Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 21 жовтня, 2014

Шелдон Нідл - 21 жовтня, 2014

7 Muluc, 7 Tzec, 11 Ik

Selamat Balik! Ми приходимо з дуже сприятливими вістями! Щоб завдати поразки темній кабалі законні аспекти наших програм Земних союзників здійснюють успішні вторгнення. Як суди загального права, так і статутні суди погоджуються, що сучасний де-факто уряд США знаходиться в глибокому боргу і не може проголосити банкрутство, щоб зберегти його колишні активи. Замість цього, "корпорації" США і його головному союзникові, Федеральному Резервному Банку, треба відмовитися від будь-яких активів до їх найбільших кредиторів і піти на спеціальне керування майном банкрута. Ця дія - незабаром докінчить обидва об'єкти, які довго маскувалися як законні федеральні установи. Кінець цього ряду махінацій - остаточно дозволити нашим союзникам взяти загальний контроль над обома установами. В результаті цих подій, ми чекаємо фінансування ряду програм процвітання, ревальвації і глобального скидання валюти. В потрібний час, може бути оголошена NESARA разом з повним мораторієм на уряд США. Ми погодилися з нашими союзниками відносно того, хто має очолити тимчасовий уряд США і політику, яку їм треба проводити в життя.

Це має велике значення до усього, що стосується різних перекручувань, які зараз охоплюють Африку, щоб привести до безпечного рішення. Однаково необхідно, щоб відповідальні за ці лиха були заарештовані. Як тільки ці ледащо будуть належним чином ізольовані, тоді можна успішно реалізувати новий державний і економічний устрій. Ми проводимо довгі розмови з нашими різними союзниками не лише по проблемах, які відбуваються в Африці, але і по тим, які нещодавно з’явилися з розвивающимися націями. Розробляються гуманітарні проекти, які полегшать теперішні труднощі і дозволять більш компетентному керівництву продовжити проекти, які почнуть вирішувати і творчо досягати успіху в усіх сферах. Вода, санітарія, проблеми працевлаштування і безліч взаємозв'язаних проблем необхідно пом'якшити. Існують технології, щоб допомогти цим націям у будівництві складної і сучасної інфраструктури. Процвітання - більш ніж гроші. Швидше, це представляє здатність закінчити те, що колоніалізм ледве почав.

Ваші глобальні суспільства треба реструктуризувати. Кожна нація вимагає достатньої інфраструктури для її населення, щоб насолодитися життєздатним існуванням. Страждає не лише людство, а і флора і фауна Гайї швидко руйнується і втрачає різноманітність. Цього не можна терпіти. Ми прийшли дуже давно і побачили, як життєво важливо це - сконструювати довкілля, яке заохочує як різноманітність, так і засоби для існування, які не потребують зусиль. Ваше завдання - бути опікунами сонячної системи. Ми живемо скромно в життєздатній і технологічній утопії. Тут, ми контролюємо і допомагаємо екології залишитися життєздатною і стійкою. Ми виконуємо духовну церемонію і ритуали, які ведуть до необхідних змін і гарантують, що різновиди не загинуть. Ми консультуємося з елементалами, призначеними кожному різновиду. Ми присвятили себе, щоб наші домашні світи залишалися пишними, прекрасними і життєздатними для усіх Істот в кожній екосистемі, яку забезпечує домашній світ.

Отже тут наша місія ділиться три на частини; перша майже завершена. Це гарантувати, що це царство вигонить темряву і підготувати його до повної свідомості. Друга частина - охороняти нове управління і зростаюче процвітання. У правильний момент, ми маємо приземлитися і представити вас вашим наставникам. Потім, ви подивитеся глибоко в свою душу і підготуєтеся до того, що дасть вам Кристалічна Світлова Камера - повної свідомості. Остання стадія - фактичне транспортування вас у ваше призначене місце у великому ряду Кристалічних Міст. Одного разу там, ви підете з вашим наставником, і коли буде доречно, ввійдете у вашу камеру і ініціюєте трансформаційну триденну поїздку. Коли ви з'явитеся, ви випробуєте від семи до десяти днів навчання, для запуску вашого повернення до повної свідомості. Потім ви по суті, станете повністю свідомою Істотою. Вам треба колективно застосувати свої таланти і створити як нове галактичне суспільство, так і нову зоряну націю.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо сьогодні з дуже благословенними новинами! Темна кабала, яка довго була при владі, остаточно зникає. Партнери, які представляють багато священних суспільств і древні сім'ї, досягли точки, де темрява більше не може підтримувати свою опозицію до Світла. Ці благословенні індивідууми тепер використовують ряд ключових законних рішень і належних фінансових труднощів, щоб змусити темряву відкрити ті фінансові канали, які вони довго блокували. Ці благословенні події означають, що гроші ряду наших гуманітарних трастів зараз можуть поширюватися глобально. Ми маємо намір інструктувати наших різних партнерів, щоб просувати вперед ті фонди, які потрібні, щоб запустити ряд ключових проектів процвітання. Ці проекти - тільки початок того, що буде. Ми маємо намір використати ці фонди для запуску нової фінансової системи для цієї планети.

Ця нова фінансова система зараз формується. Наші партнери допомогли ряду націй в створенні фінансових засобів, щоб створити нові економіки, і систему, яка відраджує фальсифікацію і іншу аморальність скрізь по цій священній кулі. Ця нова система вирівняна з процвітанням, яке з благословення Графа Сен-Жермена, зараз готове розгорнутися по всьому світу. Цей достаток – покінчить з бідністю, голодуванням, мором і війнами, які характеризували тисячоліття свавілля темряви. Ви зараз входите в час підйому свідомості і зростання усвідомлення про необхідність піклуватися про цю живу планету, на якій ви так люб'язно живете. Вам треба повністю повернутися до вашого опікунства Гайї і щоденного благословення до Небес для вашого життя в фізичності. Ви, мої діти, повернетеся до стану повної свідомості! Осанна! Осанна! Осанна!

Давайте дивитися на ваше майбутнє і благословляти пишність священного Творця. Ви зараз готові почати завершальні кроки поїздки, яку ми уперше почали тисячоліття тому. Ви пробуджуєте і усвідомлюєте великі здібності, які кожен з вас має. Щодня, божественні благословення бомбардують вас, надаючи вам можливість рости вашому новому і менш щільному тілу. Ваш Дух надихається тим, чого досягли Небеса і його грандіозні служителі. Ви будуєте основні принципи, потрібні для нових чакр і щоб нові, вищі енергії текли через вас. Знайдіть хвилину кожен день і просто дякуйте всесвіту за ваші благословення. Небеса люблять бути благословенними. Це - енергія, яку ангели можуть постійно збільшувати. Знайте це і закликайте нас узяти ваші благословення і повернути їх з божественною подякою. Пам'ятайте, що усе - Любов і уся Любов насичена божественним Світлом!

Сьогодні, ми продовжили наше повідомлення! Приходить час для появи багатьох змін. Ви маєте випробувати події, які більшість вважала неможливими. Управління - зміниться. Процвітання стане звичайним. Розголошування - відбудеться. Ви будете перетвореними в повністю свідомих Істот Світла! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge