Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 27 грудня, 2016


Шелдон Нідл - 27 грудня, 2016

11 Batz, 14 Mol. 13 Caban

Selamat Jalwa! Ми розпочинаємо сьогодні з короткого проміжного звіту. Йде процес приготування банкнот валюти, які асигнуються для поширення. Ми знаємо, що пройшли довгу і важку дорогу. Тому важливо, щоб ви знали, що люди на вершині різних дистрибутивних рівнів готуються ініціювати найбільш дивовижний процес. Як тільки відбудеться запуск, то очікується, окрім непередбачених обставин, що цей процес завершиться за місяць. Як ви знаєте, до цього була справді важка дорога. Доставка фондів процвітання – просто початкова стадія цієї заплутаної дії. Ми знаємо, що затягування цієї процедури було складним імперативом, щоб убезпечити ці дії і зробити чесними. Тому це зобов'язувало просуватися так повільно, як було потрібно. Наша мета – працювати з нашими союзниками і задовольняти їх вимоги про те, що відкривалося. Ці серії вимог вимагали від нас дуже повільного і обережного методу. Отже, це зайняло понад два десятиліття, щоб закінчити цей компонент нашого великого і складного проекту. Ми раді побачити, що ваша свідомість і сприйняття цього завдання дозволили краще зрозуміти суть цієї поїздки.

Коли ми уперше прибули на ваші прекрасні береги, ми негайно відчули, що трапилося. Ануннаки були все ще повелителями цього зовнішнього світу, і вважали їх фаворитів міцною, але оксамитовою рукавичкою. Ваша позиція була – покорятися і ставити деякі або не ставити ніяких запитань. Ця несправедлива реальність заподіяла нам багато болю від того, що ви витерпіли. Ми негайно виявили, хто відповідальний за виконання Священного Світла Небес. Спочатку, вони ставилися підозріло до нашої присутності, але поступово вони почали довіряти. Ваші Вознесені Майстри були нашими патронами і через них стало відомо про наш священний проект. Проте, це зайняло більш ніж два десятиліття, щоб розвинути ступінь довіри, потрібного для успішного завершення наших проектів. Як тільки цього досягли, то ми змогли здійснити проекти, які включали як священні суспільства таємних Майстрів, так і агартанців. Впродовж цього часу, ми збільшили число суден в нашому флоті і завершили навчання призначених вам наставників. Ці проекти, звичайно, продовжуються.

Ми почали виробляти стратегію, як краще усього перемістити фаворитів, як частину ряду ваших урядів. Цей процес загалом зв'язується з тривалим законним процесом пов'язаним з великою корупцією і забороненими операціями поточного американського режиму. Цей проект був уперше створений, щоб ізолювати життєві аспекти тих, хто управляв цією протизаконною дією. Інша частина плану – поступово маніфестувати нову законну республіку, засновану на ряді документів, які стали відомими як NESARA. Ця дія призвела до декількох ускладнень, які поступово будуть вирішуватися. Новий уряд зможе швидко встановитися у всьому світі, як структура для істинного управління Америкою. Найважливіша мета – перетворити поточну ситуацію через серії майбутніх анонсів. Стратегічно, точний вибір часу цих анонсів треба тримати прихованим від громадськості. Тому життєво важливо, що це і проект процвітання, розвиваються таємно до належного часу повного розголошування. Це наша об'єднана політика, щоб усе було конфіденційно до тих пір, поки не будуть вирішені питання безпеки, що асоціюються з цим.

Оскільки ці стадії секретності завершені, ми рухаємося все ближче до розголошування. Для нас набагато легше буде діяти, коли ми зможемо говорити з вами публічно і окреслювати те, що декретували Небеса. Ми усвідомлюємо, як життєво важливо бути здатними продовжувати працювати, залишаючись в тіні. Наші зв'язківці були вимушені підтримувати певні протоколи, які трохи незграбні. Ми дотримувалися цього, головним чином, щоб заспокоїти наших партнерів. У майбутні місяці, потреба в цьому поступово зникне, оскільки ми починаємо звертатися до вас безпосередньо. Розповсюдження забруднення і зміни клімату, обнародувані фаворитами ануннаків, викликають найбільше занепокоєння. Ви викликали дивовижний ступінь нестійкості у вашій атмосфері, океанах і на землі. Їх треба коригувати. Для нас, ці завдання – простий набір дій. Проте, ті, хто контролює уряди, проти таких процедур. Нам треба чекати доти, поки не буде формально анонсоване розголошування. Як ви бачите, ми наближаємося до ряду подій, які змінять шлях глобального суспільства. Алілуя! Алілуя!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Цей особливий час року приносить більше радості завдяки тому, що назріває. Наближається великий духовний подарунок – фінансова свобода. Тому, давайте бути веселими і бадьорими. Це час, також, коли проявляється енергія духовного оновлення. Знайте, що ця енергія – символ нового дару Небес, щоб показати вам благодать в дії. Це символізує, як віддано підходять Небесні Хазяї до вашої безпеки і повернення назад потоку енергій, які позитивно гудуть по всьому царству. Нехай усе людство візьме до уваги, що маніфестує ця дуже спеціальна компенсація. Нехай цей святковий сезон святкується із знанням, яке жахливе зло, яке було вашою отрутою, усунено. Це найщасливіші зі свят для всіх без винятку! Це справді час радості і щирої подяки Небесам! Осанна! Осанна! Осанна!

Як завжди в такій ситуації, цей славний час почав здаватися оточеним затримками і звичайними розладами. По всьому глобусу грандіозний ренесанс свідомості штовхнув зовнішнє царство Гайї до нових висот. Акумульовані довгі списки глобальних гуманітарних проектів, разом з зібраними фондами забезпечать їх завершення. Це – час, коли стреси населення зростають і об’єднуються благословення нової реальності. Ця славна планета побачить народження чудес, які принесуть їй світанок світового миру, заснованого на ваших високих мріях. Ці благословення мають проявитися і вибух діяльності покаже, як знову з'являється новий світ, який управляється зростаючою свідомістю цієї планети. Небеса довго насаджували спеціальне сім'я, щоб зробити можливою цю розкішну подію. Формування цієї нової реальності – тільки початок. Отже, залиште в стороні передбачення і спостерігайте, як ця нова реальність швидко набуває свою прекрасну нову форму.

Як ви можете бачити, так багато дивовижних чудес відбувається тільки навколо загальновідомого району. Ми, Майстри, пишаємося тим, що ви маєте зробити, коли остаточно отримаєте свою свободу і процвітання. Ці серії явищ покажуть вам, на що ви справді здатні. Ми терпляче спостерігали і бачили, як безжально фаворити Ануннаків заважали вашому розвитку. Усе це зараз зміниться, оскільки ви перетворюєте цю прекрасну кулю у ваш дім. Ви маєте розробити плани, як використати нову технологію, щоб очистити воду, повітря і землю. Коли нарешті ми відкриємо вам ряд ключових істин, то несподівано проявляться навіть більше чудес. Після остаточного приземлення вашої Космічної сім’ї, ви зможете продемонструвати наскільки зросла ваша свідомість. Навіть агартанці будуть радіти тому, чого ви досягли. Це дивовижне місце, яке може зараз возз'єднатися з Внутрішніми Царствами, щоб сформувати нову Гайю!

Сьогодні, ми продовжили наші щотижневі повідомлення. Цей чарівний час року приніс нам багато радості! Напевно, майбутній час принесе усю блискучу послідовність здивувань. Це також час, щоб використати ваші дивовижні бачення, щоб маніфестувати істинне диво, яким є людство! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge