Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 28 жовтня, 2014

Шелдон Нідл - 28 жовтня, 2014

1 Cib, 14 Tzec, 11 Ik

Selamat Jalwa! (Будьте у Вічній Радості!) Ми прийшли до вас з відчуттям радості! Події продовжують рухатися вперед. Приходить час, який сповістить про початок глобального процвітання. Декілька націй, які присвятили себе, щоб надати вам нову фінансову систему, уже готові зробити серії життєво важливих анонсів, які назавжди змінять те, як ваше царство використовує багато валют. Крім того, ряд до сих пір таємних сховищ золота і срібла готові повернути вашу глобальну економіку назад до всесвітнього дорогоцінного металевого стандарту. Ці події викличуть на місцях тимчасову одноразову дефляцію нових валют. Серйозно може початися глобальна торгівля за договірними цінами. Ці зміни встановлять шлях для нового управління. Корумпована і однобока політика уряду припиниться, оскільки глобус повернеться до загального стандарту співпраці і світового миру. Настав час змінити управління вашим світом і підготувати кожного з вас, щоб ви стали учасниками урядових дій. Це тільки перший крок до ваших нових обов'язків.

Світ, яким його зараз уявляють собі Небеса - стане повністю об’єднаним. Ви будете вивчати ряд нових реальностей за допомогою ваших Вознесених Майстрів і тимчасових лідерів ваших національних і місцевих урядів. Далі, закон повернеться до загального права і до вірного дотримання мети і формулювань вашої конституції. Цей процес буде плодотворним і багатьох спантеличить. Ця нова епоха досягне апогею при нашому прибутті і вашому перетворенні на повністю свідомі Істоти Світла. Тому зараз - критичний час в цьому процесі. Глобус змінює місця, де безжально пройшли темні майстри, до стану, де ви можете вільно і відповідально виражати себе. Це нове царство одне з тих, в якому вам треба краще зрозуміти, що вас очікує. Отже, необхідно, щоб цей період на протязі тижнів і місяців був використаний, щоб допомогти вам в цій грандіозній передачі влади від темряви до Світла і кожному з вас.

Ви повинні бути готовими стати зрілими, здібними Істотами Світла, хто охоче визнає усе, що очікується від вас. Цей процес, як ми заявляли, вимагає, щоб ви прийняли багато нового знання і навчилися, як краще усього користуватися ним, щоб здійснювати дива вашого життєвого контракту. Ви будете забезпечені рекомендаціями відносно того, як вам треба діяти, щоб процес був успішним. Всесвіт близький до успіху, радості і шанування вас. Кожен успіх веде до іншого. Ви маєте створити скромну упевненість і зрозуміти, як діє цей процес. Ці енергії управляють нашими численними галактичними суспільствами. Ступінь взаємної любові і поваги постійно зростає. Ми знаємо, як працює кожен індивідуум, щоб забезпечити більшу єдність. Цей грандіозний священний колектив містить в собі усіх людей і усіх Істот Світла. Поза цим приходить богослужіння, яке допомагає Богу в розгортанні божественного плану для фізичності. Ми глибоко присвячені цьому і прийшли повернути вас до вашого істинного і природного стану.

Цей зсув у вашій свідомості - тільки початок. Ваш сучасний стан обмеженої свідомості опустив ваше тіло і частоти розуму до надзвичайно низького рівня. Небеса поступово піднімають їх впродовж останніх чотирьох десятиліть. Все ж ви і досі знаходитеся далеко від мінімальних вимог. Ось чому вам треба використовувати Кристалічну Світлову Камеру, щоб повернути повну свідомість. Повна свідомість зробить вас добре поінформованими про Дух і нескінченні царства Небес. Впродовж трьох днів в цьому живому диві, ви маєте виявити своє походження і таємницю ваших попередніх життєвих контактів. Ви також дізнаєтеся про вашу Духовну сім'ю і чому ви мігрували до цієї сонячної системи. Ви знаходитеся тут, як спеціальний колектив, щоб спостерігати за Гайя і її багатьма сестринськими світами. Як тільки відновиться ця сонячна система, ви дізнаєтеся про дивовижну різноманітність життя, яке існує не лише в цьому світі, але і в інших водних світах цієї Сонячної Системи. Вам треба багато чого вивчити і опановувати в майбутньому!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо з багатьма сприятливими вістями! Наші партнери зараз завершують ряд проектів, які призведуть до поширення усіх фондів. Нині, останні емісари темряви роблять усе, що вони можуть, щоб блокувати цей життєвий, священний процес. Цю операцію не зупинити. Агартанці і наша космічна сім'я діловито втручаються і повертають назад огидні акти, які використовуються цими емісарами, щоб запобігти належній доставці ваших благословень. Наші головні небесні наради задоволені тим, як розвиваються ці події. Ці справи приведуть також до нового управління, що буде супроводжуватися новою фінансовою системою, орієнтованою на процвітання. Ці майбутні події допоможуть широкому зціленню Гайї і ваших різних суспільств. Наступний наш крок - з'єднати, а потім представити ряд специфічних уроків про нові реальності. Вони встановлять стадію для ряду наступних подій.

Ці майбутні події будуть характерною рисою глобального розголошування не лише нашої благословенної космічної сім'ї, але і повного розголошування Внутрішньої Землі. Ці нові реальності вимагають, щоб ви відкрили свої серця і уми до повністю нової картини вашого живого дому, Гайї. Внутрішня Земля домашня для Агарти і її столиці Шамбали. Багато релігійних суспільств довго знало про Агарту і як Ануннаки і їх Земні фаворити сховали ці реальності від усього зовнішнього людства. Ті аватари, відправлені вам агартанцями, проклали шлях, щоб ми знайшли безпечний притулок в цих ласкавих землях. Одного разу там ми відкрили землю благословенну тими, хто глибоко підтримує нашу місію до вас. Щоб допомогти цій місії, агартанці посилають спеціальних Істот дослідити реальності вашого царства і допомогти нам, коли необхідно. Ми дуже вдячні за їх дій.

В майбутньому - однією із специфічних дій буде підготовка вас до старту успішного і просвітленого царства. Це царство повторно підключиться до його предків у Внутрішній Землі і відновить прямі стосунки з вашими духовними і космічними сім'ями. Пам'ятайте, дорогі Серця, що довга темна ніч Духу закінчується. Небеса сказали вам, що наближається час, щоб повернутися до повної свідомості. Цей процес буде завершений рядом простих кроків. Перші кроки зараз йдуть повним ходом. Коли завершаться ці перші кроки, ви будете готові до першого контакту. Щодня, ми практикуємо спеціальні молитви і церемонії, спрямовані для досягнення швидких успіхів цих початкових кроків. Ми просимо вас люб'язно фокусувати ваші енергії разом з нами, щоб добитися цих божественних успіхів для цього царства. Дозвольте нам всім бути вільними і успішними в цьому царстві! Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили свої повідомлення. Дозвольте йому вести вас до молитви і грандіозного зосередження таким чином, щоб цей глобальний колектив людства став вільним і досягнув ресурсів, щоб здійснити його грандіозну долю. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge