Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - February 5, 2013

February 5, 2013

8 Cimi, 14 Yax, 9 Eb

Selamat Jarin! Ми повертаємось і приносимо Добрі Новини! Настає час грандіозного моменту! Головні елементи темного таємного союзу зараз під арештом і ті, хто відповідальний за планування висококласних серій випробувань і встановлення дати для формальних повідомлень про ці істотні події, утворюють верхівку істинно величезного айсберга. Довге очікування для анонсів наближається до свого кінця і ми спостерігаємо, як темні політичні кліки усвідомлюють, що момент, якого вони страшаться, починає проявлятись. Щоб продовжувати шараду в грі, вони готували фіктивну картину Американської внутрішньої економіки, яка «так чи інакше» піднімається подібно феніксу із праху минулих декількох років. Воістину це чекає завершального удару. Всесвітні економіки зав'язають у болоті колективного боргу, який більше у багато разів всесвітнього повного валового національного продукту. Катастрофу поверхні вашої земної кулі не так легко сховати під килим, який пояснює, чому Іспанія опускається так швидко, і Німеччина не так далеко позаду. Таємний союз довго лікував світ як свою особисту «устрицю» і потурає масивним витратам-розвагам неймовірних пропорцій. Вихід - глобальне боргове пробачення.

Це рішення одне із тих, яке темні заперечують для схвалення. Вони бояться величезної втрати влади і багатства, якщо буде надане формально глобальне боргове пробачення, і так ці грандіозні титани лицемірства відкидають навіть можливість надати свободу і гідність людям світу. Вони віддані збереженню рабства нелегальної заробітної плати і глибокої заборгованості, оскільки це утримає вас під їх контролем. Цей виклик, як і передбачалося, фактично був великим благом: це дозволило нашим різним союзникам на Землі захистити законні засоби по усуненню таємного союзу від влади. Нині ми замінили їх на тих, кого ми називаємо заступниками життя-і-світла, а тих ми законним чином ув'язнили, і усе це буде виявлене, коли прийде нове управління. Доки ми робимо свою частину, щоб змусити переміщення піти як можна гладко. Колосальні боргові потреби будуть виставлені публічно, а потім повністю пробачені і, абсурдно сперечатися про будь-який аспект цього головного необхідного кроку. Цей національний борговий бізнес - не більш ніж ілюзія, контрольний механізм, свідомо встановлений темними силами, щоб підтримувати керовану боргом економіку.

Окрім різних замін, що змушують тримати шараду бізнес-як-споживач на плаву, ми були зайняті розробкою робочої співпраці між нами і тими, хто має замінити правопорушників, хто все ще має владу у ваших глобальних урядах, хто виманює у вас кожен день гроші і майно, і хто оголошує вирок, що це зробили не вони. Справжній об'єм нелегальної діяльності, яка триває кожен день, дійсно викликає здивування, і ми не дочекаємось, щоб послати цю банду негідників! Навпроти, ваше нове управління, можливо, спочатку здивує вас його прозорістю і взаємодією з вами в тому, як можливий корисний і чесний шлях. Уряд треба бачити як інструмент, який гарантує ваш суверенітет і добробут замість дотримання виключно корисливих спеціальних інтересів. Нова прозорість буде наближати вас до деякої міри, як галактичне суспільство, і оскільки ви ростете у свідомості, ви станете більш обізнаними в тому, який уряд (поки це існує), робить необхідним строгий і старанний нагляд над частиною людей. Це треба вам контролювати доки не відбудуться масові приземлення.

Оскільки ви трансформуєтеся реальність, як ви зараз знаєте, в дійсно іншу, була б корисно ретельно спостерігати кожен новий компонент вашого суспільства для того, щоб розуміти, як це, можливо, впливало б на ваш світ як ціле. Зміна пройде швидко, як тільки різні шматки, зараз затримані Небесами, почнуть линути потоком. Цей час - дуже близько. Священна угода створювалась з Anunnaki приблизно 13000 років тому, яка деталізувала ряд природних подій, які мали відмітити кінець цього договору і оповістити підйом нової епохи Світла для людства. Ці сигнали з'явилися і незабаром нова реальність спуститься і змінить ваш світ назавжди. Це священна обіцянка Небес, і ми знаходимося тут як наставники цієї обіцянки, щоб гарантувати появу давно задекларованих змін. Небеса перемістять вас від вашого сучасного стану обмеженої свідомості до вашого природного стану повної свідомості. У вашому природному стані ви наслідуватимете обов'язки, які ми зробимо спільно, щоб зробити постійним поточний галактичний мирний договір.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо сьогодні з радістю! Багато з тих, хто приходив і пішов раніше, посилались на «природні небесні події». Тільки незначна кількість цих подій може статися і усі вони дуже близькі до проявлення. Як тільки вони трапляться, вони приведуть ваш замкнутий світ до його священної долі. Ці речі - божественні глашатаї нової реальності, наповненої Світлом, Любов'ю, і процвітанням. Скрізь Небеса готові вітати нас показом енергії, яка сигналізує початок вашої нової епохи! Також, ми готуємо своїх партнерів, щоб анонсувати наш майбутній графік і почати кампанію, яка змусить змінитися ваш справжній уряд. Ця зміна призводитиме до вашого звільнення і до формальної декларації, що ваша космічна сім'я незабаром приземлиться у вашому найпрекраснішому живому світі. Агарті, хто давно зробив свої будинки доступними нам, також готуються заявити про свою присутність у внутрішніх сферах вашої славної Рідної Землі.

Ця планета була довго розділена на дві окремі сфери: одна існує внизу і часто посилала своїх представників, які жили спокійно серед вас; інша на поверхні, де ви живете. Дослідники Агарті зовнішньої сфери повернулись додому з великою кількістю даних, які використовуються для з'ясування найгармонічнішого шляху, щоб підготувати зовнішнє людство, яке дізнається про існування Агарті. Відколи Агарті постійно мешкають там, вони також бажають внести вклад, в правильний момент і найбільш сумісним шляхом, до обнародування цієї інформації. Оскільки ці анонси широкомовні, ми, ваші Вознесені Майстри, користуватимемось нашим посередництвом для установлення прямих записів багатьох релігійних практик і традицій. Ця правда може забезпечити вас можливістю дізнатися більше про повну свідомість і план повернення вас цьому просвітленому і божественному стану Істоти. У цьому стані ви набудете досвід, як одного разу зробили ми, коли досягли статусу, яким ми зараз насолоджуємося, як безсмертні Духи.

У цьому піднесеному стані , ви відкриєте знову, ким ви дійсно є і чому ви прийшли так давно до Рідної Землі. Ця навмисність буде основою для всього, чого ви маєте досягти у служінні Богу, і нарешті ми готові для наших ролей в якості ваших небесних інспекторів. Частина цього служіння - вести вас і готувати нас, ваших священних адвокатів, викладати вам більше про ваші обов'язки в галактичному суспільстві. Світло «знає», як ви, ймовірно, відповідаєте цій реальності, і дає щоденні інструкції, яким кращим способом спостерігати за стартом нового священного суспільства людства Землі. Ви возз'єднуєтесь з вашою сім'єю Агарті і разом ми здійснюватимемо початкові обов'язки цього нового суспільства, оскільки ми розширюємо свою досяжність до наших споріднених планет і починаємо з'єднувати ці світи в новій зоряній нації. Ми готові, і радісно передбачаємо нашу загальну божественну долю!

Сьогодні ми звернулися до того, що ви повинні чекати, оскільки ми змінюємо ваше суспільство і готуємо вас до повної свідомості. Ми також торкалися створення вашої нової зоряної нації. Слава небесних хазяїв бачитиметься і доводитиметься усім! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge