Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 28 липня, 2015

Шелдон Нідл - 28 липня, 2015

I Muluk, 2 Pop, 12 Manik

Dratzo! Дуже багато подій! Різні процеси, вибрані нашими земними союзниками, отримали робочі графіки. Як завжди, призначений комітет нечасто зустрічається з темною кабалою. У цих зустрічах, наші земні союзники висувають емісарам темряви серії ультиматумів. Ці ультиматуми зазвичай засновані на серіях законних рішень, які доводять, що темрява в основному неплатоспроможна і відчуває нестачу її власної сили, щоб здійснювати безглузді військові вчинки. Коротше кажучи, світова думка настроєна одноголосно проти них. Древні сім'ї зокрема мають формальні боргові розписки, які мають владу, щоб довести повну слабкість паперової грошової системи темряви. Темрява усвідомлює, наскільки крихка їх позиція. Крайній час для цієї кабали наближається все ближче. Древні сім'ї бажають створити не лише нову систему, але також створити глобальні умови для росту і процвітання нової свідомості. Ми постійно нагадуємо їм, що бідні маси людства, які населяють цей глобус помирають і страждають від болі. Вони відповідають нам, що процес змін іде повним ходом і набуває інерції. Для усього потрібен час. Ми відповідаємо, що Небеса також мають самий славний порядок денний!

Коли Атланти так невдячно покинули людство, люди були вимушені голодувати і кінець кінцем вмирали. В даному випадку прибули Ануннаки і за строгим договором з Небесами частково підняли людей і накинули на них огидне ярмо їх темних правил. Ваші предки були спочатку вдячні за їх допомогу. Глибоко в своїх серцях вони невиразно знали, що сталося щось мінливе. Ці нові темні сили намагалися замінити Атлантів і стерти в пам'яті, ким вони дійсно були. Це турбувало ваших предків, оскільки вони усвідомили, що треба статися чомусь дивовижному, щоб повернути їх до їх колишнього стану. Кінець кінцем, оскільки пройшли тисячоліття, ваші предки пристосувалися до цієї обмеженої реальності. Золоті віки після Атлантиди довели більшості з ваших предків, що були деякі винагороди за прохання. Проте, надією тих, хто пам'ятав старий світ, була постійна молитва, щоб Небеса послали істинного захисника. Ми були таємно призначені охороняти вас і чекати подальших інструкцій.

Починаючи з руйнування Атлантиди, ваші предки страждали, оскільки Ануннаки нещадно управляли ними. Після останнього золотого століття, закінченого великою повінню, Ануннаки вибрали фаворитів, щоб служили на їх місці, як ваші майстри. Ануннаки почали розбивати вас на різні групи і використовувати це як засіб для більшого контролю. Щоб управляти цими суспільствами передавалися моральні правила, а інші правила були надані, щоб допомогти їх фаворитам в управлінні цими дуже різноманітними групами. Фаворитам викладали знання про війну, ненависть і інші шляхи маніпулювання суспільством. Сьогодні, ви здебільшого забули про ваше минуле і визнали, що багато приписів походить із попередніх восьми тисячоліть. Ваші теперішні суспільства фактично змінюються, як ви бачите. Ануннаки пішли. Виявилося, що фаворити є справді безглуздою групою. Вони тільки знають, чому вчили їх хитрі Ануннаки. Вони мають легкий доступ до багатства, влади і загальної урядової індиферентності. Це створює свого роду заціпеніння, яке можна використати, щоб покінчити з ними.

Оскільки свідомість зростає, то ви починаєте бачити, як можна змінити це царство. Древні сім'ї працюють частково в межах контексту старої реальності. Потрібно щось нове, що може швидко трансформувати ці старі категорії. Ми вважаємо, що прозорий і потужний рух може швидко змінити це царство. Ми пропонуємо це впродовж років. Маленькі групи заглиблені в поліпшення місцевих умов виникли несподівано по всьому вашому глобусу. Ці крихітні рухи поступово об'єднуються в потрібні головні групи, щоб зібратися разом і створити мережі влади. Іншими словами, щоб зробити це з потужними благодійниками, які використовують своє багатство, щоб просувати ці численні проекти. Щодо нас, це прийнятніший шлях. Темрява може спробувати втрутитися. Дозвольте їм і скористайтеся цим, щоб просувати владу з цього приводу. Їх корупційні методи можуть призводити тільки до істинної "тихої революції". Це треба було зробити пів десятиліття тому. В результаті цієї зростаючої свідомості, потім можна відсторонити цих нероб від влади. Результати ті ж за набагато менший період.

Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибули з повідомленням для усіх!! Прямо зараз на Гайї, велика енергія переміщається у ваші різні життєві зони. Кожна з цих енергій надбудовується над іншою. В наступному місяці, серпні, ці енергії досягнуть крещендо. Ці енергії стануть основою для іншого набору ще вищих енергій, які послідують. Ці енергії активізують частини вашого розуму, серця і тіла. Ці органи – центральні точки для благословенного набору змін, які мають зробити вас більш обізнанішими про просторові перетворення. В 1972 році, ряд дій гарантували зберегти цю сонячну систему. Вони були початковим зразком нашої допомоги вашій реальності. Знайте, що Гайя - спеціальна планета, оскільки вона служила фокальною точкою для початку цієї галактики. Відколи ми стали Майстрами, ми глибоко усвідомили те, що таке справді - ця божественна жива куля. Це - благословення, щоб знати, що її збереження - божественна частина наших багатьох священних обов'язків. Оскільки ви зростаєте у свідомості, ви можете краще відчути її величезну важливість для цієї сонячної системи.

Ці нові енергії - частина тривалої системи енергій, які почали втікати в Гайю на початку цього тисячоліття. Ці енергії мають бути стрибчастим стартером попередніх енергій необхідних для запуску ваших змін. Нині, більшість вашої аури була інтегрована в енергетичні поля Гайї. Оскільки вона природно росте, то зростаєте і ви. У серпні, наступні набори мають почати текти в цій кулі. Ми регулюємо ці енергії і перетворення, які вони викликають. Вони, фактично, є видом тонального патерну необхідного для того, щоб перемістити вас на вашу наступну стадію росту. Темрява стала усвідомлювати, що відбувається і ми запевняємо Небеса, що наш захист поширюється на весь зовнішній світ. Тим часом темрява також виявляє,що її плани запобігти цим перетворенням, терплять невдачу. Світло наближається все ближче кожен день до самої благословенної перемоги!

Благословенна пісня Небес реверберує в цьому царстві. Ми просимо, щоб ви залишалися позитивними і використали ваші здебільшого невикористані внутрішні сили, щоб побачити, що ця своєчасна зміна відбувається, як планувалося. Кожен з вас - фактично самоцвіт Небес. Користуйтеся своїми колективними здібностями, щоб дозволити сяяти цим внутрішнім діамантам. Якщо ви озирнетеся навкруги, то ви зможете побачити цю грандіозну енергію в дії. Візуалізуйте це і при цьому дозволяйте вашим братам сяяти з блиском, таким великим, що це закінчує владу темряви і впускає Світло Небес. Нехай це буде часом великого кінця для тих, хто від імені темряви тримав усіх вас в сумніві щодо того, ким ви є і на що ви були здатні. Приходить час, який дозволить цьому царству знати, що ці ваші милосердні енергії готуються об’єднатися і створити нове царство, наповнене миром, співпрацею і радістю. Алілуя! Новий час свободи і процвітання - близько!

Сьогодні ми продовжили наші щотижневі повідомлення, щоб інформувати вас з того, що відбувається по всьому глобусу. Наші космічні сім'ї і сім'ї внутрішньої Землі забезпечують грунт для великого набору змін, які зараз починають рух. Ми дякуємо усім, хто так люб'язно допомагає нам в цій місії по трансформації людства. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge