Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 3 січня, 2017


Шелдон Нідл - 3 січня, 2017

5 Etznab, 1 Chen, 13 Caban

Dratzo! Після подальших серйозних обговорень причин постійно змінюваної "філософії війни", фінансування проектів продовжує рухатися вперед. Істотні відмінності торкалися того, як мав управлятися новий світ після процвітання. Була виявлена відсутність досконалого світогляду і, в серйозних серіях поглиблених обговорень, проведених усіма партіями, був проголошений детальний порядок денний. Тепер ми об’єднали ряд цілей і вибір часу, щоб здійснювати їх коректно. Цей дуже необхідний пролог відбувався унаслідок ряду спроб махінацій, зроблених нелегальною корпорацією США. Нас хвилює те, що ми дійсно однаково це розуміємо. Нове управління – революційна і різноманітна група індивідуумів, які, іноді, не завжди працювали гармонійно разом. Цей органічний процес пройшов через його власну тиху революцію і став єдиним цілим. Ми змінюємо багато фундаментальних процесів і формулюємо шлях, щоб група успішно управляла цією дуже складною ситуацією. Це привело до стилю, який може зараз продукувати дійсно дивовижний набір необхідних рішень! Нині ми готуємо загальний графік подій і упевнені, що настануть кращі часи.

Процедура опрацювання остаточного рішення завдячує, зокрема, довгому запізнілому збігу волі сторін. Ми зараз відчуваємо, що цей новий загальний договір – істотний наступний крок, щоб перемістити ваш світ із старої системи, продукованої Ануннаками, яка була вигідна їх фаворитам. Ми створюємо глобальне суспільство, яке у згоді із зростаючою новою глобальною свідомістю. Це майбутнє царство має бути багатим, вільним і, важливіше всього, незалежним. Його тип мислення має бути здатним зрозуміти нові цілі цього все ще формівного суспільства. Це має безліч варіацій, які мають підтримуватися регіональним урядом. Цей процес визнає нові рівні взаємної толерантності, щоб зростати і процвітати. Щодня, це також просуває вас до атмосфери розголошування. Цей один факт показує нам, як швидко ваша "гонитва за щастям" змінює ваше царство. Воно знаходиться в цьому світі, який ми маємо відкрити. Знайомство з нами і Агартанцями – буде славною кінцевою стадією цих поточних змін. Ви швидко еволюціонуєте до стадій, які передбачають прихід справді чудового галактичного суспільства!

Оскільки ваша свідомість зростає, то ви також зростаєте в тому, як ви сприймаєте цю мінливу реальність. Людство уперше прийняло у спадок останні дні Атлантиди, а потім повільно, після останніх Золотих Віків, почало повторно еволюціонувати. Цей час відмічений поступовим висхідним рухом від нескінченного варварства світу в 20-му столітті до нашої ери до сьогодення. Ми ретельно спостерігали за цим рухом вперед, оскільки ми інкарнувалися в себе після втілення у вас. Небеса додали до цього процесу спеціальні небесні сестринські громади і братерства, щоб прискорити цей дивовижний процес. Отже, теперішній час – цілковита перемога Небес, щоб гарантувати, що темрява залишить цю реальність в правильний божественний час. Зараз відкривається і триває складний процес, який ви називаєте "симптоми вознесіння". Тому, це спеціальний час, щоб підготувати зовнішнє людство до його майбутніх завдань, які можуть відновити його роль опікуна Гайї і її численних екосистем. Цей час – також час приготування, щоб ви прийняли нас і ваших кузенів, Агартанців.

Цей процес глибоко зв'язаний з вашим висхідним зсувом свідомості. Небеса взяли на себе зобов’язання, щоб підняти ваші сприйняття цього царства і зробити вас обізнаними про те, як справді взаємно з'єднані ці процеси. Ви вже дізналися про це священне з'єднання в ході глобального екологічного руху. Зараз, вам треба піти далі і виявити ряд божественних правил, якими Небеса поширюють і підтримують життя, не лише на Гайї, але і по всій галактиці. Оскільки ми рухалися через цю галактику, ми узнали багато різних таємних способів, за допомогою яких Дух підтримує життя. Це серії священних дій все ще вражають нас. Це та мудрість, з якою ви маєте стикнутися, оскільки ви стаєте галактичною людиною. Ми маємо привілей виявлення нескінченних різноманітностей життя. Кожен був зв’язаний із специфічним замовленням довкілля, показуючи незмінне здивування життя і його дійсно нескінченну різноманітність. Ми чекаємо з нетерпінням спостереження за вами, оскільки ви подорожуєте через цю прекрасну реальність.

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! За минулі декілька десятиліть, ми побачили свого роду сценарій американських гірок в дії. Наш намір, щоб первинні цілі цієї тихої духовної революції просувалися вперед. Небеса, в його нескінченному милосерді, дозволили нашим партнерам відновити самий неправильний метод. Отже, різні проекти рушили вперед чудернацькими шляхами. Ми рекомендуємо кожному з вас підтримувати ваші позитивні енергії, хоча результати все ще виявляються. Вам важливо знати, що Небеса працюють з нами, щоб побачити, що цей новий 2017 рік розпочинається з відвертої маніфестації, яка може швидко стати очевидною для усіх. Іноді, цей процес може дуже дезорієнтувати. Наші партнери змогли звільнитися від усіх минулих труднощів. Отже, вони остаточно згодні на терміни, які зроблять можливим реалізацію багатьох інструментів, які є джерелами фінансування. Це має сигналізувати, що наближаються до завершення багато критичних подій.

Небеса вивільнили багато енергій у кінці минулого року, щоб очистити цю сонячну систему і почати швидкі зміни в окремих реальностях. В минулі тисячоліття ця сонячна система як би тимчасово зупинилася. Планетарних хазяїв і супровідних Ангелів блокувало постійне втручання темряви. Ці обставини зникли з появою нововідкритої зірки на початку 1970-х. Венера, Марс і Пакс зараз підготовлені до вашої окупації в недалекому майбутньому. Ця небесна операція – ще один знак того, що затримка, яка була найважливішою умовою цієї реальності, наближається до заслуженого завершення. Нині, фактично, дуже активні великі планети життєвого поясу в цій сонячній системі. Це ще один знак позитивного прогресу. Збирається з’явитися божественна воля Небес. Отже, це буде найрадісніший рік для кожного!

Ви – чудова група Істот, які інкарнувалися на Гайї в цей час. Небеса створили з вами унікальний набір договорів. Наше священне завдання – забезпечити необхідне виняткове і божественне милосердя, щоб надати вам можливість переконливо мотивувати, чому ви знаходитеся тут. Це завдання забезпечило можливість виявити, яке ми маємо відношення один до одного, і як постійно еволюціонує цей процес, оскільки ми наближаємося до моменту, коли усі ці пункти перетнуться. Це включає також навчання, яке надасть вам істинну історію цього суспільства, від початку падіння Атлантиди. Це буде час, коли ви зможете побачити, чому нам треба охопити цю нову реальність. Це призведе до зустрічі з Агартанцями і, над усе, з нашими духовними і космічними сім'ями. Багато чого відбудеться і багато чого буде відкрито. Миру і, над усе, безпеки в тому, що незабаром станеться. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми маємо ще одну можливість подивитися, що дійсно відбувається на поверхні цієї найпрекраснішої кулі. Залишайтеся терплячими! Це зайняло багато часу, щоб досягти нашого поточного становища. Ряд подій готуються до маніфестації і перетворення усіх розчарувань, що досі безперервно оточують вас. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites