Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 20 грудня, 2016


Шелдон Нідл - 20 грудня, 2016

4 Kan, 7 Mol, 13 Caban

Dratzo! Ті, хто відповідальні за поширення ревальвації і пакетів процвітання працюють швидко разом. Нині ревальвація проявляється через різні рівні, які були встановлені цими старанними працівниками Світла. Вони знають важливість багатьох пакетів процвітання. Більше ніж 70% цих спеціальних грошей уже доставлені і гарантовано створення Республіки NESARA законним чином. Цей чинник дуже важливий для процесу, який зараз здійснюють наші земні партнери. Між іншим, цей процес необхідний для ревальвації. Маємо запевнити, що надзвичайно великі суми грошей успішно переміщаються до знедолених по всьому глобусу. Ці гуманітарні проекти надають можливість цьому світу легко донести до кожного свободу, їжу, санітарію, житло, одяг і електрику. Це забезпечує грамотність і навчання Інтернету, щоб осягнути те, що ми робимо. Як ви можете бачити, досягнуто значних успіхів. Значно більше все ще вимагається перед тим, як ми досягнемо своїх встановлених цілей.

Наші партнери в цьому світі роблять дивовижну роботу. Проте, все ще є багато кабалістів, які тільки нещодавно проявили себе. Більшість з нижчестоячих негідників була спіймана. Ця група допомогла в останні декілька тижнів заарештувати більшість з наступного рівня нероб. Цей процес також допоміг нам відкрити, як діяли ці непристойні щури, надаючи нам можливість ідентифікувати цю блукаючу дію майже до його найвищих рівнів. Наші оперативні працівники зайняті об'єднанням останніх шматків цієї нечестивої головоломки. Мета цих завершальних серій досліджень – підготувати наших партнерів для виконання завершального глобального демонтажу цього жахливого заплутаного зла. Ануннаки створили страхітливу блукаючу організацію темряви. Вона проникла в кожен закуток і тріщину цього глобуса. Отже, розшукуючи цих злочинців, простіше вивчити процес мислення цих блукаючих щурів. Наш об'єднаний намір – забезпечити фондами і покінчити з масивною глобальною корупцією. Ті цілі знаходяться зараз в полі зору. Це задовольняє нас, знаючи, що це щодня приводить нас все ближче до розголошування і до NESARA!

Наш флот продовжує контролювати поверхню Гайї. Кожна частина цього глобусу атакується двома головними силами. Перша – зміна клімату. Цей процес, керований швидкою глобалізацією вашого примітивного індустріального віку, вивергнув незліченні кількості атмосферних, океанських забрудників і забруднення з берегових джерел. Ця страхітлива дія отримала масивну глобальну підтримку в період після завершення Другої Світової Війни. Спостерігаючи з космосу, ми змогли виміряти кількості забруднення, які були добавлені в минулі сорок років. Ми знаємо, наскільки справді небезпечні усі ці отрути. Другий чинник – процес, використаний Гайя, щоб підготувати цей зовнішній світ до майбутнього возз'єднання з 5D раєм Внутрішньої Землі. Ця велика дія відбувається у відносно повільнішому темпі, ніж перший чинник. Ступінь штучного забруднення, що впливає на цю природну зміну, вражає! Це викликало формування незвичайних температурних градієнтів. Це зробили ряд брил пластмаси, що з'явилися в океані і відхилили природний рух потоків.

Ці зміни збільшили темп з яким погіршувалося ваше глобальне житло. Це стосується нас, оскільки ми бажаємо звільнити вас, щоб вирішити ці проблеми з об'єднаною технологією, пов'язаною з вашою безперервно зростаючою свідомістю. Ступінь радіації накачаної в океани, в комбінації з зростаючим піщаним пилом з Північної Азії, створює проблему, яка справді вимагає критичних і всесвітніх рішень. Ми пояснили наше занепокоєння вашим лідерам і попросили просувати вперед графік глобального розголошування. Істотно, що ряд труднощів, якими ви, здається, нехтуєте, цілком спрямовані, щоб негайно прийняти ряд термінових дій. Багато хто з ваших політиків дотримується віри, яка незабаром стане небезпечною для усіх вас. Отже, ми вжили деякі попередні заходи, щоб дати вам маленький додатковий час, щоб вирішити багато цих серйозних питань. Це наше сприйняття тих змін, адресованих вашому глобальному керівництву. Життєво важливо, що більшість з цих проблем будуть оскаржені і не ігноровані!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! Світ знаходиться в середині благословенних змін. Ті, хто спостерігав за цими змінами усвідомлюють, що вони зайняли набагато більше часу, ніж спочатку передбачалося. Все ж, незважаючи на це, ці зміни справді дозволяють кожному узнати форму свободи, не знаної з того часу, коли впала Атлантида. У цьому світлі, грандіозне процвітання дозволить вам остаточно завершити ваші грандіозні мрії і ясно побачити, як будуть відновлені ваші давно втрачені здібності. Ми, Майстри, співпрацювали тісно з Небесами і нашими земними партнерами, щоб гарантувати, що ця робота повністю захищена, і убезпечена від можливого бажання повернути старий порядок. Отже, весь проект забрав набагато більше часу. Проте, залишайтеся позитивними, дорогі! Знайте глибоко у душі, що цей новий час врешті-решт наближається. Це буде час для святкування, знаючи, що незабаром ви маєте вітати іншу частину ваших небесних і галактичних сімей!

Цей прийдешній час ясно обкреслить ваш завершальний шлях до повної свідомості. Тому, ці моменти будуть періодом, коли ви зможете почати встановлювати ясну картину того, як ви змогли уникнути залежності від фаворитів Ануннаків. Нас, Майстрів, найбільш надихає прогрес в цьому процесі і як швидко наближається завершення цих етапів. Потім швидко надійдуть гроші і в відповідний час оголосять прихід Республіки NESARA. Ми і агартанці управляємо цією божественною дією. Ми розуміємо її складність і просто просимо вас підтримувати ваші позитивні бачення. Як відзначалося, вони мають найдивовижнішу енергію, яка допомагає усім досягти успіху. Ця спільна дія тільки успішна із-за того, що ви продовжуєте досягати. Готуються багато дивовижних подій. Ця темна трясовина закінчується.

Весь цей проект був здивуванням для нас. Наша священна небесна Рада була уперше створена приблизно 900000 років тому, коли колонія Лемурія була на шляху до Гайї. Мета цієї колонії – створити галактичну людину, небесне і планетарне об'єднання. Вона мала визнати спеціально створені зв’язки і партнерство з дивовижною Китовою Нацією. Але ряд темних чинників змусили переписати спеціальний графік. Наші Сестринські громади і Братерства пристосувалися до виданого декрету Небес. Отже, ми просуваємося тепер з повним знанням того, що події, описані нами, мають місце. Наші галактичні і земні брати і сестри зараз завершують дії, які нададуть вам найбільш бажаний набір подарунків. Нехай кінець цього року і початок нового, будуть часом для тріумфу і початком усього, що ви маєте намір зробити з вашими прекрасними пристрастями. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, як завжди, ми повідомили, що відбувається навколо цього царства. Використайте цей час, щоб закінчити ваші приготування. Небеса мають намір надати вам подарунки, яких ви найбільш бажаєте. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites