дійсно, кожного з вас обтяжує перешкоджаюча віра, що проникає у вас починаючи з дитинства. Наші наставники чекають з нетерпінням, щоб допомоги вам вийти з цих обмежених концепцій реальності і вчитися, ким ви дійсно є. Як тільки ці основи класифіковані, ви розширите їх вивчення включаючи правду про вашу недавню історію, і тут ви, можливо, знайдете речі, які обурять вас. Проте, важливо пам'ятати, що ви ніколи не одні, і що зроблені заходи мають виправити ситуації і події, як причини вашого лиха.

Майбутній час – це час процвітання, радості, і гармонійної співпраці. Мир замінить війну, і загальне роззброєння покладе край тривозі про масове насильство. Оскільки ваша свідомість росте, ви випробуєте потребу в істинному суспільстві, щоб відновити благородну взаємодію між людьми і урядом. Цього вимагає обмін, заснований на сприйнятій цілісності кожної партії. Зараз ваш світ розуміє, що існуюча влада потребує універсальної модернізації. Розділення заміниться об'єднанням; суперечка співпрацею; і упередження прийняттям. Такі ідеали так часто захищалися в минулому, що і зараз вони мають бути усвідомленими і такими, що практикуються усіма. Одне з наших завдань - допомогти цьому разом з введенням технологій, які можуть перевести ваші системи комунікацій на наступний, безпечніший рівень. Оскільки ви відкриваєте ваше усвідомлення і починаєте почувати себе безпечнішими у вашому житті, ви будете схильні дослідити нові способи мислення і існування, які більше відповідають новим рівням свідомості ваших суспільств.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Прямо зараз ми спостерігаємо за нашими партнерами, що нетерпляче чекають, коли з Небес пролунає священний ріг і почнеться нова ера для людства. Темні, незважаючи на їх незліченні схеми пустити під укіс такі речі, була не в змозі перешкодити Земним священним громадам завершити їх призначені завдання. Також нове управління знаходиться на місці, і готове прийняти управління, коли будуть озвучені ці освячені дипломатичні ноти. Ми благословляємо Небеса для переміщення кожного в точку, де вони піднімуть своє усвідомлення того, як по справжньому близько нова епоха. Ми готові почути багато різних анонсів, які приведуть в рух нашу священну справу. Наша частина в цій благословенній місії - вести вас до тієї божественної правди, яка була імовірно «втрачена» за тисячоліття. Ті навчання будуть передвісниками інших, які освітять ваш шлях до повної свідомості.

Нове управління проголосить ваше звільнення від багатьох форм нелегального рабства, нав'язаного вам фаворитами темного таємного союзу. Поневолення і усунення народних мас від влади було головним компонентом боргової економіки, яка створила малий, ультра-багатий клас, існування якого базувалось на повній поступливості вас усіх. Ці мешканці темноти дійсно володіли силою, але це ніяк не порівняти з силою Небес і його великим Світлом! Наявна маніфестація Світла перетворить вашу реальність і створить нову, божественну реальність. Небеса встановили специфічний час, заснований на фізичності руху і божественній прецесії вашої сонячної системи. Біля цієї священної точки незабаром і справді станеться дуже великий момент! Потім ця славна жива сфера свідчитиме грандіозне диво і священне Світло Небес буде танцювати всюди і усе трансформує!

Це божественне сяйво надасть нову епоху людству. Ви знову познайомитесь з красивими сферами вашого Агарті і космічними сім'ями. Великі нащадки Небес з'являться і проголосять їх велику правду для всіх. І це буде тільки початком! Вам доведеться багато чому навчитися від нас і від вашої космічної сім'ї. Вам буде викладатись багато правди про ваші походження і природу вашого священного служіння Небесам. Обміркуйте ті нові реальності, відчуйте їх резонанс усередині вас, і дозвольте їм надихнути вас, оскільки ви готуєтеся до вашого повернення до повної свідомості. По суті, ви повторно заслужили свої ангельські крила. Як фізичні Ангели, ви станете повним господарем нової відповідальності, і це буде нашим завданням, щоб навчати і наставляти вас у багатьох речах, які сформують основу вашого богослужіння. Наш обов'язок - бути вашими люблячими інспекторами, оскільки ми готуємо вас для того, що чекає вас у майбутньому.

Сьогодні ми дали вам ще одне повідомлення, щоб допомогти вам далі в розумінні того, що робиться, щоб витягнути вас із темних сфер і повернути вас Світлу. Творець насолоджується тим, що сталося і священні декрети AEON готові перетворити вашу реальність назавжди! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites