Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 4 серпня, 2015

Шелдон Нідл - 4 серпня, 2015

8 Cib, 9 Pop, 12 Manik

Dratzo! Ми прийшли знову! Весь світ робить успіхи. Продовжують нагромаджуватися вердикти проти темної кабали. Найголовніша фракція, військові всього світу піднімають цей темп. Їх завдання – зібратися разом і фактично сформулювати план для арешту на вищих рівнях в уряді, банківській діяльності і в суді. Тим часом, ті, хто в середині цієї темної кабали, хапаються за останню соломинку, серії міжнародної торгівельної співпраці. Ці асоціації - фактично модифікована версія їх "нового світового ладу". Ці підроблені договори мають бути козирем завдяки приходу NESARA і серій подібних заходів у всьому світі. Коротше кажучи, схеми темряви фактично ілюзорні. Скрізь, союзники древніх сімей повністю готові відкинути ці незаконні договори. Поки це відбувається, ряд нових глобальних фінансових установ повільно починають розправляти свої крила. Новий банк BRICS і Китайський AIIB починають урізувати призначення, виділені кабалою для торгівлі і розвитку. Відбувається глобальний процес, щоб показати, наскільки велика потреба в завершенні розвитку інфраструктури.

Найголовніша частина – прогрес змушує об'єднатися військових всього світу з багатьма проектами земних союзників. Нині, військові чекають закінчення ряду судових справ, які нададуть їм конституційну причину для масивного втручання в національні справи. Приклад – американська міжусобна війна 1860 року, яка кінець кінцем призвела до вбивства Президента Лінкольна в 1865 і була продовжена кабалою дивною реорганізацією американського уряду в 1871. Усе розпочалося спокійно з приходом Громади Пилігрімів в 1820. Засновники кабали в 1770 і 1780 роках шукали засоби, щоб повністю здійснити їх зростаючу владу, оскільки Америка стала нацією. Вони відчували, що повна міжрегіональна війна з рабством є шляхом, щоб ізолювати їх ворогів в уряді і досягти контролю над АМЕРИКАНСЬКИМ урядом. До 1913 це призводило до серій змін, які відкрили шлях їх програмам до повної перемоги. Це агресивна частина темної кабали, яка в середині 1960 років стала "сильними цього світу" в Америці.

Це група аморальних нероб, яка є головною фракцією, якій завдають поразки наші земні союзники у всьому світі. Подібно до їх попередників 18-го століття, вони думали, що мають залишитися всемогутніми впродовж століття або більше. Втрата їх повелителів, Ануннаків, в середині 1990 років залишила їх відкритими для поразки. Те, що сталося на початку нового тисячоліття було їх стратегією, щоб запобігти їх кончині. Наше прибуття в 1990 роках і сила, яку ми застосували, щоб протистояти цим серіям швидких ударів, залишили цю кабалу виснаженою і не в змозі повністю охопити те, що їх очікує. Це забезпечило засоби для наших союзників, щоб перегрупуватися і розпочати їх власну контратаку. Результати минулого десятиліття є доказом того, що має незабаром статися. Темна кабала дрейфує і використовує кожний метод, який працював на них перед тим, як їх покинули Ануннаки. Темрява бачить, як один секретний провал, швидко повторюється в іншій частині світу. Це вершина жахливої потреби в новому наборі глобальних реальностей, які примушують світ вимагати від кабали завершального визнання своєї поразки, яка дозволить провести ревальвацію ряду позначених ключових валют, як предтечу до глобальної ревальвації і кінця паперових грошей.

Для вас, цей час може здаватися часом надзвичайних розчарувань. Ми просто просимо, щоб ви дозволили йому йти і рефокусувалися на позитиві. З’являються багато подій, за які частково відповідальні наші зв’язківці. Ця нова реальність забезпечить вас свободою і процвітанням, яке дозволить вам досягти тих речей, про які ви і не уявляли. Ми дивимося на ваше глобальне суспільство і бачимо, що воно знаходиться в середині великої зміни. Зараз формуються події, які обіцяють нарешті зруйнувати кабалу і з’єднати цю реальність. Як було заявлено раніше, реальна революція не може передаватися по телебаченню. Це буде серія подій, які швидко з'являються і швидко впливають на наступну низку подій. Ці речі спочатку вас приголомшать. Для багатьох, вони будуть радісними. Розслабтеся і знайте, що ці події дуже близькі до прояву. Будьте завжди готові зробити вашу частину в цьому великому приході свободи і процвітання. У правильний божественний час ми готуємося з’явитися, що дозволить маніфестувати ваші завершальні перемоги! Будьте упевнені і знайте, що збираються відбуватися хороші речі!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ця реальність переміщається в межах зростання свідомості. Щодня, прибувають великі енергії від центрального духовного ядра. Кожен день, ці енергії зростають. Вони впливають на вашу ауру і кожну вашу чакру. Ми вражаємося тому, як ці енергії поступово трансформують ваше тіло і висловлюють внутрішнє Я, яке вам доводилося захищати починаючи з вашого дитинства. Знайдіть час щодня, дорогі, щоб подивитися на ці зміни і дозволити вашим духовним опікунам пояснити, що вони значать. Оскільки ці повідомлення просочуються, то ви бачите формування історії. Ці зміни - просто один з шляхів, якими благодатний Творець перетворює вашу фізичну суть і дозволяє вашому внутрішньому Я виходити вперед в радості. Заявляйте, ким ви є! Нехай ці теми трапляються і користуються цікавістю, щоб шукати, що за ними. Оскільки ви робите історію, яку ви чуєте, - то вона набуває глибокого значення. Це попередній перегляд, ким ви маєте стати.

Цей рух до повної свідомості - змінить вас. Світ, в якому ви живете, також трансформується. Ті, хто управляв цією кулею починаючи з вашого руху в обмеженій свідомості втрачають свій шлях. Скоро, ця зміна зруйнує це царство і підготує всіх нас, щоб прокласти шлях до нашої вічної мрії. Ми насолоджуємося цим, оскільки тільки дуже небагатьом з нас дозволено зробити цю найбільш духовно досконалу поїздку. Падіння цих страшних бар'єрів – покінчить з довгим періодом людства, який закривав вуаллю погляд на Небеса і нескінченною кількістю чуток, що не припиняючись друкується темрявою. Ви маєте бути вільними, щоб бачити і чути Правду. Усі брехливі байки, які ви знаєте, будуть замінені фактичними подіями. Ви остаточно почуєте грандіозні повідомлення від грандіозних пророків Господа Бог. Ці речі збуджують нас і ми знаємо велику відповідальність, дану нам Небесами. Ви маєте нарешті відчувати священні і милостиві благословення Небес. Алілуя! Алілуя!

Ми радісно готуємося до ваших уроків. Ті, хто так безвідповідально правив вами – вами маніпулювали. Це неправильне керівництво буде трансформовано. Великий Господь Бог надсилає славні енергії!! Це буде фоном для того, що ми маємо сказати. Ми маємо в нашому володінні спеціальні інструменти, які покажуть вам, яка була дійсно історія і чому. Ми надамо вам всього дев'ять уроків. Кожен урок спланований так, щоб нести велику моральну історію. Ці історії навчать вас новому способу вивчати ряд священних моральних істин. Усі всесвітні релігії, в їх ядрі, паралельні одна до одної. Відмінності штучні. Великі історії були змінені силоміць і використані, щоб відділити вас від ваших братів. Це час для єдності. Це - час, щоб усі побачили, як велика правдиво сказана історія може об'єднати, замість того, щоб відділяти вас один від одного. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжували свої щотижневі повідомлення. Будьте готові любити і приймати кожного! Будьте готові пропустити будь-яку нелогічну ненависть і бути одним цілим в цій великій єдності. Багато чого готове статися! Це царство дійшло до прірви і час прибуває, щоб знову перевстановити себе. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge