Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 21 липня, 2015

Шелдон Нідл - 21 липня, 2015

7 Ik, 0 Vayeb, 11 Ik

Dratzo! Світ почав «розколюватися» на дві великі частини! Темна кабала оскаженіла, заодно невдало працюючи, щоб підтримувати її тисячолітні переваги. Ці звички деформуються силами широкого законного нападу Світла. Є також обмеження, накладені на темряву шахрайськими всесвітніми банківськими мережами. Майже щотижня, темрява пробує створити ситуацію, яка може кінець кінцем призвести до війни. Ці стратегії також терплять невдачу. Фактично, шаблон поступового колапсу - зараз норма для цієї кабали і її багатьох фаворитів. Тим часом, наші земні союзники спільно обговорюють, як краще усього покінчити з цією колишньою групою глобальних владних брокерів. Нова грошова система чекає часу для її формальної декларації. Це проголошення також чекає завершального грандіозного поштовху, який стане упевненим доконаним фактом для Світла. Що тепер відсутнє - доповнення урядової частки цього зростаючого грандіозного альянсу. У багатьох головних урядах, команди зараз організовують потрібне перепризначення в управлінні, яке відновить права людей і дозволить провести серії головних арештів.

Встановлюється період для істинної тихої революції, який дозволить вашому світу повернутися до стану мирної і нечуваної співпраці. Темні щодня тремтять від ступеня прогресу, який стійко здійснюють наші земні союзники. Ця історія все ще здебільшого вам невідома, оскільки її оточує велика хмара темної дезінформації. Ідея - спантеличити маси підтримкою через брехні, що ніщо дійсно не змінилося. Ми дуже бажаємо піднятися вище за цей набір "диму і дзеркал". Ми повторно просимо своїх земних союзників виявити щонайменше частину того, що дійсно відбувається. Їх відповідь така, що ця велика дезінформація допомагає їм, робити вигляд, що ця чудернацька стратегія кабали так чи інакше працює. Це дозволяє їм рухатися вперед в їх унікальній таємній формі і в потрібний час перейти в нову реальність на лідерстві темної кабали. Ми відчуваємо замість цього, що більшість попередніх кампаній можуть працювати так, щоб тримати вас частково "у вузькому колі". Земні сили Світла продовжують непохитно стримувати в основному згубну стратегію, із-за природи того, як діє кабала.

Оскільки ці стратегії рухаються вперед, ми можемо побачити, як Світло має намір відсторонити темряву від влади. Для темної кабали, багатство і влада - усе. Для них, їх здатність бути вільними від законів, які управляють кожним, ще тільки ознака того, наскільки вони важливі для них. В дії, Світло повільно оточує темряву альтернативами, які обіцяють пригнічувати їх. Цей процес, вони обопільно цитують, є тим, яким тільки і може бути завойований потужний ворог. Темрява, у свою чергу, продовжує залежати від стратегій, які прямо зараз здебільшого не працюють. Це, тому що Ануннаки більше не інформують кабалу про дану ситуацію. Фактично, ці колишні повелителі радять земним союзникам з приводу того, як краще усього завдати поразки їх колишнім підопічним. Отже, очікується, що в декілька наступних місяців ця стратегія Світла дасть очікувані результати. Падіння темної кабали є фактично тільки початок. Наше приземлення відбудеться тільки після того, як нове управління і нова фінансова система повністю будуть на місці. Потім станеться ряд подій. Вони встановлять період для вашої зустрічі з вашими наставниками!

Усі ці дивовижні події були частиною передісторії, яка була поміщена в рух Ануннаків. Аннунаки були згодні з Небесами не робити ніяких подальших модифікацій того, що зробили для вас Атланти. Все ж, Аннунаки щиро бажали у відповідний час рішуче змінити вас в спрощених до абсурду людських роботів. Цей робот мав стати їх рабом і дозволив би Ануннакам переміститися у внутрішні круги злого континууму Анчара. Цей план означав, що спочатку темряві довелося зробити ваших предків повністю поступливими до їх команд. Результатом були три золоті віки. Цей процес був невдалим і після великої повені, ви були рознесені по всьому глобусу. Темні повелителі знали, що скоро Небеса мали знову відвідати це царство і звільнити вас від обмежень, накладених повелителями і їх фаворитами. Ми в минулому контролювали цю сонячну систему і особливо, постійно знову відвідували Гайю. У цих візитах, ми стикалися з Ануннаками і повторювали численні декрети Небес, на які ми давно посилалися. Вони говорять про ваше звільнення і повернення до повної свідомості.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Цей світ готовий до самої благословенної події! Давно, Небеса дозволили темному повелителеві управляти цією землею за умови, що будуть ретельно дотримуватися певного ряду спеціальних правил. Якщо б Ануннаки дуже змінили ці договори, то небезпечна ситуація знищила б усе, подібно до брудної води. Ануннаки дотримувалися цих божественних указів і могли переважати над людством впродовж майже 13 тисячоліть. Договір Анчара закінчив цей порядок і приніс мир до цієї галактики. Ми є ті, хто ретельно спостерігав за цими ледащо і чесно повідомляли про будь-які маленькі порушення, здійснювані ними. Зараз ми знаходимося в самому священному часі, який дозволить кожному з вас в останнє досягнути реальності, яка має бути наповненою миром, свободою і процвітанням. Це буде час, коли ми зможемо вільно ходити серед вас. Навіть зараз, набагато легше допомогти вам, ніж раніше!

Зростаюча енергія свідомості формує реальність, в якій ваш сконцентрований центр може по справжньому досягти чудес. Кожна реальність має енергію, яка зазвичай дуже слабка. Користуйтеся своєю додатковою здатністю фокусуватися, як інструментом досягнення цілей. Підвищені кількості духовної сили можуть за короткий період часу привести вас до успіху. Щоб зробити це, покиньте усю негативність і розлад. Майте на увазі, що кожна така вправа вимагає не лише фокусування, але і багато внутрішньої проектованої позитивності. Виростіть цей актив усередині вас, забезпечуючи спокійну і корисну енергію. Це має бути основою для того, що ви маєте намір зробити. Як тільки ви відчуєте себе позитивно і духовно сильним, починайте займатися щоденно, щоб проектувати цю енергію. Оскільки деталі ваших позитивних проектувань ростуть, ви зможете почати бачити, як ці візуалізації дозволяють вам змінити вашу реальність. Потім, подібно до спалаху блискавки ви маєте досягти успіху!

Ви живете, благословенні, у віці, який знаходиться в дуже важливому пункті перемикання від зла до Світла. Численні події здійснюють надії. Ці події швидко змінять те, якою ви бачите цю, все ще обмежену реальність. Священним пунктом є те, що ми разом розвиваємося і отже дозволяє вам досягти успіху. Скористайтеся цим і використайте ваші власні позитивні енергії, щоб прискорити цю зміну. Станьте навіть обізнанішим про захоплюючі можливості і приєднайтеся, приймаючи вашу власну версію цієї візуалізації для того, щоб перемістити це царство в нову еру Любові і Світла! Разом, ми маємо здатність дуже посилити дії, які наші земні сили Світла візьмуть, щоб забезпечити свободу, мир і процвітання, яке ви так справедливо заслуговуєте. Ми маємо намір щоденно відкривати засоби, щоб допомогти вам в цих найбільш благословенних подіях. Разом, дорогі, ми переможемо!

Сьогодні, ми продовжили надання вам повідомлень, що окреслюють те, що відбувається зараз! Скрізь на цій священній кулі, індивідууми збираються разом, щоб перемістити владу темряви і зіштовхнути їх на узбіччя. Роботи ще багато. Проте, час свободи і перемоги - дуже, дуже близько! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge