Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 7 жовтня, 2014

Шелдон Нідл - 7 жовтня, 2014

6 Men, 13 Tzotz, 11 Ik

Selamat Balik! Ми прибуваємо! Наші земні партнери продовжують робити успіхи, щоб підготуватися до розосередження фондів. Ці фонди будуть надаватися тільки для заохочення глобального процвітання, а також щоб покінчити з бідністю в цій реальності. Це погоджено нами і нашими різними партнерами, що більше не будуть дозволені старі методи таємного накопичування грошей і перешкоджання народним масам мати їх. В різних підрозділах темної кабали вони будуть позбавлені здобутого нечесним шляхом їх багатства. Далі, управлінню цих нероб потрібне повне домашнє очищення. Ті, хто служив в уряді довго були вдячні цим фінансовим шельмам. Отже, широка коаліція між ними значною мірою звільнила банки і інвестиційні доми від повного покарання, яке вони по справжньому заслужили. Зараз це має змінитися, оскільки нові правила фінансового дискурсу покінчать з цією незаконною поведінкою. Арешти підкреслять це і встановлять етап для нового шляху ведення цих справ. Це приведе до нового віку прозорості, чесності і всесвітнього процвітання. Це тільки початок того, що планується!

Ви потребуєте деякої небесної і галактичної мудрості про вашу реальність і ваші віддалені походження як людей. В цьому відношенні, ми і ваші Вознесені Майстри, можемо запропонувати деяку надійну пораду і правду про природу цього царства і обмежену свідомість. Темрява, до кінця Атлантиди, ретельно спостерігала за колоніями імперії Атлантів. Ці колонії кінець кінцем призначалися служити джерелом рабів. Ці раби мали бути основою для Атлантів і їх союзників, щоб рішуче змінити суспільства цієї імперії. Цей концепт захищали ті, хто розумів, що спеціальні "угоди" Небес дані Атлантиді під час деструкції Му (древньої Лемурії). Цей конфлікт мав привести до деструкції Атлантиди приблизно 13000 років тому. У той час з'явилися Ануннаки, як темні наступники цієї втраченої імперії. Спочатку, Ануннаки наповнили ваших предків великим потоком підозр. Метою було те, щоб створити міфологію, яка управляла б вцілілими людьми після цієї катастрофи.

Історія ваших древніх суспільств - розповідь про зростаючу дихотомію між технологією, доступною для фаворитів і наданою масам. Поступово виросла секретна наука, яка дозволила фаворитам Ануннаків виконувати дії, які спочатку здавалися вашим предкам магічними. Фаворитам також викладалася велика таємна історія, яка показувала, чому вони були правителями і як краще усього залишитися при владі. Ці стосунки між фаворитами і Ануннаками тривали до декрету Анчара, анонсованого в 1994. У той час, Ануннаки покинули своїх фаворитів і попросили їх підкоритися Світлу. Фаворити відмовилися і почали глобальний конфлікт, щоб визначити, яка фракція була зараз при владі. Темрява продовжує пошук, щоб зберегти свою неконтрольовану владу до тих пір, поки ми не заключимо ряд спеціальних договорів з нашими різними Земними союзниками. Вони бажали мати нашу підтримку і самим покінчити з темрявою. Ця остання стадія почалася в кінці 2006.

Починаючи з цього часу, ми користувалися їх офісами, щоб гарантувати їх успіх. Агартанці навіть направили більше свого персоналу, щоб жити у вашому світі і радити цим спеціальним союзникам з приводу кращих стратегій. Крім того, ми отримали життєво важливі дані для їх декількох стратегій. Ці дані, разом з нашим додатковим персоналом, дуже допомогли цим хоробрим і відважним духам в їх зусиллях. Наша мета - допомогти їм проголосити NESARA. Нове управління мало визнати нас і завершити саме злісне приховування, яке перешкоджає нам долучитися до відвертішої політики підтримки. Тоді ми замість моніторингу вашого світу, зробили б те, що доступне нам. Наші зв'язківці переправляються між цими доброзичливими групами впродовж десятиліть. Ми маємо намір узяти активнішу роль, оскільки це мають на увазі нові небесні декрети. Небеса благали нас втрутитися найпозитивнішим способом і гарантувати успіх сил Світла. Отже, це час, коли темрява зникне зі сцени.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо сьогодні із сприятливішими вістями! Різні союзники від наших секретних священних суспільств, а також як і різних Древніх Сімей, продовжують переказ грошей до ряду дистрибутивних трастових рахунків. Ті спеціальні групи оплачують ваші глобальні програми процвітання і іноземні обмінні рахунки. Темна інтрига довго використовувала свою владу, щоб перешкоджати цим виплатам. Договори і загроза сили від Древніх Сімей, а також і нас, остаточно звільнили ці рахунки від їх огидної хватки. Благословенні шляхи Небес і влада Світла! Ці фонди мають бути готовими завершити ряд фінальних кроків. Незабаром чекайте почути анонси по цій важливій темі. Ми радіємо і готуємося для ряду дивовижних благословень для людства. Осанна! Осанна! Осанна!

Серед інших новин, люди, відповідальні за повалення старої реальності готові запустити серії законних рухів, що призведуть до приходу нового управління GESARA. Ми благословляємо ці дії, оскільки вони - завершальні кроки, які приведуть до вашої свободи і до істинної декларації вашого індивідуального суверенітету. Оскільки стара влада блякне, то Світло - тріумфує. Будьте готові, дорогі серця, до деяких дивовижних подій. Пам'ятайте, що це ваш сезон - святкувати кінець тиранії і повернення тих здібностей, які були втрачені з часів Атлантиди. Прибуття великого білого місяця в древні часи було тоді, коли Атлантида досягла свого закінчення, перевищивши свою владу. Світло показало, що договорам, укладеним з Небесами, потрібно покорятися в радості і у світлі богослужіння. Дні темряви закінчуються! Час божественного Світла є дійсно тут!

Ми благословляємо ці часи і готуємося, дорогі, до наших майбутніх уроків. Вони повинні навчити вас про вашу духовну суть і її вплив на свідомість. Оскільки ви піднімаєте Дух, то ви отримуєте користь для свідомості. Духовні і фізичні царства тут об’єднуються і створюють нову благословенну реальність. Ми призначені охороняти вас і надавати вам допомогу і заспокоювати в межах ваших індивідуальних життєвих контрактів. Ми робимо це в радості і справедливо адмініструємо вас, оскільки це надано нам Небесами. Усіх Істот цього царства дуже люблять і цінують Небеса. У Небесному Світлі, всі працюють в радості, щоб затамувати біль, усунути горе і знайти засоби для існування кожного. Отже цей момент є священним, оскільки потік повертається проти темряви. Час для порятунку цієї реальності близько! У похвалі, ми охоче заявляємо: Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжували свої повідомлення. Будьте в радості і готуйте себе до завершальних кроків цієї частини вашої поїздки. Відбуваються прекрасні події. Ми знаходимося близько до часу приземлення. Нехай будуть ці завершальні кроки дійсно вірними і швидкими. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge