Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 28 лютого 2017


Шелдон Нідл - 28 лютого 2017

9 Ix, 17 Zac, 13 Caban

Dratzo! Стає цілком зрозумілим жах цього моменту. Ті, хто тривалий період боровся і завдав поразки темряві і її всюдисущим фаворитам опинилися в дуже важкому становищі. Викривається і виявляється готовність темряви до відновлення. Це царство готове до найбільш нищівного удару. Світло знало від початку, що мало прийняти спеціальну стратегію, щоб гарантувати його повну перемогу. Цей час тріумфу поряд. У цьому випадку, темрява буде захоплена несподівано. Дуже давно, Небеса послали вперед воїнів Світла з єдиною метою. Вони повинні були змусити темряву відчути, що вона справді відповідальна за це священне місце. Зараз цей план таємно підготовлений і з фаворитами темряви покінчено! Ці непотрібні суб'єкти знаходяться в шоку, оскільки вони залишилися без допомоги. Настав час Світла потурбуватися про них. Настав час обіцяного моменту свободи. Час, щоб покінчити з темними віруваннями, які дозволяли ненависть і відділення, щоб управляти вами. Час, щоб жити в Гідності і Любові. Це – священний момент, щоб єдність життя стала центром діяльності. Нехай усе буде так!

Ми прийшли закінчити те, що Світло почало 13 тисячоліть тому. Темрява отримала свій тимчасовий момент і це швидко перейшло в зарозумілість і тиранію. Ця недоречна суміш зараз закінчується. Її останні сліди швидко зникнуть, як страшний сон. Ми охоче рухаємося вперед осмисленим способом, щоб гарантувати, що темрява закінчується. Атланти і їх рід правили занадто довго. Темрява почала думати, що декрети Небес можна відбити тільки однією упертістю. Виявляється, це – брехня. Фактично, це був дивний підхід, який мав стати їх найбільшою слабкістю. Зараз – занадто пізно. Ми прийшли подібно до Ангелів вночі і розриваємо відносини з будь-ким, хто дуже повірив в могутність їх глибоких і непристойних думок. Це буде подія, яка настане несподівано і вб’є будь-кого, хто бажає затримати неминуче. Це буде момент для приходу нового часу. Він настане тоді, коли усі остаточно сприймуть цей грандіозний момент тріумфу!

Будьте єдині, дорогі Друзі, в цей божественний час перемоги. Темряві треба відчути, що вона створила зовнішній вигляд її старої реальності. Фактично, це тільки міраж. Старі шляхи назавжди зникнуть і подібно до загальновідомого коротуна не зможуть коли-небудь повернутися знову. Це зайняло занадто багато часу у темряві, щоб усе з'ясувати. Зараз вона повинна відректися від престолу з рядом вивчених уроків і з новим, доброзичливішим відношенням. У цьому методі, можна почати бачити її основні помилки і бути готовими побачити те, що буде милосердною частиною цієї нової реальності, реальності, заповненої до краю Любов'ю і Світлом. Це буде тим часом, коли древня Лемурія може повернутися до божественних цілей існування, обіцяних божественних опікунів Гайї. У цьому священному царстві ви маєте виправити те, що Атланти так зіпсували. Дійсно, це буде "другий шанс" людства. Це відбудеться тоді, коли ця спеціальна сонячна система досягне умов, що давно передвіщалися стародавніми народами.

Ваш новий світ буде відмічений надлишком нових речей. Він буде наповнений Любов'ю і Світлом. Уроки дуальності мають поступитися доброзичливій єдності. Старі тиранії будуть замінені новими задоволеннями. Це божественне царство буде царством, де більше не буде смерті і її наслідків. Це буде земля священної єдності і суверенних задоволень. Світ звільниться від війни і погасить старі темні почуття. Це буде земля, де мешкає божественне людство і живе в чудовому місці здійснюваних мрій. Ми народилися на такій землі. Ми прийшли сюди надати це вам. Багато ночей ви уявляли це дивовижне місце. Проте, майбутня реальність – це не мрії, а істина! Ці дива даються нам нашою природною індивідуальністю. Це те, що ми маємо намір повернути вам. Це царство наповнене спеціальним галактичним суспільством і його священні закони для того, щоб показати вам, як працюють ці дива! Наша божественна мета – маніфестувати це в сучасному стилі і доставити вам усе, у тому числі, і його чарівні технології.

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли в цей найхоробріший день святкувати новий приплив свідомості. Щодня, Дух дає нам новий подарунок. Цей подарунок символізує нові енергії і священні вібрації від Небес. Божественне повідомлення небес для нас – люб'язно прийняти ці нові вібрації. Вони надають нам можливість прийняти наше приховане богослов'я і навчитися визнавати усе, що дозволяє нам дійсно відчувати це в кожному аспекті, як зростаючу частину наших сутностей. Це ці нові енергії, які є простим ключем до нашого духовного росту. Людство не було таке благословенне до цього часу. Вам, людям, потрібно зрозуміти вашу долю. Багато хто з вас уперто залишається на своїх шляхах і продовжує відмовлятися від того, що зараз роблять Небеса, щоб дозволити кожному з вас прийняти благословення. Проте, ви вчитеся звільнятися від ваших старих сприйнять і бачити, що пропонують вам Небеса. Ми більш за все вдячні за численні недавні зміни. Алілуя! Алілуя!

Ці декрети трансформують це зовнішнє царство. Кожен аспект цих священних декретів, на який ви реагуєте, допомагає надавати вам безупинний набір спеціальних благословень. Ці благословення допомагають здійснити ряд серйозних змін, які зберігають Життя на Гайї. Нас засмучує те, що ми з прикрістю спостерігаємо, оскільки здається, що кожна форма екосистем призначається для великого і небажаного зникнення. Цей жах зараз усувається дивовижним шляхом, оскільки ви швидко змінюєтеся. Багато хто з вас глибоко сприйняли пом'якшення того, щоб зійтися врукопашну з тим, що вам треба зробити, щоб змінити багато з того, що сталося в минулі п'ятдесят років. Ще раз, це є у вас, колективі і формі надії, яка швидко з'являється. Зараз здається, що ви готові витягнути гуманнішу форму м’якої взаємодії з вашим довкіллям. Воно формується спокійно, оскільки ви приймаєте нову перспективу вашого відношення з природою.

Нескладно зробити висновок, що ви швидко показуєте нам свою глибоку турботу про цю планету, ваш славний домашній світ. У недавньому минулому здавалося, що ви були в повному альянсі з безславними темними і ганебними людськими руйнівниками, фаворитами цього царства. Виявляється, що ви були так чи інакше тільки в декількох нещасних моментах від повного зникнення усього життя на зовнішньому царстві Гайї. Ми з великою вдячністю приймаємо цей дивовижний поворот. Наше найглибше бажання в тому, що це триває і що це досягає навіть більших масштабів, оскільки ви рухаєтеся все ближче до вашого пункту повної свідомості. Цей процес – подальше свідоцтво того, як ваші нові сприйняття позитивно впливають на це царство. Ми чекаємо наших космічних наставників, які справлять велике враження на вас. Вітайте майбутні часи і те, що зараз Дух створює для вас. Знайте, як ви перетворюєтеся і будьте готовими прийняти як ваш зовнішній світ, так і сусіднє царство Агарти! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили свої щотижневі повідомлення, які пояснюють зміни у вашому зовнішньому царстві. Ви на грані подій, які мають надати вам свободу, процвітання, суверенітет і повернення повної свідомості. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge