Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 7 березня 2017


Шелдон Нідл - 7 березня 2017

3 Imix, 4 Ceh, 13 Caban

Selamat Jalwa! Усе йде надзвичайно добре. Темрява отримує психічну травму, оскільки очевидно, що її передбачувана перемога швидко згасає. Темна кабала зараз влаштовує марні перегони, щоб так чи інакше зберегти те, що все ще відвертає увагу. Це подібно до раптових бризок кислоти, які несподівано додані до суміші. Корпорація США – розпадається, оскільки зрозуміло, що нова Республіка NESARA знову з’являється на всесвітньому горизонті. Темна кабала може зараз побачити неминуче зловісне передвістя. Її старі шляхи закінчені і «стара гвардія» зараз чекає свого затриманого покарання. Незабаром з’явиться Істинна Конституція з багатьма потрібними виправленнями і Конгрес і решта режиму темряви діятимуть необдумано. Нова політика де-юре режиму скоро стане нормальною щоденною подією. Цей глобус довго чекав, щоб це сталося швидко. Цього проекту Світло довго чекало. Ви отримаєте свою свободу і начала вашого процвітання.

Цей процес вимагав дбайливого і обережного підходу. Темрява була тимчасово заспокоєна, віруючи, що так чи інакше цьому безумству можна знайти продовження. Наші сили вели групу дивовижних і присвячених індивідуумів, чиїй магії незабаром буде аплодувати весь глобус. Те, що вони зробили, було справді чудотворно. Не легко повалити фінансову і політичну систему, яка укріплювалася впродовж понад два тисячоліття. Ця система знаходиться зараз в завершальному процесі заміни. Солдати Світла здійснили справді дивовижну подію. Нам треба похвалити їх зусилля, також як і їх прекрасне терпіння. Ми збираємося спостерігати за вашим найдивовижнішим стрибком у свідомості. Це надасть вам можливість здійснити велетенський крок до контакту. Це той факт, який робить нас щасливими у зв'язку з вашими зусиллями. Ви змогли створити сценарій, який дозволяє не лише сформувати нову реальну форму, але і, крім того, окреслити, як створити цей новий світ. Це царство матиме необхідні гроші, щоб підготувати нову і небесну епоху.

Процес змін був довгим. Ключовою проблемою було завершальне проголошення, яке необхідне, щоб дати можливість витягти фаворитів і їх друзів. Це було продовження старої реальності, яка спочатку спантеличила воїнів Світла. Тривога в тому, що ця стратегія заснована на вірі, що темрява здобула маленьку, але істотну перемогу. Темрява проковтнула цей факт і почала використовувати керівників корпорації США, як основу, щоб відновити втрачене. Фактично, істинна природа усього цього була в тому, що корпорація США –це не факт. Вона була мертвою і в потрібний час мала бути у великій урні для сміття історії. Ця правда зараз стає фактом, оскільки нові банкноти державних скарбівниць і ревальвація знаходяться в процесі розгортання. Як сподіваються, цей процес приведе до масових арештів і до нового управління NESARA, яке зараз народжується. Америка була готова привести світ до тихої революції. Це дозволить маніфестувати світ, який давно обіцяли Небеса. Це диво зараз йде повним ходом і призведе до вашої свободи і процвітання.

З просуванням цього вперед, ви побачите багато необхідних змін. Ці зміни дозволять продовжувати зростання вашої свідомості і збільшити ваш рух у напрямі повної свідомості. Це той процес, який буде ключем до приходу вашої нової реальності. Ми повністю обізнані про те, як усе це працює. Ми усвідомлюємо, що розголошування – саме те, до чого потрібно звернутися. Старі уряди настійно захистили дивну віру, що НЛО не існувало. Зараз це потрібно спростувати і виявити правду, яка вам потрібна. Крім того, необхідні серії анонсів, які дозволяють нам безпосередньо звернутися до вас. У цих повідомленнях, ми маємо намір пояснити, ким ми дійсно є і чому нам сказали Небеса, щоб ми створили систему моніторингу, щоб краще підготувати вас до повної свідомості. Вам потрібні ряд способів, щоб вирішити минулі життя, які ви випробували в обмеженій свідомості. Цей процес істотно допоможе вам пристосуватися до фізичних змін, з якими ви незабаром стикнетеся.

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли сьогодні, щоб допомогти вам краще зрозуміти, що зараз відбувається з вами. За минулі півтора десятиліття ви були піддані ряду ледь помітних змін, що ми загалом називаємо Симптомами Вознесіння. Ці зміни проведені Небесами, є одним із багатьох способів підготувати ваше тіло, розум і Дух для грандіозної зміни свідомості. Ці зміни незабаром досягнуть точки, коли будуть доречні глибші пояснення. Потім стануть потрібними наші серії життєвих уроків. Прихід нового управління – злагодить протиріччя. Ми чекаємо, що як тільки ви озброїтеся правдою про ваше минуле, то ви зможете краще підготуватися, щоб прийняти, чому настав час для величезних змін цієї реальності. Ви маєте несподівано дізнатися про Агарту і чому ви уперше прибули сюди приблизно 900000 років тому. Втрачена пам'ять буде повернена і пояснена.

Дорогі, ми знаємо, що ця мудрість – тільки початок пізнавання себе, як людей і як людських опікунів Гайї. Цей процес треба обговорювати з вашими наставниками, оскільки ви хочете знати про те, як це відбувалося. Попереду – грандіозний період, який може допомогти вам побачити ваші істинні стосунки з Гайя і її чудовими екосистемами. Ваші позитивні наміри і глибока підтримка цього божественного процесу робить усе це можливим. Ви чудово змінили те, як ви реагуєте на маніпуляції темної кабали. Ці зміни дозволили нам прийняти багато необхідних заходів наперед. Ми дякуємо усім за те, чого ви досягаєте. Цей ріст – ще інший знак того, чому Небеса вирішили, що божественний процес зараз можливий. Це існує зараз. Це дійсно час, щоб сталися благословенні події!

Це момент, коли людство знову приєднується до Божества, щоб відновити його священну і прекрасну мету. Коли ви знову станете повністю свідомими, то ви зможете узяти це усе в дивовижному божественному русі. Потім ви побачите, чому Небеса ретельно спрямували нас вперед і створили спеціальне ядро Істот для любові і допомоги вам. У цій новій свідомості наша місія буде божественно переупорядкована. Ми маємо стати інспекторами місій, декретованих Небесами. Цей процес ви маєте інтенсивно вивчити. Цей процес настане тоді, коли сформується наше нове галактичне суспільство. Як усе це працюватиме, ми поділимося з вами і з вашими наставниками. Ці майбутні моменти принесуть нам велику радість. Це означає, що ми можемо повністю пристосуватися до серій нових цілей, щоб реформувати не лише вас, але і Небеса і Гайю! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили свої щотижневі повідомлення. Ми на грані зміни, яка вплине не лише на ці повідомлення, але і також на те, як ви маєте відноситися до ряду нових подій. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites