Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 4 листопада, 2014

Шелдон Нідл - 4 листопада, 2014

8 Akbal, 1 Xul, 11 Ik

Dratzo! Ми прибуваємо! Ваше зовнішнє царство перебуває зараз в муках завершальної боротьби між темною кабалою і силами Світла. Ця на вигляд безперервна битва продовжувалася впродовж десятиліть і століть. Давним-давно в завершальні дні Риму, Ануннаки швидко гладко перемістили свій вплив від імператорів до королів. Вони використали свої здібності керувати і впливати на цих нових правителів і підтримувати ступінь підбурення до боротьби по всій Європі. Те ж було зроблене в Азії, Америці і Африці. Цей безлад - те, як діє темрява. Вона ненавидить мир і зневажає будь-кого, хто бажає змінити цю страхітливу гру. Наші земні союзники усвідомлюють, що темні повелителі зникли. Ті що залишилися – це група безглуздих фаворитів, самовпевнених і упертих, які продовжують їх дитячі маневри, як винятково їх гамбіт. Темрява знає, що багато шляхів займають наші земні союзники. Проте, ця стратегія більше не придатна. Усе, що робиться, заганяє темряву в куток, з якого вона не може втекти. Це справжня дилема - єдина, яка прирікає темряву на її неминучу поразку.

Ми тепер бачимо знаки цієї долі під час гри. Перед договором Анчара, темна кабала мала намір прогнати Ануннаків, щоб завершити фінальну непокору указам Небес серединою 1996 року. Ануннаки пішли, як і всі їх лідери. Те що сталося, було масивною міжнародною війною в боротьбі за гроші, зухвале і незлічене крутійство. Раніше це чудово працювало, давало можливість темряві маніпулювати будь-якою ситуацією. Але ця стратегія почала терпіти невдачу в другому десятилітті цього століття. Світло почало осягати, як ми змогли б нав’язати темряві невдачу за невдачею. Світло використало її помилки для своєї переваги і виявляло свідоцтва, які було законним чином використані проти темряви. У останні роки, це привело до того, що темрява побачила свій ігорний капіталізм частково скороченим і владу паперового долара зменшеною. Окрім того, ця стратегія несподівано привела до протилежних наслідків, оскільки виявилася правда, яка стоїть за їх численними брехнями і зросли свідоцтва, щоб їх заарештувати.

В результаті, темна кабала знаходиться на перехресті. Її старі успішні методи більше не працюють. Її завершальні стратегії швидко терплять невдачу і її безупинні спроби запустити війну на Близькому Сході не працюють. Вони також не в змозі затіяти масштабну війну в інших потенційних глобальних гарячих точках. Крім того, велика гра на біржі на дорогоцінних металах також не в змозі запобігти приходу нових глобальних валют, заснованих на дорогоцінних металах. Поки можливо здійснюється тиск на ревальвацію ряду валют. Світло і його численні агенти швидко примушують темряву втрачати великі кількості її запасів і товарних асортиментів. "Стабільні ціни", що виходять в результаті, надають можливість Світлу провести ряд серйозних досліджень, які дуже турбують кабалу. Проте, це найменше з цього. Наші законні емісари встановлюють засоби, щоб зламати цих огидних шахраїв. Безумна реакція кабали - раптовий спалах дивних "самогубств", що включає ключових членів контрольованих кабалою великих фінансових сервісних корпорацій.

Ці акти - зовнішня ознака їх чистої паніки, яка зараз примушує викреслити їх і сподіватися, що ці їх дії можуть затримати неминуче. Глобальна мережа контролю над всесвітніми урядами терпить невдачу. Підрозділи сил Світла дуже ясно показують, що старі шляхи більше не працюють. Багато режимів, давно керовані цими дияволами, фактично починають покидати їх. Схеми для постійного світового панування вислизають назавжди. Настав час для капітуляції таких підходів. Наші Земні союзники завершують різні договори, які на межі закінчення довгої гегемонії, якою насолоджувалися темні сили. Оскільки уряди готуються залишити їх, то багато великих багатонаціональних банків відчайдушно готуються підкоритися для того, щоб зберегти себе від прибуття нової фінансової системи і властивій їй прозорості. Оскільки поліція сказала своїм відповідним поганим хлопцям, "здавайтеся, гра закінчена"! Час для ваших грандіозних святкувань - дуже, дуже близько!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо сюди з більшою прозорливістю в тому, що зараз відбувається. Наші різні партнери в Азії і Європі продовжують робити великі успіхи в завданні поразки схемам темної кабали. Наші партнери дуже близько до ряду життєво важливих великих досягнень, які приведуть до благословенного кінця ряду спроб темряви, щоб запустити війни, поширити хвороби і загалом привести до спустошення цього священного царства. Ці дії руйнують останні ключові залишки цієї кабали і дозволяють Світлу здійснити серії важливих проектів. Ці досягнення дозволять Світлу зробити можливим фінансування ряду гуманітарних проектів. Ці проекти допоможуть знищити майбутні спроби темряви поширити її підлий мор по всьому глобусу. Інші проекти – дозволять глобальне скидання валюти і введення грошей, заснованих на дорогоцінних металах. Це - тільки початок того, що йтиме слідом.

Наступні кроки змін у цьому царстві відмітять завершальну частину вашої поїздки, щоб повернути Гайю і себе до ваших природних станів існування. Тисячі років тому, наших предків заштовхнули в дуалістичне царство, кероване Ануннаками. Вони природно знали, що це царство здійснює тільки короткий поворот у напрямі темряви. Цей поворот був частиною плану Небес, щоб привести мир до цієї галактики. Проте, Ануннаки мали інший набір планів. Ці Істоти бажали так чи інакше зробити тимчасовий темний поворот більш постійним. Бог знав, що це може статися. Їх відповідь - почати приводити Аватарів Світла до цих царств, щоб кінець кінцем загнати у безвихідь плани Ануннаків. Ми Вознесені Майстри - останній крок грандіозного плану Небес, щоб протистояти схемам Ануннаків і їх вірних фаворитів.

Як ви бачите, Небеса і Світло досягли успіху в їх стратегії, щоб привести в це зовнішнє царство послідовників Світла. Тому, ви на грані багатьох великих змін, які приведуть в божественний стан вашу завершальну поїздку до повної свідомості. В майбутньому - ви будете здатні бачити серії священних подій, які перетворять шлях, яким діє ця реальність. Під керівництвом Небес, наше благословенне завдання - спостерігати за подіями, які вже починають проявлятися. Спочатку, вони матимуть розсіяний ефект. Потім послідує справжня лавина. Основна мета - вилікувати Гайю і ваші суспільства від усієї шкоди і обману, створеного темрявою. Ця група шахраїв затримала вас, обіцяючи благословення, завдяки використанню брехні, провокацій і сили. Цей час закінчується. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми пояснили, що відбувається. Ми просимо, щоб ви залишалися терплячими. Готові відбутися події, які змінять ваш світ і повернуть його до Світла. Мається на увазі нова фінансова система і нове управління. Це завершиться масовим приземленням, яке є частиною нашої першої контактної місії. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge