Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 21 лютого 2017


Шелдон Нідл - 21 лютого 2017

2 Manik, 10 Zac, 13 Caban

Dratzo! Зараз темп ефективний і уповільнений, але стійкий. Процеси продовжуються так, що безпека знаходиться вище постачання. Ті, хто представляє стару кабалу вперто борються і роблять ряд неспокійних тривалих затримок. Ця стратегія повертає наших союзників до обережнішого ставлення. Ми нагадуємо, наскільки темряві подобається складність. Це остання позиція цих темних сил і останній засіб подальшого відстрочення нашої стратегії. Все ж частина нового графіку незабаром досягне успіху. Зараз вимагають нашої уваги ряд старих питань. Усі інші шляхи будуть повторно відкриті. Темні фаворити будуть остаточно заарештовані і їх діяльність стане відомою і постане у справжньому світлі успішна реальність. Доти, ми просимо вас бути терплячими. Ваша грандіозна нагорода близько, щоб скористатися її благами. Ті, хто був при владі так довго, незабаром будуть переможені. Хоча наш прогрес був повільний, проте успішним. Це корумповане і тиранічне, нелегальне управління стискається. Новий час майже тут!

Дивовижний сценарій готується для нової глобальної фінансової системи. Він справді вартий його теперішньої і таємної природи. Продовження поточної операції таким особливим шляхом гарантує його повний успіх. Нині, ми чекаємо ряд ключових кроків, які все ще треба анонсувати. Як тільки ці завдання будуть закінчені, ми підходимо до остаточного припинення існування Федерального Резервного Банку. Цей один головний крок узаконює нову золото-підтримувану глобальну грошову систему! За цим, ряд сміливих рухів зможуть підтримувати поширення нових валют, підтримуваних Казначейством. Нова валюта тільки закінчить справжню владу паперових грошей. Ми чекаємо з нетерпінням кроків, які призведуть до цього найбільш бажаного і необхідного процесу. Потім, буде легше створити умови для постачання. Це у свою чергу дозволить нам поширювати всесвітнє процвітання. Воно також дозволить нам здійснити ряд важливих пропозицій до Паризького договору минулого року.

Зараз відбувається боротьба між останніми залишками темних фаворитів і тими, хто представляє сили Світла. Це боротьба, головним чином, за вашу свободу і боротьба з тими, хто так чи інакше бажає утримати цю нову реальність в дивному почутті постійних змін. Ця боротьба існує тільки тому, що сили Світла все ще сумніваються в його пророкованій долі. Коли нарешті цей затяжний сумнів закінчиться, тріумф Світла гарантований. Ця операція почалася, як щось подібне до операції "журавель в небі". Її успіх – подібний до Голлівудської історії. Іншими словами, союзники Світла все ще не володіють владою. Те, чого ми бажаємо, щоб різні елементи Світла визнали його дивовижну владу. Цей зовнішній світ може все ще не вірити, що сталося. Ви є тими, хто попри всі незгоди створили справді велику перемогу. Використайте цю нещодавно придбану владу, щоб визнати, ким ви є. Будьте хоробрі і мудрі. Нехай усі знають, що ви розумієте, що відбувається на цьому грандіозному глобусі!

Зараз ми маємо начала нової енергетичної структури, яка створить де-юре Республіку і після цього нового впорядкування, NESARA. Будьте горді з того, що ви все це можете отримати. Темряві призначено опинитися на смітнику історії. Старе царство фактично закінчилося і з’являється нове і дивовижне розуміння цієї реальності. Не легко звільнитися від неспокійного і жахливого минулого, але усередині вас є шлях до нового світу. Давайте ввійдемо разом в поширювану яскравість цього нового Світла і Любові. Старі темні шляхи зазнали краху. Візьміть цю владу за руку і дозвольте їй бути. Ви покінчили з старою тиранією. Будьте кмітливі. Йдіть за мудрими указами Майстрів. Підніміться і будьте вільними! Ви – ті, хто страждав у тиші і боялися визнати вашу владу. Відкладіть це і поводьтеся як переможець. Будьте вірні цьому і зробіть ті справи, які доводять дивовижні межі вашої влади. Це час для масових арештів і формального оголошення Республіки NESARA! Підніміться і будьте суверенними, успішними і вільними!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Цей час особливо доречний для установки різних благословенних елементів, щоб відбулася глобальна ревальвація. Це – священне завдання для всіх, щоб зібратися разом і використати наші різні бачення, щоб гарантувати, що відбувається найнеймовірніший набір вірувань. Ми потребуємо події, щоб маніфестувати, щоб довести святість наших об'єднаних зусиль. Дуже давно, ми об’єдналися і обіцяли один одному, що наша взаємна віра була дійсно реальною. Зараз нам треба довести це один одному. Це царство вже показало владу, яку ми спільно маємо. Потім, нам треба продовжувати так, щоб відбулася глобальна ревальвація. У цьому процесі надії і радості, ми можемо породити колективну сміливість, яка швидко введе цю божественну еру. Отже, це правильний час, щоб закінчити усі наші гіпотези і маніфестувати нову священну реальність.

Отже, життєво важливо, щоб ми користувалися нашим позитивним баченням, щоб створити реальність, яка остаточно дозволить статися багатьом глобальним подіям. Скористайтеся нагодою, щоб викликати радість і таким чином дозволити нам всім випробувати процвітання, суверенітет і інші речі. Дозвольте нам разом трансформувати цю реальність. Цей час призначається для чудес і видінь. Темрява відслужила своє. Зараз її потрібно виключити. Цей світ більше не може тривати в його поточному стані. Скоріше, це – момент для вашого істинного звільнення. Цей глобус повстане до безпрецедентних розмірів. Не можна просити кульгавих гарантувати винагороду сліпим. Об’єднайтеся мої Діти! Пред’явіть вимоги до тих, кому завдано поразки. Опублікуйте обіцянки Небес. Усвідомте у вашому серці, ким дійсно ви є і об’єднайтеся, щоб отримати це священне благословення.

Як раніше заявлялося, це час для божественної дії, дії, яка здатна трансформувати це зовнішнє царство і забезпечити виконання божественного проекту змін, щоб поховати тиранію. Гайя розуміє, що відбувається і щиро бажає підтримувати тиху революцію, яка піднімає потенціал людства. Людство досягло пункту, де огидні шляхи кабали стали відомими усім і кабалі завдано поразки. Це Світло потребує Любові, щоб підніматися і належної винагороди за його звитяжні позиції. Цей вік займається створенням кроків якраз перед розголошуванням і зміною типу мислення Гайї назавжди. Людству треба знати, де воно знаходиться зараз і точно, куди воно зараз прямує. Ми благословляємо це і готуємо вас до того, що буде вашою прекрасною долею. Попереду у вас – серії подій, які дозволять вам знову жити серед ваших духовних і космічних сімей.

Сьогодні, ми продовжилися наші щотижневі глобальні повідомлення. Ви на грані нового часу для людства, щоб кувати можливість випробувати те, що ви так довго уявляли і нарешті бути вільними від боргів, які ви наслідували. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge