Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 7 лютого 2017


Шелдон Нідл - 7 лютого 2017

1 Ben, 16 Yax, 13 Caban

Selamat Jalwa! Багато чого змінилося відколи ми востаннє зверталися до вас. У кінці минулого григоріанського року було досягнуто переміщення, в якому сформувалася нова енергетична структура. Як ви пам'ятаєте, темна кабала була в " безнадійній позиції". Очевидно, що нова фінансова система знаходиться на грані повної згоди і готове з’явитися масивне глобальне скидання валюти. З того часу це третировало владу. Просто мається на увазі, що поточне "витрясання" зараз йде повним ходом. Ключовий елемент все ще залишається на місці. Це, звичайно, свідомість. Готовий до проявлення великий набір нових технологій. Головна турбота – просунути вперед наукову парадигму переміщення. Понад 300 років тому, ваша наука стала дотримуватися необхідності користуватися тільки енергіями, які були фізично очевидні. Ця віра уповільнила природний рух цього зовнішнього царства. Нині, серії реальностей мають незабаром досягти апогею в істинному розумінні того, як об'єднати цю зростаючу нову свідомість.

Необхідність створити нову і правдоподібнішу парадигму життєво важлива для історичного поширення людства. Людству треба відчути, що це швидко просуває його до більшого прийняття розширеної свідомості. Цей процес зайняв ряд століть, щоб досягти поточного моменту. Він будується на бажанні повернути людству здібності, які воно давно мало. Ці різні еволюційні стадії були спочатку частиною дії, яка охопила період від падіння Атлантиди до декількох століть тому. Спочатку, це прогресувало повільно. Тільки, коли Ануннаки почали звертати менше уваги на нас, процес став швидко еволюціювати. Після минулих двох десятиліть ця еволюційна процедура почала охоплювати покоління за поколінням. Ми побачили, що наш прогрес піднімається і починає еволюціонувати. Людство почало швидко просуватися до створення нових різновидів. Це перетворення свідомості справді резюмує, що ви знаходитеся на грані масової зустрічі з нами.

Ця зустріч будується навколо вашого сприйняття того, що ви досягаєте часу, коли змінюється ваш концепт реальності. Ви наближаєтеся до околиць галактичного людства. Цей процес є тим, в якому вашим предкам було відмовлено. Коли Ануннаки змінили свої переконання, вони відкрили можливість для швидкої еволюції вас до того стану, в якому ви були в той час, коли впала Атлантида. Ви маєте усі основні інструменти, якими ви володіли, коли опустилися в обмежену свідомість. Минулі три століття показали, що Небеса прискорили раніше уповільнені дії. Цьому новому графіку допомагає той факт, що Федерація знаходиться тут і допомагає людству, і це спричинило прискорення, яке стало очевиднішим. Ви рухаєтеся в межах перекрученого генетичного пакету, який ви усі маєте. Фактично, останні декілька тижнів почали створюватися принципи для змін, які Небеса дали кожному з вас. Ми горді з того, що Вознесені Майстри допомогли цим змінам, що дозволило нам підійти ближче до розголошування. Скоро відбудуться деякі дивовижні події!

Цей неймовірний процес зараз відбувається по всьому прекрасному глобусу. Ми усвідомлюємо, що є легка затримка в завершенні цих дуже складних процедур. Ми розуміємо, наскільки ви всі віддані цим життєвим перетворенням. Це царство рухається навмання, але послідовно, у напрямі нової реальності. Ваш світ не може більше існувати в тому ж вигляді, яким він був в кінці минулого століття. Безліч винаходів і нових технологій зараз висуваються вперед і оприлюднюються. Ми допомагаємо нашим друзям маніфестувати ці речі. Фактично, ми діловито встановлюємо сценарії, які можуть створити нові можливості. Цій пригніченій реальності зараз треба проявитися в дійсно вільній формі. Ми діємо, щоб тримати ці таємниці до правильного моменту. Наш флот готовий до раптового розголошування і серій спеціальних знаків, які можуть привести нас до багатьох потрібних масових приземлень. Тому, ми чекаємо побачити декілька несподіваних відкриттів, які нададуть нового вигляду цій реальності!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ваш світ знаходиться зараз в середині сум'яття, але ми благословенно готуємо цю реальність для найчудовішої зміни. Небеса повертають назад цей плацдарм і ми побачимо грандіозне поширення цієї реальності. Ануннаки довго здійснювали накази темряви і тепер переконуються, що усі нові зміни проявляються в цьому благословенному царстві. Небеса охоче визнають важливість того, що незабаром матиме місце. Цій реальності потрібна свобода і процвітання. Людство занадто довго чекало його заслуженої нагороди. Молоток готовий впасти. Незабаром настане грандіозне святкування. Ваші прекрасні бачення і дивовижне зосередження зроблять цей час благословенним як для Небес, так і для нас. Цей час покаже закінчення довгої затримки і люб'язно приведе до самої небесної події. Цей час – найбільш священний!

Нехай усі будуть люб’язні і наповнені небесним милосердям. Ми спостерігали горе, оскільки влада затримала ваші благословення. Ми радуємося і святкуємо ці дивовижні подарунки. Серії спеціальних оголошень мають в швидкому темпі обмежити усіх, хто помилково вважав, що так чи інакше дивовижний сценарій виходу був завершений. Це не випадково. Те, що сталося – тільки коротка затримка. Усі ті, хто має бути заарештованим і ізольованим від людства все ще чекають того, що заслужили. Ми радіємо тому факту, що всі, кому призначене таке покарання, скоро його отримають. Це не має бути просто покарання за злочин, а воно повинно дозволити усім справді відчути, що священно маніфестується це обіцяне нове царство. Давайте усі відчуємо в своїх серцях, який великий тягар ми зняли, що дозволить маніфестувати найдивовижніші небесні подарунки.

Дуже давно Небеса сформулювали порядок денний, метою якого було – зрештою дозволити усьому людству возз'єднатися з нашими космічними і небесними сім'ями. Ця священна обіцянка наближається до виконання. Єдина мета нашої галактичної сім'ї – допомогти в тому, що завершують наші секретні священні партнери і з великою радістю допомогти перетворити ваше нескінченне породження боргового рабства і безглуздого безперервно зростаючого боргу. Хід подій має змінитися. Має народитися нове царство. Багато документів мають стати законом і дозволити нове управління. Вони мають бути провідниками для вашого процвітання і суверенітету. Беручи це під контроль, стара тиранія буде скасована і настане новий шлях для цієї реальності. Отже, ми маємо жити по-новому і узнати багато чого про себе!

Сьогодні, ми продовжили своє щотижневе повідомлення. Давайте побачимо в ньому, що встановлюється нова реальність. Ви маєте отримати величезне процвітання і засоби, щоб досягти ваших Мрій і видінь. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites