Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 14 липня, 2015

Шелдон Нідл - 14 липня, 2015

13 Men, 13 Kumku. 11 Ik

Selamat Jalwa! (Будьте у вічній Радості!) Ми прийшли в цей день з більшими новинами про те, що відбувається навколо вас. Складний процес становлення нової фінансової системи просувається вперед в своєму власному темпі. Банк Розвитку BRICS уже діє і відкритий для бізнесу, як і Китайський AIIB. Вони - тільки начала того, що прийде. Діяльність потребує встановлення Глобальної Ревальвації Валюти (GCR), яка також готова для обнародування. Необхідна підготовка - доставка всесвітніх фондів процвітання. Цей процес зараз обговорюється між нашими земними партнерами і нами. Планується почати успішне постачання ряду початкових гуманітарних фондів. Ця процедура добре рухається вперед і ми чекаємо, що ви незабаром побачите деякі результати. Крім того, ми тепер придумуємо шлях, яким ми можемо втрутитися, коли це буде потрібно. Ми вже таємно стежили за рядом трансферів фондів і виявили, як ми можемо, якщо потрібно, гарантувати успішні постачання. Кабала, фактично, вичерпала весь свій час для подальшої затримки результату, очікуваного Небесами.

Ці перші кроки у напрямі процвітання і нового управління мають велике значення для повного плану прийнятого декілька місяців тому нашими земними союзниками і нами. Ця операція дійсно загрожує нелегальним і прихованим шляхам, якими діє ця глобальна фінансова система. Не можна бути толерантним до цього повільного шляху перетворення старої і надзвичайно маніпульованої фінансової системи. Ми зараз розглядаємо і обговорюємо серії шляхів, як примусити кабалу встановити нову систему. Кабала планувала ряд зустрічей, щоб частково поліпшити деякі з дефектів існуючої системи. Ця додаткова мозаїка залишається неприйнятною. Тому необхідно дослідити, як може бути замінена ця обтяжена боргами система. Американський режим де-факто непохитно так чи інакше підтримує цю злочинну систему і користується своєю владою, щоб налякати потенційних опонентів. Ця позиція слабшає, оскільки цей на вигляд сліпий режим пильно вдивляється в своє близьке майбутнє і бачить, наскільки дійсно катастрофічна ця безглузда політика. Зараз є рух, щоб змести цей страхітливий режим з дороги.

Як ви можете бачити, ми починаємо грати більш активнішу роль. Наші земні союзники підтримали позицію, що ця революція стосувалася строго їх. Ця тиха революція відбувається тому, що ми перешкодили кабалі почати глобальний "наступ" на сили опору. Це дозволило багатьом в коаліції Світла відновити ряд письмових свідчень під присягою, які зробили можливими дії, як тільки починається їх прояв. Наша позиція у всі часи - представити більше добра. Альянсу з нашими земними сім'ями і різними відданими індивідуумами закидали свого роду фракційність, яка проникає завдяки необхідним межам в тому, як наші земні союзники наближаються до свого випуску. Донині, ми підтримували відносно нейтральну позицію відносно того, як нам продовжувати. Нас інструктували Небеса, щоб встановити деякі крайні терміни. Це ми маємо намір зробити. Відбудеться ряд постачань. Ми маємо намір побачити їх успішну доставку. Це зайняло занадто багато часу для встановлення належного графіку, який би належним чином усі виконували. Наша мета – зробити все, що потрібно, щоб просуватися швидко до головного сценарію приземлень.

Останнім часом, ми коротко обговорювали дещо з вашої древньої історії. Спочатку, це була стандартна процедура колонізації Галактичної Федерації. Ми гармонізували глобальну екологію, заснували резиденцію у Внутрішній Землі і готувалися перемістити людське населення в це нещодавно завершене царство Внутрішньої Землі. Спірне питання було в тому, як бути з Атлантами. Зоряні нації Плеяд були тривалий час центром для багатьох стадій Галактичних Воєн. Інші були в поясі Оріону. Найбільші сутички відбувалися у цих двох місцях. Багато хто з перших колоністів Атлантиди були тими, хто прийняв дивний метод для вирішення певних проблем з темними Анчаріанцями. Вони - вид, який співпрацював з темрявою. Ця методологія дуже суперечила плану, придуманому нашими глобальними консиліумами. Цей перелом настав, коли Атлантида вирішила вимагати контролю над зовнішніми царствами. Цей раптовий незаконний напад змусив глобальні ради відмовитися від міграції до Внутрішньої Землі. Отже, ви були залишені жити в цьому скрутному становищі для пристосування до нюансів цих зовнішніх царств.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли до вас у кінці великої милостивої битви серед тих, хто дуже бажає змінити суть цього темного царства. Було багато дискусій відносно порядку введення головних фондів процвітання. Додано до цього - вибір часу так званої ревальвації (RV) фондів, передусім з Іраку і В'єтнаму. Розглядалися різні стратегії і результат був досягнутий. Цей процес проявиться на майбутніх тижнях. Ми чекаємо в радості, щоб побачити результати цих дій. Наші космічні брати зараз більше, ніж коли-небудь, готові допомогти нам у встановленні часу для цих подій. Ми маємо намір користуватися вашою дивовижною позитивною концентрацією, щоб гарантувати, що ці найбільше потрібні події дійсно відбудуться згідно з цією новою часовою діаграмою. Ми благословенні і щасливі, що Небеса продовжили просувати ці грандіозні пакети процвітання до кожного з вас. Ми також дякуємо усім, хто присвятив свої життя цим найбільш благословенним подіям!

Раніше цього часу, ми спостерігали, як Ануннаки створити велику повінь, а потім вода повільно відступала. Те, що залишилося, - було жахливим часом, в якому більшість з людства загинула. Небагато тих, хто вижив - повільно відновлювалися. Прийшли Ануннаки і почали інструктувати цих вцілілих, як краще усього відновитися. Працювали великі мережі, якими людство говорило один з одним і з Ануннаками. Було потрібне особисте оновлення. Ануннаки спустилися і перетворили людство на їх "власність". Ми, благословляємо тих, хто опирався. Це був початок духовного конфлікту на багато тисячоліть. Поступово, чисельність духів зростала. Проте, темрява і багато її фаворитів залишалися домінуючими. Нам сказали, що нашим завданням буде вести і заспокоювати людство. Настане час, коли зростання Світла буде тріумфуючим! Цей момент нарешті приходить!

Ми знаходимося в цьому часі і відчуваємо благословення Небес. Світ починає змінюватися. Багато знаків роблять це очевидним, що ця велика зміна є благословенно близько. Зосереджуйтеся, дорогі, на цьому звільненні! Сили працюють, щоб змінити цей глобус. Муки темряви залишаються. Вам здається, що Світло є, але мерехтить. Фактично, це - благословенне світило Бога, яке включиться на повну. Формуються речі, які мають гарантувати це. Час темряви закінчується на цій дуже спеціальній кулі. Приходить момент для грандіозного втручання. Цей світ був розщеплений надвоє занадто довго. Настає момент для об'єднання. Як вашого простору, так і духовних сімей. Вони щодня оточують ваш глобус. Це благословенний момент перед тим, як темряву відкинуть геть від вас. Це наймилостивіше відділення гарантує вам вашу свободу і ваше процвітання. Отже будьте готові радіти і відчувати цей прекрасний сенс свободи. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили наш короткий огляд того, що відбувається у цьому світі. Настає час для грандіозної зміни, яка штовхне вас, з Любов'ю, в нове царство. Численні події відбуваються все ще таємно, які назавжди змінять це царство і возз'єднають вас з вашою сім'єю у Внутрішній Землі (Агарта). Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge